Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Transfery w pierwszej lidze żużlowej. Inni działają, a Lublin śpi

Utworzony przez spider, 20 listopada 2013 r. o 15:00
Nic nowego w tym temacie Lublin jak co roku śpi w tym temacie teraz jest najlepszy czas żeby rozmawiać z zawodnikami podpisywać kontrakty.Teraz jest z kim rozmawiać a potem najlepsi zawodnicy będą mieli kluby a nam zostaną Ci którzy nie bardzo radzą sobie w tym sporcie i wtedy takich zawodników zakontraktuje KMŻ.A może lepiej by było sobie dać spokój z żużlem w Lublinie albo na stałe albo chcociaż na jakiś czas?Dopóki zarząd nie weźmie sobie do serca i nie zacznie mu naprawdę zależeć na tym klubie to za rok znowu będziemy w pierwszej lidze albo co gorsze spadniemy do drugiej bo i tak się może zdarzyć.W Lublinie zdecydowanie powinno się odświeżyć skład drużyny bo dotychaczasowy jak widać po wynikach zdecydowanie nie był najlepszy i zmiany trenerów nic nie poradziły tu trzeba zbudować nowy silny skład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezes taki żużel w tym mieście raczej nigdy nie będzie prawdziwego speedway'a jak w latach 90-tych.Dziękujemy Sprawce i miastu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawka se kupił motora - on będzie jezdził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ZAORAĆ W PIZ.......TO WSZYSTKO TĄ ŻAŁOSNA PIŁKĘ I TEN ŻUŻEL.MIASTO PRAWIE PÓŁ MILONOWE I DZIADOSTWO OD 20 LAT!!!!!!!!!!!W PIPIDÓWKACH 100 TYŚIECZNYCH MAJA JAKIEŚ AMBICJĘ A TU? BEZ AMBICJI KRETYNI TYLKO DO SWOJEJ KIESZENI.KIEDY TEN ŻUK SIE OCKNIE I POZPIE........TO WSZYSTKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...