Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ty żydówo" na UMCS pod lupą prokuratury

Utworzony przez xxx, 22 października 2010 r. o 14:55
Artykuł 257 KK : "Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3" No i teraz będą dysputy, czy Pani Doktor (obrażona przez Panią Profesor) jest Żydówką z urodzenia czy z wyznania. Jeśli tak, to została obrażona i grozi jej do 3 lat paki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA SĘDZIEGO SZWEDOWICZA KONIECZNIE TEGO ZE SZWECJI NA PEWNO SKAŻE JAK TRZEBA I GMINA SIĘ UCIESZY WSZAK W WYKAŃCZANIU POLAKÓW TEN ELEMENT I INNI MA WIELKIE ZASŁUGI ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co "Gazeta Wyborcza" robi w sprawie tropienia i osądzenia prawdziwych zbrodniarzy? Dlaczego Tadeusz Szehter - zbrodniarz stalinowski dożywa swoich dni bezkarnie w Szwecji? Redaktor naczelny Adam Michnik powinien mieć z nim jakiś kontakt, przecież to jego brat. Nie mogę się doczekać jak na łamach "GW" dziennikarze napiszą o tryumfie sprawiedliwości i postawieniu przed sądem tego towarzysza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy powiedzenie "ty zydzie" nie jest tym samym co powiedzenie "ty zydowo"???? Nie wiem dlaczego robi sie z tego wielkie HALOO,a gdzie wolnosc slowa,wolnosc wypowiedzi.Istne jaja.Ten kraj schodzi na psy.Zwykla dengrolada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Artykuł 257 KK : "Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3" No i teraz będą dysputy, czy Pani Doktor (obrażona przez Panią Profesor) jest Żydówką z urodzenia czy z wyznania. Jeśli tak, to została obrażona i grozi jej do 3 lat paki.
A gdzie tu jest ta obraza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie tu jest ta obraza??
Nie rozróżniacie słowa Żydówka od Żydówa? Pomyślcie Poza tym doktor od judaistyki nie jest żydówką, mówiła nam to kiedyś na zajęciach. Tak jak nie każdy anglista jest Anglikiem. Prof. Jedynak nie pierwszy raz kogoś obraziła, notorycznie były na nią skargi. Studentki w ciąży nazywała puszczalskimi ku***mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedziecie bardziej dumni jak zobaczycie jak zydzi pluja Polakom (nmie takze) w twarz, tego juz nie zaprzeczycie, ze to nie wy. Co powiedza teraz: Rektor UMSC, KUL(u), redaktorzy gazet, prokuratorzy i inni ktorzy pieja z zachwytu. Zyd brzmi u was dumnie, ale nie u mnie! Prosze popatrzec na ten sztandar z barwami Polski, Bog, Honor, Ojczyzna. Czy jestescie teraz uradowani, to napiszcie jakis artykul. http://www.jsbielick...t/piast-385.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gabi napisał:
Nie rozróżniacie słowa Żydówka od Żydówa? Pomyślcie Poza tym doktor od judaistyki nie jest żydówką, mówiła nam to kiedyś na zajęciach. Tak jak nie każdy anglista jest Anglikiem. Prof. Jedynak nie pierwszy raz kogoś obraziła, notorycznie były na nią skargi. Studentki w ciąży nazywała puszczalskimi ku***mi
DO GABI. ..."Nie rozróżniacie słowa Żydówka od Żydówa? Pomyślcie Poza tym doktor od judaistyki nie jest żydówką, mówiła nam to kiedyś na zajęciach. Tak jak nie każdy anglista jest Anglikiem. Prof. Jedynak nie pierwszy raz kogoś obraziła, notorycznie były na nią skargi. Studentki w ciąży nazywała puszczalskimi ku***mi"... Jezeli nie jest zydowka to tez nie jest Polka, a dlaczego to studencie pomysl. Oskarzanie, ze byly skargi, jak nazywala te "studentki" to prosze o dowody bo to juz jest oskarzenie bez pokrycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli nie jest zydowka to tez nie jest Polka, a dlaczego to studencie pomysl. Oskarzanie, ze byly skargi, jak nazywala te "studentki" to prosze o dowody bo to juz jest oskarzenie bez pokrycia. [/quote] W naszym kraju jak ktoś odnosi sukces czy ma pieniądze, albo zalazł komuś za skórę to nazywa się go "żydem" i to ma znaczenie pejoratywne. A dlaczego pani od judaistyki nie może być Polką? Tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedrus dziecko, wracaj do ksiazek. Ucz sie ucz, bo nie dostaniesz sie na UMSC i bedziesz musial oposcic Ojczyzne tak jak nasi Rodacy. Nawet jak dostaniesz sie i skonczysz to i tak moze Ciebie to spotkac, bo oni konkurencji nie lubia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubliniak napisał:
Jedrus dziecko, wracaj do ksiazek. Ucz sie ucz, bo nie dostaniesz sie na UMSC i bedziesz musial oposcic Ojczyzne tak jak nasi Rodacy. Nawet jak dostaniesz sie i skonczysz to i tak moze Ciebie to spotkac, bo oni konkurencji nie lubia.
