Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Top Model TVN: Paulina Papierska wygrała finał

Utworzony przez hubert, 2 grudnia 2010 r. o 01:16 Powrót do artykułu
Nie będę już tego komentować bo szkoda słów, na dyskusje z kimś kto uważa, że zjadł wszystkie mądre rozumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Gratuluję puenty... żenada Taka szara myszka a pozostałe uczestniczki pytane która powinna wygrać wskazały na Olę. A to jasno daje do zrozumienia, że nie taka szara myszka z tamtej tylko fałszywa płaczka: "uuu jaka ja bidna i ze wsi, wybierze mnie! buu" No ale to nie wybory miss, że ma być wrażliwa. A co do tej piękności to czar pryska wraz z uśmiechem... już koń ma lepszy. Już widzę, jak za kulisami pokazów sobie popłakuje z tego szczęścia Ta cała Paulina jedynie to na zdjęciach dawała sobie radę "jakoś". Ani w Mediolanie ani w innych zadaniach nie radziła sobie, a jury miało ochotę już ją wcześniej wypier***ić ale bali się, że oglądalność spadnie. Ciekawi mnie, czego nie podali wyników, ile głosów zebrała każda z nich? Może konkurs był ustawiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź dziewczyno ! idź się lecz wgl .. jak to niby może być ustalony konkurs skoro oni w du**** maja kto wygra ważne żeby było jak najwięcej sms dla kasy .. idź na leczenie i nie pisz głupot na forach .. ; // szkoda mi ciebie i tych twoich "mądrości" .. a jak by chcieli ją wypier***** to by to zrobili i się nie bawili ! ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Hah, tiaaa... złośliwa bestia ze mnie . A czy trzeba kogoś osobiście znać, żeby wydać swoją opinię na temat osoby, zwłaszcza jeśli się oglądało program często i obserwowało uczestniczki? Chyba nie. Dziewczyna wygrała sympatią widzów, w zagranicznych edycjach to jury decyduje i patrząc na ich wybory Paulinka raczej miałaby marne szanse na wygranie programu. Modelka przede wszystkim ma być ciekawa - nie ładna. Anja Rubik jakoś specjalnie ładna nie jest ale faktycznie ma coś w sobie. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie, żeby wiedzieć, że Papierska się nie nadaje na modelkę. Dlaczego? Już piszę: 1. Do wszystkiego podchodzi zbyt emocjonalnie, co chwilę z byle gówna ryczy. Sorry, ale jak będzie miała pracować z profesjonalistami to jej podziękują za współpracę. 2. Nie umie się wysłowić, a to też jest ważne w kontaktach międzyludzkich, nie? 3. Język - trochę to dziwne, że w XXI wieku, język międzynarodowy jakim jest angielski nie jest znany takiej dziewczynie. Sorry, ale moja 8 letnia bratanica lepiej mówi od Papierskiej po angielsku. Ja w wieku 10 lat mówiłem już biegle tym językiem. 4. Za każdym razem podkreśla, że jest nieśmiała, z małej miejscowości i w ogóle jaka jest biedna. A to raczej irytuje ludzi. Ok, nie każdy jest zamożny, ale po co o tym tyle gadać? 5. W Mediolanie nikt nie zwrócił na tą pannę uwagi, na modelkę jest za niska, skończy się kontrakt - skończy się kariera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiesz to ku***** nie gadaj ! w miediolenia fototograf powiedział że mu się z nią świetnie pracowało , to do tej Olki powiedział że jest za niska i wgl ona się im podobała i jej chód też (jak mówiła profesionalna modelka) był dobry .. nie wiesz nie gadaj głupot .. od kiedy to ty taki znawca modelingu ?? ; // a nie wierzę że Rubik nie ryczała na początku ona jest w zawodzie już dobrych kilka lat i nauczyła się, a Paulina zaczyna dopiero i też się kiedyś nauczy .. a angielskiego nie problem się nauczyć .. wygrała bo tak chciali widzowie i trzeba było słać więcej sms na Olke jak ją tak lubisz chociaż to ona jest brzydka ma jakąś kroste grubą na ryju i pare osób w programie powiedziało że jest kurduplem ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Hah, tiaaa... złośliwa bestia ze mnie . A czy trzeba kogoś osobiście znać, żeby wydać swoją opinię na temat osoby, zwłaszcza jeśli się oglądało program często i obserwowało uczestniczki? Chyba nie. Dziewczyna wygrała sympatią widzów, w zagranicznych edycjach to jury decyduje i patrząc na ich wybory Paulinka raczej miałaby marne szanse na wygranie programu. Modelka przede wszystkim ma być ciekawa - nie ładna. Anja Rubik jakoś specjalnie ładna nie jest ale faktycznie ma coś w sobie. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie, żeby wiedzieć, że Papierska się nie nadaje na modelkę. Dlaczego? Już piszę:1. Do wszystkiego podchodzi zbyt emocjonalnie, co chwilę z byle gówna ryczy. Sorry, ale jak będzie miała pracować z profesjonalistami to jej podziękują za współpracę.2. Nie umie się wysłowić, a to też jest ważne w kontaktach międzyludzkich, nie?3. Język - trochę to dziwne, że w XXI wieku, język międzynarodowy jakim jest angielski nie jest znany takiej dziewczynie. Sorry, ale moja 8 letnia bratanica lepiej mówi od Papierskiej po angielsku. Ja w wieku 10 lat mówiłem już biegle tym językiem.4. Za każdym razem podkreśla, że jest nieśmiała, z małej miejscowości i w ogóle jaka jest biedna. A to raczej irytuje ludzi. Ok, nie każdy jest zamożny, ale po co o tym tyle gadać?5. W Mediolanie nikt nie zwrócił na tą pannę uwagi, na modelkę jest za niska, skończy się kontrakt - skończy się kariera
