Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy miesiące bez prawa jazdy za prędkość. Pomysl policji

Utworzony przez tadzu, 1 września 2013 r. o 10:55
Trzeba bez względnie usunąć wszystkich nawiedzonych którzy pod pretekstem naszej pomyślności wymyślają przepisy niby dla naszego bezpieczeństwa traktują społeczeństwo jak stado baranów do ogolenia, ci cwaniacy prześcigają w pomysłach jak uratować świat nie poprawiając infrastruktury drogowej tylko wymyślając kary jak dawniej za komuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bez względnie usunąć wszystkich nawiedzonych którzy pod pretekstem naszej pomyślności wymyślają przepisy niby dla naszego bezpieczeństwa traktują społeczeństwo jak stado baranów do ogolenia, ci cwaniacy prześcigają w pomysłach jak uratować świat nie poprawiając infrastruktury drogowej tylko wymyślając kary jak dawniej za komuny
Banda czerwonych komunistycznych zjebów. Ustanawiają prawo dla obywateli tego kraju a ich,jako takie nie dotyczy i nigdy nie będzie dotyczyć. Tusk i cała ta POlszewia,czerwono komunistyczne bydło musi odejść !!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej odrazu zastrzelic takiego. a policja po służbie to jak jezdzi!? idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda czerwonych komunistycznych zjebów. Ustanawiają prawo dla obywateli tego kraju a ich,jako takie nie dotyczy i nigdy nie będzie dotyczyć. Tusk i cała ta POlszewia,czerwono komunistyczne bydło musi odejść !!!!.
A po co się ma IMMUNITET,mandaty,kary,zabieranie praw jazdy,to tylko dla głupców,brawura na drodze to tylko dla nich,dla komuchów i im nikt nie podskoczy,żaden PAŁA na drodze w obawie przed utratą pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za [pomysłem i sam go lansuję gdzie mogę. Stop ewentualnym mordercom, a każde trzy miesiące bez ich debilizmu na drodze to ileś uratowanych żyć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej odrazu zastrzelic takiego. a policja po służbie to jak jezdzi!? idioci.
Jest SETKI tyśięcy  ludzi których prawo drogowe i inne nie dotyczy,tak jak piszesz każdy PAŁA po cywilnemu używa sobie do woli,potem setki emerytów [w tym jeszcze tych milicyjnych] wariują zbyt szybko po naszych drogach często bardzo nachlani a legitymacja emeryta zwalnia ich od wszystkiego,podobnie jak w przypadku immunitetu i setkom tysięcy PRAWDZIWKÓW którym został przydzielony,całe to ŚMIESZNE PRAWO które ustanawiają śmieszni mali ludzie koło chója lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za [pomysłem i sam go lansuję gdzie mogę. Stop ewentualnym mordercom, a każde trzy miesiące bez ich deb***izmu na drodze to ileś uratowanych żyć.
Przejrzyj człowieku na oczy,są wstydliwe statystyki których nikt w tym kraju nie ujawnia,a dotyczące pijanych policjantów,sędziów,prokuratorów,wojskowych,posłów,ministrów i to jest największe potencjalne zagrożenie na polskich drogach,to są najwięksi zabójcy na naszych drogach których prawo nie dotyczy w żadnym wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej odrazu zastrzelic takiego. a policja po służbie to jak jezdzi!? idioci.
Ich przepisy nie dotyczą. ONI-to prawo !!! tak jest tylko w Polsce,Białoruśi,Rumuni i w Afganistanie,IV liga UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tylko czego az dwa razy trzeba wsiadac po zabraniu prawa jazdy moze po to zeby byla furtka dla psow ksierzy politykoe i wszystkich swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tylko czego az dwa razy trzeba wsiadac po zabraniu prawa jazdy moze po to zeby byla furtka dla psow ksierzy politykoe i wszystkich swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za [pomysłem i sam go lansuję gdzie mogę. Stop ewentualnym mordercom, a każde trzy miesiące bez ich deb***izmu na drodze to ileś uratowanych żyć.
