Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To jedyny taki przypadek w Polsce. Wygrali wybory jeszcze przed wyborami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2018 r. o 21:31 Powrót do artykułu
Dziwny ten wstęp: "Bliżej stąd do Lwowa (104 km) niż do wojewódzkiego Lublina (114 km)"... i co autor miał na myśli? Pytam, bo wyczuwam jakiś podtekst. Ciekawe co Niemcy powiedzieliby gdyby napisać tak o jakiejś miejscowości w pobliżu granicy z Polską...albo Słowacy...a już Ukraińcy, aj waj! Zastanawiam się kto i po co napisał coś takiego. Może tylko po to, żeby artykuł miał więcej linijek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką gminę należy rozwiązać, bo znaczy to, że jest w upadku moralnym. Proponuję poszczególne wioski włączyć do Krasnobrodu (w tym Tarnawatkę), Krynic, Rachań i Tomaszowa L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ukrainy ich przyłączyć w takim razie, tam nie ma demokracji! To niekonstytucyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że PIS już podało że wygrali wybory i maja 110% poparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można wygrać wybory przed wyborami. Chyba tylko w peeselowskim DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można wygrać wybory przed wyborami. Chyba tylko w peeselowskim DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli was , że są jeszcze w Polsce miejsca gdzie żyją normalni ludzie i panuje zgoda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w sumie dobrze moge te pieniadze przeznaczyc na chodnik czy cos innego pozytecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślenie to nie jest twoja domena. Zdecydowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz problemy z czytaniem, że poza tytułem nie ogarniasz tekstu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką sytuację przewiduje wprost ordynacja wyborcza. Jesli w okręgu wyborczym jest jeden kandydat wyborów się nie przeprowadza lecz zalicza się 25 podpisów złożonych pod poparciem komitetu wyborczego. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Ci państwo nie wygrali wyborów lecz zostali wybrani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lwów jest polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę, po wyjściu osłupienia, że taki tekst mògł napisać dziennikarz, który nie zdawał sobie sprawy, jakie konotacje on niesie . Nad tym przypadkiem powinna pochylić się PKW. Bowiem wszystko tu zostało zaplanowane, policzone itp. Przypomina mi to PRL. Ta powszechna zgoda? Program władzy programem ludu? I co jeszcze bardziej zastanawiające - ta bliskość Lwowa. To Polacy czy Ukraińcy? I nie pomogą tu żadne wyzwiska pod moim adresem. Fakt jest faktem. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, że z Tarnawatki do Lwowa jest blisko. Moja babcia Katarzyna opowiadała mi, że z Tarnawatki do Lwowa chodziła na piechotę. Wychodziła raniutko i już wieczorem była wy Lwowi. I nikt jej na granicy nie zatrzymywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...