Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa głosowanie na "Najlepszy Sklep". Zobacz, kto prowadzi

Utworzony przez Mirek, 9 lutego 2011 r. o 14:50
Szkoda , że w rankingu nie ma małych sklepów. ja polecam sklep/komis na Peowiaków w Lublinie. Pracuje tam jeden sprzedawca który swoją wiedzą mógłby obdarowac większość sprzedawców w sklepach komputerowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Orlik”, Lublin, ul. Magdaleny Brzeskiej 1 Czerstwe pieczywo, chamska obsługa. Jak Ci brakuje jednego grosza, to Ci nie sprzedadzą. Jak nie masz drobnych, to marudzą (i robią obrażone miny). Kiedy o coś zapytasz, to odpowiadają tak, jakby robili Ci wielką łaskę. Nawet cienkiej reklamówki Ci nie dadzą (jeśli nie masz ze sobą to masz problem) Od jakiegoś czasu już praktycznie tam nie kupuje (chyba, że nie mam innego wyjścia). Serdecznie "dziękuję" za taki sklep i NIE POLECAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawdziwy jest wpis o Orliku - to chyba jeden z ostatnich sklepów, w którym nie trzeba płacić za reklamówkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oddaję swój głos na Żabkę przy ul. Staffa w Lubklinie. Mila obsługa, umiezachecić klienta do zakupów a sklep czysciutki i pachnacy. POLECAM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie , chcę zagłosować na bardzo fajny sklep w Opolu Lubelskim-,,Ciucholandia". miła obsługa, ciekawy asortyment, dużo nowości , czysto.Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak sklep w akademiku IKAR o nazwie IKAREK po prostu wymiata Pozdrowienia dla ekipy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...