Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Konieczna zmiana przepisów. Dla kierowców do 25 lat auta rozwijające prędkość do 50 km/h i obowiązkowy zielony liść na każdej szybie. U mnie na osiedlu pełno gówniarzy w starych BMW bez tłumika. Kretyni jeżdżą z piskiem opon i ryczącym silnikiem po osiedlowej ulicy, przekraczając 2-3 krotnie prędkość. Oczywiście na osiedlu sporo bawiących się dzieci. Policja ma to w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO MA BYĆ DO 8 LAT WIĘZIENIA ??? SKAZAĆ GO BEZ WARUNKÓW NA 20 LAT WIĘZIENIA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie przeczytałem dziś komentarza, które zawsze pojawia się przy takich okazjach. "dajcie chłopakowi spokój, nie wiecie co przezywa on i jego rodzina, już poniósł karę, nie wiecie co czuje teraz..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się dziwie ze takie wyroki dają a rodziny nic zero reakcji nie słyszałem żeby taki kierowca w więzieniu został zabity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DLA DEBILA BRAWO JESZCZE SZYBCIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Konieczna zmiana przepisów. Dla kierowców do 25 lat auta rozwijające prędkość do 50 km/h i obowiązkowy zielony liść na każdej szybie. U mnie na osiedlu pełno gówniarzy w starych BMW bez tłumika. Kretyni jeżdżą z piskiem opon i ryczącym silnikiem po osiedlowej ulicy, przekraczając 2-3 krotnie prędkość. Oczywiście na osiedlu sporo bawiących się dzieci. Policja ma to w d...
 Auta rozwijające prędkość do 50km/h, może od razu skutery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Auta rozwijające prędkość do 50km/h, może od razu skutery?" Tak, takie z silnikami od kosiarki, specjalnie dla dzieciaków 18-25. Mniej byłoby zabójstw i wygłupów. Gówniarzeria naogląda się debilnych filmów typu "Szybcy i wściekli" no i mamy "wściekłego" z 3 ofiarami na koncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zsumowac lata mlodych osob ktore zginely i taki wyrok mu wyznaczyc!!! Ebana polska, ostatnio jeden wlamal sie do sklepu i zjadl paczki to mu wiecej grozi niz za zabojstwo trzech mlodych osob,. A moze okaze sie niepoczytalny i na 3 m-ce do abramowic wsadza a pozniej wroci do domu. Ciekawe co na to rodziny tej trojki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysl co czuja rodziny tych nastolatkow, sam sie o to prosil, teraz niech gnije w pierdlu, albo niech go oddadza w rece rodzicow niezyjacych nastolatkow!!! Ciebie moga dorzucic gratis do niego i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za hat-tricka tylko 8 pkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet 8 lat ? Wow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z drugiej strony chłopak ma za swoje, piętno tego wypadku odbije się na nim i na jego rodzinie również. Uważam że dla niego wyrok sądu jest obojętny bo życie z takim obciążeniem też jest kara. Nie oceniamy ze zabil, poprostu tak miało być. Wielkie wyrazy współczucia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacyś nienormalni ludzie mieszkają w tej okolicy niedawno z miejscowości obok koleś też w Zdziechowicach zabił ludzi na zakręcie potem jakiś szczyl z tamta zamordował również w Zdziechowicach dziecko jak szedł do szkoły nie wiem czy nad tą wsią nie trzeba jakiś egzorcyzmów odprawić Łychów Rzeczyca i Słodków to jakiś trójkąt nieodpowiedzialnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Auta rozwijające prędkość do 50km/h, może od razu skutery?" Tak, takie z silnikami od kosiarki, specjalnie dla dzieciaków 18-25. Mniej byłoby zabójstw i wygłupów. Gówniarzeria naogląda się debilnych filmów typu "Szybcy i wściekli" no i mamy "wściekłego" z 3 ofiarami na koncie.
 Ktoś tu chyba nie zrozumiał o co mi chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...