Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tego co wiem dwa kontrakty sa juz podpisane. Podobno nie ma tematu pozostania Metcalf tylko pewniakiem jest Dorogobuzova. Dziwi mnie fakt braku rozmów z Makowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szewczyk Wie Co Robi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Makowska???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co trzymać Oliwkę. Za to Dorogobuzova jak najbardziej obiecująca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno nie było takiego trenera który przyszedłby z zewnątrz i robił tak dobre wrażenie. Mowa tu o wszystkich lubelskich zespołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie Krzyśki to porządne chłopy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze się także, że trener Szewczyk pozostaje w Lublinie. Co do składu - istotne jest, aby w zespole było minimum 6 solidnych polskich zawodniczek (do Dominiki, Oliwii, Marty i Agnieszki klub powinien pozyskać jeszcze 2 krajowe zawodniczki). Również warto byłoby, żeby w drużynie pozostały Leah i Kati. Do składu należałoby dokooptować 2 dobre Amerykanki - strzelca na poz. 2-3 oraz centra. Taki skład miałby chyba szanse powalczyć o pierwszą czwórkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Mingo? Pokazala się z naprawde dobrej strony mimo ze przez jakiś czas nie grala. Owczarzak, Makowska, Jujka, Mingo, Metcalf, Dorogobuzova - trzon drużyny jak dla mnie. Co do Szczepanik to dobry ruch bo nie pokazala nic, wierze ze klub ściągnie naprawde dobre zawodniczki w końcu mamy do obrony PP i walkę o 4 w następnym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze środkową. W zeszłym roku tak sobie- najpierw kontuzja Poppens, później Bussie- to nawet szkoda komentować. Obecnie- najpierw Williams- niezła- ale jak nie chciała grać w Lublinie to odeszła. Mingo całkiem dobra- a wy znowu szukacie kogoś. Makowska- zaskoczyła mnie całkiem pozytywnie. Spodziewałem się kogoś takiego jak Morawiec w dobrej formie, a grała na pewno lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Drey - to solidna koszykarka. Ale przy przyzwoitej skuteczności w lidze (ponad 40% na mecz) liczba zbiórek niestety nie powala kolana - średnio ok. 4 na mecz. Żeby wspiąć się wyżej w tabeli potrzebna jest bardziej uniwersalna podkoszowa zawodniczka, która nie tylko dobrze rzuca, ale również zbiera więcej piłek pod koszami niż Mingo. Znamienne jest także to, że trener Szewczyk - przynajmniej wedle informacji Autora tekstu - nie widzi Drey w składzie Pszczółek w następnym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska czesc kadry ma znana być do konca kwietnia wiec zostały tylko dwa dni, ciekawi mnie na kogo postawią w tym sezonie, mam nadzieje ze nie szukali zawodniczek pokroju Szczepanik..co do Amerykanek liczę na jakies ciekawe transfery :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...