Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusz czy toner – różnice

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2017 r. o 14:39 Powrót do artykułu
Juz na prawdę bardzo długo i bardzo dużo drukuje tylko i wyłącznie na zamiennikach i tu bardzo dobrze się sprawdzają activejety, ne psuja drukarki i ładnie drukują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusze kupuję z active jet, kolorki sa jak żywe, bardzo wyraźnie i ładnie wszystko jest wydrukowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam toner zamiennik active jet, wystarcza na długi czas, bardzo jest wydajny a ja dużo drukuję, niemal codziennie po kilkanaście, kilkadziesiąt kartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Active jety to bardzo dobra marka, nigdy jeszcze mi się nie zepsuły i nie zaszkodziły tez drukarce. Toner jest bardzo wydajny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szukasz zamienników szukasz to sprawdź sobie active jety, mozesz je kupic w zasadzie wszędzie, ja na nich drukuję już 3 lata i wszystko jest ok, nic nie zasycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie w biurach często koszty drukowania są bardzo duże, więc trzeba brać to pod uwagę. Tu zakup zamiennika jest praktycznym rozwiązaniem bo można oszczędzić, ale też jednocześnie nie tracić na jakości. U mnie w biurze w 4 drukarkach są tonery z Asarto i sobie chwalę. Dobra wydajność, jakość wykonania, 0 problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...