Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TNS Polska: Rodzice częściej chodzą z dziećmi na zakupy, rzadziej do kościoła

Utworzony przez ZESPÓŁ DOWNA, 4 lipca 2014 r. o 22:12
(...)
Ostatnio edytowany 5 lipca 2014 r. o 09:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj jak to dobrze że rodzice się zmieniają.Uważam że na lepsze.Religia narzucana od wieków.Bez religii też można normalnie funkcjonować.Za dużą wiedzę posiadam żeby wierzyć w cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie zupełnie prawidłowe postępowanie,bo wiara to nie kościół i jego urzędnicy.A uczestnictwo w kościelnych ceremoniach coraz bardziej przemienia się w show,pokaz kto modniej ubrany,kto gorliwiej klęka czy też nadskakuje księdzu. Może nie powinnam tak twierdzić,ale przeżywszy 70 lat coraz bardziej tracę serce do nawoływań i pouczeń kleru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie zupełnie prawidłowe postępowanie,bo wiara to nie kościół i jego urzędnicy.A uczestnictwo w kościelnych ceremoniach coraz bardziej przemienia się w show,pokaz kto modniej ubrany,kto gorliwiej klęka czy też nadskakuje księdzu. Może nie powinnam tak twierdzić,ale przeżywszy 70 lat coraz bardziej tracę serce do nawoływań i pouczeń kleru
Gratuluję mądrości 70 lat przeżyć i takie słowa - pełny szacunek!!! A jak szanowna pani zakończy swoje życie - to rozumiem, że nie będzie chciała pani po śmierci brać udziału w show po tytułem pogrzeb z księdzem i w kościele!!! Jasne jest że to śmieszne taki show!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję mądrości 70 lat przeżyć i takie słowa - pełny szacunek!!! A jak szanowna pani zakończy swoje życie - to rozumiem, że nie będzie chciała pani po śmierci brać udziału w show po tytułem pogrzeb z księdzem i w kościele!!! Jasne jest że to śmieszne taki show!!!
  Sa koscioły, gdzie nikt nie patrzy na to, jak jesteś ubrany i w jaki sposób klękasz. Zapraszam do kościoła akademickiego KUL i oo. dominikanów na Starym Mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Z owu Mu odpier...lilo? czy to następny z DEKLARACJA WIAgRY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z owu Mu odpier...lilo? czy to następny z DEKLARACJA WIAgRY?
o FOLKATJĘ chodzi - tak dla jasności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam odwiedzać znajomych, skoro albo oni albo ja pracujemy w niedzielę? N tygodniu to samo. Jak mam odwiedzać znajomych, jeśli ja mam akurat druga a oni pierwszą zmianę? A do kościoła po prostu ludzi chodzi mniej a nie tak, że chodzą sami, bez dzieci. Niestety inne atrakcje przegrywają z nudna mszą. Dla mnie, jako dziecka, to byłe mega nuda i ratowały to tylko poranki w kinie (były darmowe!), które było naprzeciw kościoła, gdzie szliśmy z innymi dziećmi (a rodzice do domu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...