Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na polowaniu, ranny dzik zabił mężczyznę

Utworzony przez anonim666, 18 grudnia 2010 r. o 17:18
bądźmy szczerzy, myśliwi to barbarzyńcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla dzika.Chcieli Cię zabić -Oko za oko niech zmienią sobie hobby dranie,a nie przyjemność z zabijania sobie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi autorze, Warka nie lezy w woj swietokrzyskim a mazowieckim. Życzę na przyszłość odrobiny więcej profesjonalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, szablami go ugodził , ciekawe jak dzik je trzymał ... w kopytach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mi nie szkoda zmarłego. Przykre że pozostałym polującym nic się nie stało. Barbarzyńcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech pomocników do jednego myśliwego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia - Znałem tego człowieka jak i również jego rodzinę w ostatnich miesiącach los ich nie oszczędzał - ojciec tego człowieka 3 miesiące temu stracił syna w wypadku samochodowym teraz drugiego.Ogromna tragedia.Nie wiem jak możecie pisać takie komentarze do tego artykułu!!!To jest tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Wreszczie 1:0 dla zwierzecia, ktoro zawsze w pojedynku z ludzkim napastnikim stoi po znacznie slabszej stronie. A tak swoja droga, to pamietam czeste polowanie na zajace na pojezierzu leczynsko-wlodawskim (mam znajomych lesniczych, ktorzy musza odnotowywac ilosc zabitych zwierzat), a bylo to mniej wiecej w latach 2000-2005. Wczoraj ukazal sie artykul "Zającom i kuropatwom grozi wyginięcie. Lubelskie wydało 200 tys. zł". Mysliwi! Strzelajcie do siebie nawzajem (to dopiero jest meska rozrywka, a jak dodaje adrenaliny!, a zwierzeta zostawcie w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że inne ofiary polowań wezmą przykład z dzielnego dzika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzik, co z biednym dzikiem ? Przecież jest ranny ! PS W końcu natura ukarała człowieka, mam nadzieję, że odszedł w pełnej swiadomości za co spotkała go ta kara !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuje się pod wypowiedzią TOMKA.Straszna tragedia dotknęła Tą rodzinę.Ubolewam nad ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Straszna tragedia - Znałem tego człowieka jak i również jego rodzinę w ostatnich miesiącach los ich nie oszczędzał - ojciec tego człowieka 3 miesiące temu stracił syna w wypadku samochodowym teraz drugiego.Ogromna tragedia.Nie wiem jak możecie pisać takie komentarze do tego artykułu!!!To jest tragedia.
Współczujemy rodzinie, ale nie zapominajmy, że ten człowiek był pomocnikiem mordercy. Żałuję że dzik nie wykończył ich wszystkich a zwłaszcza tego bydlaka, który go postrzelił. Brawo dzik! Na pohybel myśliwym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DZIK !!!! CZEKAMY NA POWTÓRKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajcie... wy macie swoje hobby oni mają swoje, poza tym zwierzynę trzeba odstrzeliwać bo jej nadmierna ilość spowoduje, że same zwierzęta będą się atakować i zabijać, najczęśćiej spotyka to młode stworzenia bo są słabsze a myśliwi polują na starych osobników, wiadomo, że czasem trafi się jakieś młode ale jak to w życiu bywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie kiełbaski z dzika na święta -oj nieeeeeeeeeee!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwniczką polowań, ale bardzo, bardzo współczuję rodzinie... Dołączam się do tego, co napisał Tomek. 3 miesiące temu rodzice tego chłopaka stracili innego syna w wypadku samochodowym... Dwoje dzieci ginie śmiercią tragiczną w przeciągu tak krótkiego czasu... Nie wyobrażam sobie ich bólu... Daniel osierocił też dwoje dzieci, w tym jedno kilkumiesięczne... Głębokie wyrazy współczucia dla Pani Małgosi, Pana Janusza i żony Daniela - Kasi... Modlę się za Was i łączę w bólu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Straszna tragedia - Znałem tego człowieka jak i również jego rodzinę w ostatnich miesiącach los ich nie oszczędzał - ojciec tego człowieka 3 miesiące temu stracił syna w wypadku samochodowym teraz drugiego.Ogromna tragedia.Nie wiem jak możecie pisać takie komentarze do tego artykułu!!!To jest tragedia.
