Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka, przyrodnicze, odpowiedzi, arkusz

Utworzony przez Wilku, 25 kwietnia 2012 r. o 15:05
Coś jest nie halo w odpowiedzi 24.1.Przyrost naturalny liczymy odejmując liczbe zgonów od liczy urodzeń . W państwie A wychodzi 10.9-10 to mamy przyrost naturalny 0.9 na 1000 osób W państwie B mamy 11.5-10.1 więc przyrost naturalny wynosi 1.4 na 1000 osób A oni podają ,że odpowiedź A jest poprawna ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnn napisał:
z ta plyta to nie powinni byc 63,70 i te oczy ze brazowe ?
z tą płytą jest dobrze 49zł-70% x-100% x=(49*100):70=70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3^0 jest dobrze, liczyłam dokładnie |D i wychodzi jeden, czyli 3^0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże! Widzisz, a nie grzmisz. Prawidłowe odpowiedzi: Wszystkie dzieci będą miały oczy brązowe. Praca wykonana przez siłę tnącą jest większa od pracy wykonanej przez siłę nacisku ręki - FAŁSZ! Prace ZAWSZE muszą być równe, bo energia mechaniczna ośrodka NIGDY NIE ZMIENIA SWEJ WARTOŚCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże! Kto pisał odpowiedzi do testu przyrodniczego??? Przecież większość tych odpowiedzi jest złych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3213124124124 napisał:
Jak 18. A - 400 + 50 pi ......... powinno byc 400 + 100pi ..
powinno być 400+50pi bo tam nie było całego koła tylko pół czyli 100pi:2=50pi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Boże! Widzisz, a nie grzmisz. Prawidłowe odpowiedzi: Wszystkie dzieci będą miały oczy brązowe. Praca wykonana przez siłę tnącą jest większa od pracy wykonanej przez siłę nacisku ręki - FAŁSZ! Prace ZAWSZE muszą być równe, bo energia mechaniczna ośrodka NIGDY NIE ZMIENIA SWEJ WARTOŚCI!!!
no właśnie mi się też tak wydaje, a w odpowiedziach jest inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie cke powinna sama podać poprawne odpowiedzi i wtedy sami byśmy zobaczyli czy nie ma takich samych błędów jak na polskim, a tak to na każdej stronie jest inna odpowiedz i nie wiadomo jak powinno naprawdę być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupio zrobili z tymi oczami na teście,bo jakoś mój tata ma takie niebieskie,a moja mama brązowa i jakoś ja mam zielone,chociaż chwilami mojej mamie robią się zielonkawe,a tacie szarawe.xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja napisał:
6. wszystkie dzieci będą miały oczy brązowe 8. gotowanie niszczy bakterie i drobnoustroje. (jakby nie niszczyło, to mógłbyś pić kranówkę) i nie usuwa tlenu z wody 23. górowanie słońca nie zależy od DŁUGOŚCI geograficznej, tylko szerokości w czerwcu na biegunie północnym jest wieczny dzień(słońce świeci prawie 24 godziny na dobę, a więc im bardziej na północ Europy, tym dłuższy dzień (czyli 1)fałsz, 2)fałsz)
Co do 8. to już ze 3 razy było tłumaczone: 1.Chodzi o to jaki wpływ ma gotowanie wody na rdzewienie gwoździ i tylko o to. 2.Gazy (w tym też i tlen) rozpuszczają się zimnej wodzie w większych ilościach niż w ciepłej, czyli jak podgrzejesz wodę z rozpuszczonym tlenem to ci z niej ucieknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że nikt nie zwrócił uwagi na 7. W 7.1 ma być A NO, ponieważ w NO2 azot jest IV wartościowy W 7.2 ma być D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złą odpowiedź podaliście do zad.6. Wszystkie dzieci będą miały brązowe oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu 24 - największy przyrost naturalny w kraju B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 3 zadaniu powinna być odpowiedź A II i IV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banalny test, z roku na rok coraz gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno byc ze wszystkie oczy beda brazowe... Dlaczego podaja takie glupoty?? Pozatym najwieksze wytwarzanie tlenu nie jest pod koniec dnia. Popatrzcie na godziny na wykresie koniec dnia musi byc gdzies pomiedzy 18.00 a 6.00 a tam wytwarzanie tlenu jest znikome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, kto pisał odpowiedzi był pijany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zauważyłem błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zauważyłem błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mógłby ktoś napisać poprawne odp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...