Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek pod Garwolinem. 4 osoby zginęły

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2015 r. o 08:16
a ty jak sobie wyobrażasz zderzenie 40t vs 1.6t? Przecież to normalne, że jak ktoś wali osobowym w silnik ciezarowki, cięższy od paska, to nie może się dobrze skończyć.
      Wiesz Gościu - teraz sami eksperci (od Macierewicza). To pewnie jeden z tych od teorii sztucznej mgły i helu w Smoleńsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz, że zasnął? Nie wiesz tego więc nie pieprz. Nie jechałeś z nimi. Pisali, że wszyscy zginęli...
to byłi moje kumple....niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeklęte TIRy niech je piekło pochłonie,ile to już ludzkich nieszczęść spowodowały!Kiedyś nie było takich wielkich składów na drodze tylko stary i jelcze a tiry to tylko incydentalnie z Pomorza jakieś kontenery wozily.Tiry na tory!
Geniuszu zobacz statystyki wypadków śmiertelnych z lat 80 tych i 90 tych, było ich o nawet 3 razy więcej niż obecnie. Więc twoja teoria trąci Macierewiczyzną. Kierowcy TIRów jak ich nazywasz jeżdżą dużo bezpieczniej od osobówek. Oczywiście debile się zdarzają ale w mniejszej liczbie od kierowców osobowych. Jeżdżę trochę 60-70 tyś rocznie osobowym i niemal każdego dnia jak wyprzedzam po zmroku kierowca TIRa zrobi miejsce, włączy długie by mi oświetlić drogę i mrugnie kierunkiem że dam spokojnie radę.   Od osobówki takiego gestu nie otrzymałem nigdy. To tylko taki przykład.   Doradzam leczenie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...