Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje kobieta i 9-miesięczne dziecko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2017 r. o 21:44 Powrót do artykułu
ogromna tragedia - wyrazy współczucia dla rodziny zmarłych oraz maszynisty i jego rodziny :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój ich duszom +++.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrzyni,która miała zawsze pierszeństwo,na starym ruplu,kontra pendolino!,1:0 dla pendolino !! mistrzyni w prosektorium,już nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !!  rupel rozbebeszony!pendolino nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda pendolino - błysnąłeś intelygencjom jak gówno w przeręblu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 na 10 jadacych pań rozmawia przez komórkę albo bawi się telefonem,tak że warto sprawdzić czy tamta idiotka nie robiła tego podczas jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żebyś zdechł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam ponizsze komentarze to się słabo robi.. w szczególności ze niby przez telefon rozmawiała.. jeb*ij sie gosciu w ryj. Oby Ciebie takie nieszczęście w życiu spotkało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie nie bedzie szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
8 na 10 jadacych pań rozmawia przez komórkę albo bawi się telefonem,tak że warto sprawdzić czy tamta idiotka nie robiła tego podczas jazdy
 DOKŁADNIE TAK - dużo rozmawia przez komórkę! Kilka tygodni temu jechałem z żoną z Alei Kraśnickiej w stronę Alei Sikorskiego i Solidarności. Na sąsiednim pasie ruchu jechała jakaś "Pańcia" (a raczej Pinda) granatową, starszą Renówką i gadała przez telefon. Na tylnych siedzeniach wiozła małe dziecko. Dojeżdżała do Ronda Krwiodawców (cały czas gadając przez komórę) - nawet nie spojrzała w lewo, mimo że miała zielone światło . Mówię do żony: "Zatrąbię - ciekawe czy uslyszy i spojrzy chociaż w lewo profilaktycznie ?" Niestety: nawet nie spojrzała, nadal gadała i tak pojechała... A gdyby właśnie z lewej strony ktoś zasuwał (nawet jakiś idiota czy pijany) po tym rondzie "prosto na nią" i na nią zatrąbiał - to nawet nie miała by szans na jakikolwiek ratunek czy reakcję. Przeraża mnie to "gadanie przez komórę" w czasie jazdy - a często jest to chyba gadanie "o niczym".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia. Wyrazy współczucia dla rodziny... ALE pojawia się pytanie, JAKIM CUDEM kierująca pojazdem nie zauważyła pociągu? Przecież tam jest doskonała widoczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagminnie przez telefon gadają faceci!!!   codziennie jeżdzę busami do pracy i panowie kierowcy albo piszą smsy lub też co chwilę odbierają telefony i gadają o bzdurach, a wiozą w busie kilkanaście osób... To się nazywa ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy Conbusów potrafią prezgadać przez telefon całą drogę do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak k******a można nie zauważyć pociągu? Debil, down, ślepy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteś popieprzony! Jechałeś kiedyś z małymi dziećmi? Może zapłakało a mama spojrzała czemu? Rozproszyła się i nieszczęście gotowe. 18-ta to już szaro i buro, a Ona wracała z dziecmi z kościoła, z różańca. Ty debil jesteś, że ośmielasz się tak pisać o kobiecie, której nigdy na oczy nie widziałeś. Pamiętaj, że jak mówisz o innych, tak powiedzą o tobie. Wyprany mózg masz do zera. Szczerze, to mi ciebie nawet żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DENATURAT JEST MOCNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie jakiś redaktorzyna napisze : samochód osobowy ....... wjechał na przejeździe prosto pod pociąg ! zamiast tego co wypocił w tej notce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Znajomy". Może i jestem debil, ale jak jadę samochodem z moją rodziną, to najważniejsze jest dla mnie to co dzieje się na drodze, a nie inne rzeczy które mogą doprowadzić do takich sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do "Znajomy". Może i jestem debil, ale jak jadę samochodem z moją rodziną, to najważniejsze jest dla mnie to co dzieje się na drodze, a nie inne rzeczy które mogą doprowadzić do takich sytuacji.
 I nie zareagowałbyś nawet jakby ci dziecko płakało? Jak śmiesz tak obrażać!!! Wiesz co dzieje się teraz w domu tej kobiety? Zanim głupoty napiszesz, to użyj mózgu. To nie boli! Kogoś twoje wypociny mogą zaboleć bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcji pod rozwagę: mając na uwadze poważny deficyt intelektualny tak bardzo zauważalny wśród naszych rodaków, może pod artykułami traktującymi o tragediach doświadczających ludzi nie będziecie umożliwiali "zawieszania" komentarzy? Ci durnie nawet wracając ze swoich gier i zabaw na wolnym powietrzu nazywanych różańcami na miedzy czy tez granicy już rozmyślają, jak opluć sąsiada lub całkowicie przypadkowa osobę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...