Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To oni ukradli kosze od balonów z Nocy Kultury. Kto ich rozpoznaje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2017 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Poprosimy o przynajmniej 8-10 minut nagrań video z monitoringu CCTV z tymi typkami. Chcielibyśmy wiedzieć jaką trasę pokonali, i zbaczyć ich mordki jak cieszą się z dewastowania sztuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym widać, że przynajmniej jeden z nich też robił nagrania wideo. Policja powinna za pomoca swoich backdoorów namierzyć typka. A jeśli uda się od niego wyciągnąć to wideo, to po montażu mielibyśmy całkiem pouczający film.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracujaca biedota napisał:
lucky napisał:
tylko szaleńcy pracuja napisał:
undefined napisał:
  Co za parszywe, prymitywne mordy. Widać, że nic w życiu nie osiagnęli ani nie osiągną, tylko pozostaną odpadrm społecznym.
no i po wuj osiągać, ja parcuję 38 lat i co mam, 1800 zł  netto wynagrodzenia, gdzie teraz za pieprzenie sie i rozmnażanie więcej dostają jak ja za pracę. Mają rację, nie wartooooo preacowaćcccccc dla tego krajuuuuu
Jesteś mistrz !!! Taka mała rada...zacznij pracować dla Siebie, weź sprawy w swoje ręce a nie marudzisz
a pieprze, w tym kraju to żyje tylko kombinator, oszust, zlodziej i próżniak, już wystarczy jak mój śp. ojciec walczył o ten kraj , i po co to robił. Nnp. w swoje ręcie bierze pani z PZU i za 90 tys. miesięcznie bedzie pracowała, także stołki dla swoich, tak bylo, jest i będzie
 Goovno prawda. Przestań piepszyć. Można być przedsiębiorcą. Zostań przedsiębiorcą. Po tej stronine Wisły ludzie teraz masowo przedsiębiorzą, bo oprócz 500+ manna z nieba sama nie spadła... Tylko dużo nowych firm i fundacji gwarantem sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś musiał ich opłacić. Bo normalnie 1-3 kosze powinno zaspokoić ich apetyt. Ale 6 sztuk zakrawa na wojnę artystyczną pomiędzy grodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...