Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Transport z lotniska Paris Porte Maillot do Paryża

Utworzony przez Włodek, 16 lutego 2018 r. o 19:20
witam. niebawem będę na dłuższym wyjeździe w Paryżu i w związku z tym szukam potrzebnej informacji żeby zaplanować całą podróż. jak w temacie jak naj łatwiej dostać się z lotniska bezpośrednio do Paryża? Za pomoc dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Już kilka razy zaliczyłem trasę pomiędzy lotniskiem a Paryżem i za pierwszym razem wziąłem taksówkę, gdzie ewidentnie mnie orżnął  taksówkarz. we Francji sa gorsi taksiarze jak u nas serio!! od tego momentu korzystam już z transportu oferowanego przez firme autobusparyz. nie ma tu problemów językowych, cena jest w ojro i stałe stawki. znajdziesz ich na stronie internetowej. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ci francuscy taksówkarze naprwdę potrafią dać w kość turystom. coś o tym wiem. tez się raz nacięłam i powiedziałam sobie, że nigdy więcej! też korzystam z autobusparyz, bo jest to znacznie lepsza opcja niż wspomniana wyżej taksówka. ceny są naprawdę ok. czasami trafiają się promocje! podaję link do strony, bo kolega wyżej tego nie zrobił:). ***autobusparyz.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie narzekajmy już tak na tych taksówkarzy:). są spoko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem. ze mnie tak zdrli, że szok! Opcja z przewoźnikiem zaczyna do mnie przemawiać. Ja jechałam pierwszy raz do Paryża i dlatego tak się dałam naciąć. Teraz już tak jak wielu tutaj pisze skorzystam z autobusparyz/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poprostu sobie we Francji auto wynajęłam. Jeździłam gdzie chciałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wynajęcie auta to jednak zbyt droga sprawa i prawdę mówiąc trochę bez sensu. Paryż bardzo fajnie zwiedza się i na piechotę i podjechać gdzieś autobusem czy metrem. To rozumiem. Z Lotniska do centrum jadę z autobusparyz. Bardzo to jest fajna opcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może są spoko, ale jednak drodzy bardzo. Macie tu kontakt 0033 667 04 24 98 (FR)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że autobusparyz ma teraz fajne promocje. Wejdźcie na stronę. Tam jest kontakt i podpytajcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o tą firmę autobusparyz,m to ja akurat byłam na pięknej wycieczce Paris By Night. Wierza Eiffla w nocy cudownie wygląda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie akurat przyjaciel wszędzie woził. Dobrze mieć przyjaciół:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie ma takich przyjaciół to warto mieć na względzie autobusparyz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to również idealna opcja. Nie lubię francuskich taksówek. Niejednokrotnie jest tam brudno, więc staram się unikać. Autobusparyz, to jak naj bardziej dobra dla mnie opcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wczoraj z nimi jechałem. Fajne warunki w przystępnej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla niezorientowanych wyślę, jeszcze cennik ***autobusparyz.pl/cennik/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za informacje o autobusparyz. podczytywałem temat,  Korzystałem i jest super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilekroć jadę to zawsze z nimi. Już z innych przewoźników nie korzystam, bo zwyczajnie się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat bardzo przydatny, bo zbliża się majówka i pewnie się do Paryża z ukochaną wybiorę, to taki przewoźnik jak autobusparyz się przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem z nimi. Bardzo dobrze mi się z autobusparyz podrózowało. Cennik jak widać na stronie też przystępny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W autobusparyz pracują fajni kierowcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...