Don, musisz być bardzo zdolny, jeżeli w wieku 10 lat muwiłes biegle po angielsku. Widzisz jest nauczycielką tego języka i od małego sie go uczyłam. Sądzę, że to nie możliwe aby w wieku 10 lat mówić biegle. No chyba, że chcesz się popisać i sądzisz, że czytają te posty tylko głupi Polacy. Odczep sie od wszuystkich, bo w ten sposób prezentujesz swój poziom. Każdy za pewne widzi i uważa to co ja. Ale ja i tak ci gratuluję, że jesteś tak błyskotliwy, że w tak młodym wieku osiągnąłeś tak wiele. Oby ten poziom nie zszedł w dół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agataa, Sądzę, że to wynika z twojej zazdrości. Piszesz takie głupoty, bo wiesz, że ty nigdy nie osiągniesz tak wiele, jak Paulina, która jest zgrabna, piękna i wspaniale się prezentuje. Zazwyczaj tak jest, że jednak każdy jest w czymś dobry. Ty na przykład umiesz włączyć komputer, a ona jest modelką. Masz być z czego dumna. Moja 2-letnie córka jeszcze nie osiągnęłóa tak wiele jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam! Już sądziłam, że nie jesteś za Pauliną. Zwracam honor. Chciałam to zapisać do osoby, która nie zgadza się ze zwycięstwem Papierskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina nie jest brzydka, dla mnie jest ładna w pierwszych odcinkach na nią liczyłam jak nie wiedziałam jaka jest. Ale stwierdzę, że nie słusznie wygrała ten program pod względem : - Nie umie angielskiego a to jest podstawa modelki jak ona sobie poradzi ? - Jury przepuszczało chyba ją tylko z litości zawsze Dżoana Krupa mówiła niech przejdzie dajmy szansę, dajmy szansę. - W odcinku gdy odpadła Kasia (Dla której szło o wiele lepiej niż Paulinie) odpadła bo co ?! Była pewna siebie i wiedziała czego chce, a Paulina to tylko z litości to wszystko wygrała. A moją ulubioną właśnie była : Kasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agataa napisał:
nie wiesz to ku***** nie gadaj ! w miediolenia fototograf powiedział że mu się z nią świetnie pracowało , to do tej Olki powiedział że jest za niska i wgl ona się im podobała i jej chód też (jak mówiła profesionalna modelka) był dobry .. nie wiesz nie gadaj głupot .. od kiedy to ty taki znawca modelingu ?? ; // a nie wierzę że Rubik nie ryczała na początku ona jest w zawodzie już dobrych kilka lat i nauczyła się, a Paulina zaczyna dopiero i też się kiedyś nauczy .. a angielskiego nie problem się nauczyć .. wygrała bo tak chciali widzowie i trzeba było słać więcej sms na Olke jak ją tak lubisz chociaż to ona jest brzydka ma jakąś kroste grubą na ryju i pare osób w programie powiedziało że jest kurduplem ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina nie zasłużyła na wygraną!!!! dlaczego wyniki były znane przed rozpoczęciem programu??!! jedna wielka ściema z tymi głosowaniami!!! miss Zbąszynka od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz pora na naukę angielskiego. Jak by dobrze zakombinowała to w ramach nauki angielskiego jakaś znana szkoła językowa mogła by jej fundnąć naukę za free... chociażby Speak Up skoro tak dużo i tak się reklamują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez tapety, photoshopa jest nikim ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi którzy komentowali ten wątek:)) Chcecie żeby wasza niby modelka przynosiła wam wstyd bo nie potrafi mówić po angielsku. ) to brawo ona nawet nie potrafi chodzić po wybiegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem chyba było już w 3 kl. podstawówki. A ty chyba się jeszcze tego nie nauczyłaś. Mówię : Mi się bardzo podobała Paulina , ale czy sobie poradzi? O to trzeba się bać. A tak to ona jest spoko. ;p . Ale każdy ma swoje zdanie i się tego naucz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal wam dupy ściska? I oczerniacie kogos tylko i wyłącznie z zazdrośći. Skoro wam tak zależy na Polskiej Super Top Model to ogarnijcie się dziewczyny, i zapraszam do programu. I to Jury zdecyduje czy się nadajecie. Myślicie że wzieła na litość phe! Na litość to by musiały wszystkie wygrać, były biedniejsze w programie a sukcesem jest się tam dostać, A wygrać to wogule trzeba Cięzko i wytrwale pracować. A może płacze dla tego iż istnieją na świecie ludzie wrażliwi którzy nie umieją opanować emocji? Bo nie wierze że każdy potrafi idealnie nad nimi panować. I co do dziewczyn wypowiadających się skończcie tą chorą zazdrość. I ogarnijcie sie i zacznijcie pracować i moze zobaczycie naprawde jak cieżko odnosi się sukcesy i myśle że Paulina zasłużyła ale nie litością tylko staraniem się i wiarą, walką o marzenia. Teraz mozna jej Gratulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, jak ma tyle na sobie tapety jest piękny. A tu ciekawa rzecz - porównanie fotoszopa i braku fotoszopa - http://www.joemonster.org/art/9024/Magia_fotoszopek, warto popatrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...