Też popieram! Bandytów za kierownicą tępić.Bezwzględnie tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do~dziennikarz śledczy I co wyśledziłeś na drogach że jeżdżą piraci napici przecież to określenie z czasów komuny. Jeszcze raz powtarzam potrzebna jest infrastruktura drogowa a nie kary nie wyśledziłeś że mamy złe drogi złe oznakowanie że stan nawierzchni jak zacząłem jeździć po Lublinie w 1980 są odcinki że się nie zmienił muldy, wyboje,zakalec z asfaltu którego słońce roztapia i nikt za to nie ponosi odpowiedzialności. Więcej szkoda pisać o stanie naszych dróg a ty lobbuj za brygadami kontrolujących na drogach i karach wyssanych z palca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyńskie komentarze, wiadomo jakimi kierowcami są Polacy, wiadomo jakie mamy drogi, że chodników prawie w ogóle nie mamy.   Fajny pomysł z tymi pieszymi.   W Szkocji choćbys przechodził poza pasami, to kierowca zauważy cię i przepuści. W Polsce? deb*** potrafi strąbić cie nawet na przejściu, prawie ci na nogi wjedzie. A później leci do kościółka świętojebliwy.   Widać kultury inaczej nie nauczysz, niż mandatami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzyj człowieku na oczy,są wstydliwe statystyki których nikt w tym kraju nie ujawnia,a dotyczące pijanych policjantów,sędziów,prokuratorów,wojskowych,posłów,ministrów i to jest największe potencjalne zagrożenie na polskich drogach,to są najwięksi zabójcy na naszych drogach których prawo nie dotyczy w żadnym wypadku.
A ja popieram starego kierowcę. Jedna sprawa to wyeliminować morderców drogowych, a druga dążyć do tego, żeby nie było immunitetu za pospolite przestępstwa. I nie ma to nic wspólnego z komuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandaty powinny być dostosowane do zarobków kierującego, może nie wg procentu, ale jakiegoś bardziej rozbudowanego algorytmu (uwzględniając wiele zmiennych). Przecież mandat w wysokości 100 złotych dla człowieka, który zarabia 1000 zł to znaczna kwota, a mandat 500 zł dla człowieka który zarabia 5 tys lub więcej to kwota, której w zasadzie nie odczuje jego domowy budżet. Dla różnych ludzi złotówka ma inną wartość, dostosujmy więc kary do ludzi. A jak ktoś nie ma dochodów, nie ma pracy to można zawsze "zaproponować" mu prace społeczne, to dotknie tz bananową młodzież, której rodzice sponsorują życie. To będzie znacznie skuteczniejsze. Spersonalizowany taryfikator kar może zadział, bo inaczej to średnio to widzę. Swoją drogą, warto też zastanowić się nad niektórymi ograniczeniami, które mamy na drogach. Czasem na dobrej drodze, gdzie nie ma zabudowań stoi znak "Ograniczenie do 70", i to jest chore. Poza tym miasta też powinny inwestować w takie rozwiązania, które zapewnią płynność ruchu dla pojazdów i dla pieszych. Tylko kompleksowe rozwiązanie przyniosą efekt. Podnoszenie kar, bez działań poprawiających infrastrukturę nic nie da. No może da, ale nie wiele. Na pewno Min Finansów będzie zadowolony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne, policja potrafi wnioskować tylko o podwyżki mandatów. A ja zapytam: ile ostanio złapano motocyklistów przekraczających prędkość? Ilu ukarano z zakłócanie ciszy nocnej? Ilu za jazdę na jednym kole? Ilu za niebezpieczne lawirowanie wśród samochodów? A ilu kierowców ukarano za niebezpieczne manewry, wyprzedzanie, utrudnianie innym ruchu itd? Odpowiedź: prawie żadnego!!! Bo łatwiej jest zaczaić się z suszarką na kierowców samochodów osobowych, a już w ogóle odcinkowy pomiar prędkości to cudo wynalazek, nawet d0py zza biurka nie trzeba ruszać. Przecież chodzi o bezpieczeństwo, nieprawdaż????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem wszystko,ale to,że pieszy ma pierwszeństwo nawet na przejściu,to totalny absurd.Kto nie rozumie,niech pojedzie do Świdnika.Chodzą jak te święte krowy,że człowiek jadąc nawet nie ma czasu popatrzeć na szosę.Chyba w przypadku niebezpieczeństwa łatwiej człowiekowi stanąć niż zatrzymać samochód,który jedzie z prędkością nawet 40 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAŃSTWO POLICYJNE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletni,Totalni IDIOCI. Baranie Łby myślą że jak pozabierają prawa jazdy to nie będą jeżdzić bez !!!!!!!! Na choj komu prawo jazdy gdy umie jężdzić !!! Tusk musi odejść za te POje bane, POmysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletni,Totalni IDIOCI. Baranie Łby myślą że jak pozabierają prawa jazdy to nie będą jeżdzić bez !!!!!!!! Na choj komu prawo jazdy gdy umie jężdzić !!! Tusk musi odejść za te POje bane, POmysły.
To tak samo jak z punktami,można mieć 24,56,94 a nawet 3 tyś 600 i kto mi zabroni jeżdzić ? Nie tylko ja,ale i wszyscy ci punktowcy śmigają-jak z immunitetem,bu,ha,ha,ha. a PAŁY niech się walą ze swoimi punktami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...