Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kochani szkoda że gdyby nie ci kierowcy ciężarówek to byśmy gówno jedli . Mój mąż jest tak owym "idiotą kierowca ciężarówki"który musi zapieprzac 9 godzin nawet w nocy autem żeby Cię wy inteligentni ludzie jedli cokolwiek . A na marginesie bylo jasno nie wiem no nie było widać tej ciężarówki? Nie osadzam nikogo ale każdemu może zdarzyć się poślizg ciężarówka jak już leci tak nic nie da się zrobić więc. Nie rozstrzygajcie tu win bo od tego to projurator jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁaŁ 9h w pracy.  W szpitalach pracują po 12h dzien i noc.  Gdyby kierowcy ciężarówek jeździli zgodnie z przepisami i słuchali się szefow januszy, ktorzy karzą jechac niesprawnymi pojazdami, nie byloby wypadkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem synem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to byla Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o informację ,  o nazwisko rodziny może ktoś jest w stanie mi odpowiedziec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gów.... wiesz i w d.... byłeś, a naraz specjalista transportowiec z ciebie. Człowieku ogarnij się trochę i nie pisz co ci ślina na język przyniesie bo bzdury totalne tu wymyślasz !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanów się co ty piszesz? Ta droga mimo że jest to krajowa nr 19 jest na tym odcinku w fatalnym stanie. Droga nie była odśnieżana. Nie musiał jechać z dużą prędkością żeby doszło do tragedii. Szkoda wszystkich osób z wypadku a nie wyzywasz kierowcę postaw się na jego miejscu jak on się teraz czuję? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje i wyrazy wspolczucia dla najblizszych i rodziny..... Ja ze swej strony nie Chce oskarzac zadnego z trzech kierowcow Moim zdaniem winna jest nawieszchnia drogi, ( ogromne koleiny) Przejezdzalem tym odcinkiem i nawet przy suchej nawieszchni zuca autem z lewa na prawo a do tego jeszcze snieg. Mizera sledczy powinni wziac to pod uwage . Raz jeszcze wyrazy wspolczucia....
 Tobie to by się przydał słownik języka polskiego...jak można robić takie podstawowe błędy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawka kierowcy ciężarówek pozwalają sobie na za dużo. Wczoraj też jechałam z synek na zakupy i jakiś idiotka przy ograniczeniu do 50 wyprzedza 2 samochodu choć nie było do tego warunków. Gdzie jest policja wtedy . Na wioskach łapią każde auto chyba żeby się wzbogacić na jakimś debilu co na stopie stanąć nie potrafi A tych blaznow z ciężarówek kto złapie. Porażka. Współczuję tym dzieciakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł trochę od kiedy o 3w nocy wna początku stycznia jest jasno jeśli gow...o wiesz to się nie wypowiadaj tylko pilnuj męża!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny tragicznie zmarłych osób proszę o kontakt 504-387-549
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...