Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tworzymy Lubelską Listę Płac. Ile zarabiają nasi Czytelnicy

Utworzony przez tysiąc dwieście brutto, 27 sierpnia 2012 r. o 19:14
Panie inspektorze, 2100 na ręke to bym z jej pocałowaniem wziął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie decydentów z PSL I PO ile zarabiają a nic nie robią, a wszędzie ich się upycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam netto 1300 zł, sam czynsz za 49 m mieszkanie to ponad 500 zł, po zrobieniu wszystkich opłat na trzy osobową rodzinę zostaje mi 400 zł, tak żyją ludzie w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu odgrzewany kotlet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile płacicie za informacje ?? Skoro działa PIANO, to ja udostępniając swoje informaje też chcę zapłaty. W końcu działa to w obie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścierwo z Pslu wszędzie się wepchnie na chama i bez skrupułów. Ta partia rządzi województwem niczym tyran w sytemie dyktatury. Nie dziwie się więc, że zarabiają po 4 tys ,podpisując tylko listy i nie przychodząc do pracy. Psl decyduje już nawet o tym, którą sprzątaczkę zatrudnić w szkole. To zielone szambo oplotło wszystkie urzędy, wszystkie agencje rządowe, delegatury urzędów itp. To zielone ścierwo dusi całe województwo niczym pyton swoją ofiarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w chełmie zarabiam 2000 na ręke, plus deputaty. zyje jak król
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie - świeżo po studiach prawniczych dostsje 1100z/ł na ręke... bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bieluch napisał:
w chełmie zarabiam 2000 na ręke, plus deputaty. zyje jak król
król 2 tys. to wydaje dziennie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wkoło na potęgę zielenieje , gdzie wejdziesz zielono i nie tylko w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pracuję jako przedstawiciel w branży medycznej i zarabiam .... (dalszy ciąg mojego posta redakcja dziennika może przeczytać po przelaniu na moje konto kwoty 19,90 zł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
W Lublinie - świeżo po studiach prawniczych dostsje 1100z/ł na ręke... bez komentarza
A co tu komentować. Chłopcze po studiach za co chciałbyś więcej. Ty dopiero zaczynasz się uczyć. Powinieneś płacić za naukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murarz na budowie w Lublinie staz 7lat dostaje 2800-3200na reke (soboty zazwyczaj pracuje). na umowie mam oficjalnie 1600.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
ja mam netto 1300 zł, sam czynsz za 49 m mieszkanie to ponad 500 zł, po zrobieniu wszystkich opłat na trzy osobową rodzinę zostaje mi 400 zł, tak żyją ludzie w Chełmie
ja pracuję w jednej ze spółek przy cementowni w Chełmie (spawacz z upr), pensja środnio wychodzi 2500 - 2600 na rękę, choc ostatnio z premią i z nadgodzinami wyszło ponad 4000 zł, bo była pilna robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
ja mam netto 1300 zł, sam czynsz za 49 m mieszkanie to ponad 500 zł, po zrobieniu wszystkich opłat na trzy osobową rodzinę zostaje mi 400 zł, tak żyją ludzie w Chełmie
ja pracuję w jednej ze spółek przy cementowni w Chełmie (spawacz z upr), pensja środnio wychodzi 2500 - 2600 na rękę, choc ostatnio z premią i z nadgodzinami wyszło ponad 4000 zł, bo była pilna robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyk pół roku po studiach ( w czasie studiów cały czas pracowałem ) 1100 na rękę w agencji reklamowej jako "grafik" (tak naprawdę grafiki się nigdy nie uczyłem, specjalizuje się w sieciach i hardwarze) 1/3 pracy to przygotowywanie projektów, reszta to praca fizyczna malowanie liter wycinanie napisów , montaż tablic, oklejanie szyb. To jest śmiech na sali jak się trzeba samemu za to utrzymać. I nie piszcie mi że robota dla informatyków jest bo ja szukam od 3 lat czegoś na stałe i jedyne co mi się udaje znaleźć to roboty dorywcze albo umowy na 3-6 miesięcy i znów poszukiwania. Najbardziej mnie wkurza jak na każdym durnym portalu typu WP piszą ze dla informatyków roboty nie brakuje niech w końcu zaczną odróżniać informatyka od programisty. Ostatnio nawet na rozmowie na handlowca w pewnej firmie z oddziałem w lublinie powiedziano mi, że mam za wysokie kwalifikacje jak na to stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no z tego co widze to w Polsce się nieźle zarabia!!!!chwalcie Cie nadal to będziecie pracować za 1200zł 12 godzin dziennie soboty niedziele i świeta gratulacje Dzbany!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jędrek napisał:
Zapytajcie decydentów z PSL I PO ile zarabiają a nic nie robią, a wszędzie ich się upycha
Ja nie reprezentuję żadnej partii, jestem normalnym obserwatorem życia publicznego zarówno w regionie jak i kraju. Zastanawiam się tylko czemu nie wymieniłeś partii, do której należy były prezydent Lublina (1998-2006), radny sejmiku w. lubelskiego i szef TBSu? Zapomniałem, że jemu się należy bo jedyną słuszną opcję reprezentuje! To się nie wtrącam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyk napisał:
informatyk pół roku po studiach ( w czasie studiów cały czas pracowałem ) 1100 na rękę w agencji reklamowej jako "grafik" (tak naprawdę grafiki się nigdy nie uczyłem, specjalizuje się w sieciach i hardwarze) 1/3 pracy to przygotowywanie projektów, reszta to praca fizyczna malowanie liter wycinanie napisów , montaż tablic, oklejanie szyb. To jest śmiech na sali jak się trzeba samemu za to utrzymać. I nie piszcie mi że robota dla informatyków jest bo ja szukam od 3 lat czegoś na stałe i jedyne co mi się udaje znaleźć to roboty dorywcze albo umowy na 3-6 miesięcy i znów poszukiwania. Najbardziej mnie wkurza jak na każdym durnym portalu typu WP piszą ze dla informatyków roboty nie brakuje niech w końcu zaczną odróżniać informatyka od programisty. Ostatnio nawet na rozmowie na handlowca w pewnej firmie z oddziałem w lublinie powiedziano mi, że mam za wysokie kwalifikacje jak na to stanowisko.
Nie możesz poszukać pracy jako programista? (o ile znasz np. Javę, PHP, SQL), wiem że to Lublin, ale nawet tu można już z tymi umiejętnościami nieźle zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam bo musialem poznac ale nie na tyle zeby w tym pracowac , jak mam napisac najprostrzy program to mi sie zygac chce, poprostu nie keci mnie programowanie, wedlug mnie trzeba byc pasjonatem ''kodu" zeby pracowac w tym zawodzie, a znam kilku takich ktorzy potrafia przez pare godzin rozprawiac na temat kilku linijek algorytmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...