To nie tragedia, tylko glopota, nikt go nie zmuszal to bawienia sie w zabójce. Za taki cos mozna dostac Nagrode Darwina. Wedlug prawa karmicznego, krzywda wyrzadzona innym wczesniej czy pozniej wroci do tego, kto ja wyrzadzil. Gdyby ten zabojca byl dobrym czlowiekiem, teraz bylby zywy. Zdecydowal sie jednak, ze dla przyjemnosci bedzie mordowal, i dostal to o co prosil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAŁAM TEGO CZŁOWIEKA. JEGO RODZICE STRACILI WŁAŚNIE DRUGIEGO SYNA W CIĄGU TRZECH MIESIĘCY. CO DO DURNYCH KOMENTARZY TYPU "DOBRZE MU TAK" ALBO "MYŚLIWI TO BARBARZYŃCY" WYPOWIEM SIĘ TAK: W POLSKICH LASACH JEST BARDZO DUŻO ZWIERZYNY, ROBIĄ BARDZO DUŻO SZKÓD. IDEĄ POLOWANIA NIE JEST CZYSTE ZABIJANIE DLA PRZYJEMNOŚCI. SĄ OKREŚLONE REJONY I PORY ROKU W JAKICH MOŻNA POLOWAĆ NA DANY GATUNEK. JEŻELI WAM BARDZIEJ JEST SZKODA SAMEGO DZIKA, KTÓREGO I TAK PEWNIE BY KTOŚ PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ZABIŁ, TO SAMI JESTEŚCIE JAK ZWIERZĘTA. PROPONUJĘ TYM OSOBĄ ABY POPATRZYLI W SWOJE CODZIENNE MENU I POMYŚLELI ILE ZWIERZĄT ZABITO I W JAKICH WARUNKACH ABY MOGLI SOBIE ZROBIĆ ZWYKŁY OBIAD. POZDRAWIAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzę nie ma broni (poza tą, w którą wyposażyła go natura - czyli ciosy w przypadku dzika) więc proponuję tzw. myśliwym aby stnęli "twarzą w twarz" ze zwierzęciem, które pragną upolować i wtedy okarze się kto w tej (równej) walce jest lepszy. W obecnej sytuacji za późno jest na wylewanie łez nad osobą zmarłą. Ten pojedynek rozstrzygnęła natura. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
ZNAŁAM TEGO CZŁOWIEKA. JEGO RODZICE STRACILI WŁAŚNIE DRUGIEGO SYNA W CIĄGU TRZECH MIESIĘCY. CO DO DURNYCH KOMENTARZY TYPU "DOBRZE MU TAK" ALBO "MYŚLIWI TO BARBARZYŃCY" WYPOWIEM SIĘ TAK: W POLSKICH LASACH JEST BARDZO DUŻO ZWIERZYNY, ROBIĄ BARDZO DUŻO SZKÓD. IDEĄ POLOWANIA NIE JEST CZYSTE ZABIJANIE DLA PRZYJEMNOŚCI. SĄ OKREŚLONE REJONY I PORY ROKU W JAKICH MOŻNA POLOWAĆ NA DANY GATUNEK. JEŻELI WAM BARDZIEJ JEST SZKODA SAMEGO DZIKA, KTÓREGO I TAK PEWNIE BY KTOŚ PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ZABIŁ, TO SAMI JESTEŚCIE JAK ZWIERZĘTA. PROPONUJĘ TYM OSOBĄ ABY POPATRZYLI W SWOJE CODZIENNE MENU I POMYŚLELI ILE ZWIERZĄT ZABITO I W JAKICH WARUNKACH ABY MOGLI SOBIE ZROBIĆ ZWYKŁY OBIAD. POZDRAWIAM!
BRAWO! nareszcie ktoś coś konkretnego napisał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...