Tak się składa, że UMCS skończyłem kilka lat temu. Wytłumacz mi to proszę. Bo to nie jest logiczne co zostało tam napisane "Jezeli nie jest zydowka to tez nie jest Polka". Wybacz, ale nie najzwyczajniej w świecie nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju widze, ze jest juz Pan doroslym czlowiekiem, ja Panu wytlumacze: to jest tak jakby Polak doniosl na Polaka w czasie okupacji niemieckiej. Mysle, ze te informacje, ktore przesle Panu wytlumacza reszte. Prosze sie wiecej nie pytac. O dalsze informacje prosze zwrocic sie do tej "polki". Top Rabbi Exposes Jewish Racism! http://www.youtube.com/watch?v=cYBsDwjezQI&feature=player_embedded GORDON DUFF: PROMINENT ISRAELI RABBI: “GENTILES NEED TO DIE” http://www.veteranstoday.com/2010/10/20/gordon-duff-israeli-rabbi-gentiles-need-to-die/ Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie pisać tutaj o donoszeniu i o tym, że studenci to kapusie. Jakbyście mieli zajęcia z prof. Jedynak ciekawa jestem kto by z nich był zadowolony i co byście wtedy pisali na jej temat. Kiedy ktoś notorycznie przedłuża zajęcia (i to nie o kilkanaście minut, ale o potrafiła ponad godzinę), nie szanuje szanuje czasu innych ludzi, gada pierdoły zupełnie nie związane z tematem, wiecznie obraża ludzi (i to gorsze rzeczy niż "ty żydówo"). Skargi na panią profesor były cały czas. Ale dla was oczywiście została skrzywdzona, a studenci to kapusie. Profesor wreszcie doigrała się. Nie znacie tej sytuacji, nie jesteście studentami kulturoznawstwa. Zapytajcie kogokolwiek z jej studentów, zobaczycie co odpowiedzą na jej temat. Złapalibyście się za głowę siedząc na jej wykładzie. "Ty Żydówo" - pani prof. powiedziała to w przypływie emocji, a ona bardzo nie lubi kiedy ktoś jej zwraca uwagę. Ja myślę, że to chodziło też o to, że doktor od hebrajskiego jest bardzo ładna, mądra (i to jak!!! kobieta zna chyba Talmud na pamięć i z 10 języków) i była to zwykła kobieca zawiść. Ja bym się obraziła za takie słowa. Przecież to zwykłe chamstwo. Ale wy oczywiście będziecie bronić pani profesor, tylko szkoda, że cała reszta która ją zna tego nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka kulturoznawstwa …”Ja myślę, że to chodziło też o to, że doktor od hebrajskiego jest bardzo ładna, mądra (i to jak!!! kobieta zna chyba Talmud na pamięć i z 10 języków) i była to zwykła kobieca zawiść.”… W takim razie o co chodzi, czy o “Ty zydowo” czy o przedluzanie zajec. A jezeli nie wypowiedziala tych slow to co Pani powie “studentko kulturoznawstwa”. Wypowiedz, ze ta jest ladna, a ta brzydka, ta jest madra, a ta jest mniej madra, ta zna chyba Talmud na pamiec a ta chyba nie zna Talmudu na pamiec, - idzie Pani wedlug tych zasad. Studentko kulturoznawstwa poznaj zasady Talmudu wtedy to zrozumiesz. Wlasnie w stosunku do profesor Jedynak zastosowano prawo Talmudu. Czy w Tobie studentko kulturoznawstwa jest ta wlasnie kobieca zawisc o ktorej piszesz. Czy Ty stosujesz sie takze do tych zasad, poczytaj sobie: http://newworldorder.com.pl/artykul,2592,Przeslanie-Talmudu-%C3%A2-autentyczne-teksty http://marucha.wordpress.com/2010/10/28/polska-pod-zydowska-okupacja-cz-i-i-ii/ … “Ale wy oczywiście będziecie bronić pani profesor, tylko szkoda, że cała reszta która ją zna tego nie robi” Poczekajmy “studentko kulturoznawstwa” niech sie sprawa rozwinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Poczekajmy “studentko kulturoznawstwa” niech sie sprawa rozwinie." Sprawa się rozwinęła - profesor została zawieszona. Drogi panie, chodzi tutaj o zwykłe chamstwo i brak kultury. Tak trudno to pojąć? A jakbyście się czuli gdybyście byli nauczycielami niemieckiego i by ktoś do was powiedział "Ty szwabie, jak śmiesz zwracać mi uwagę?" Czepiasz się takich głupot, nie można swojego zdania wyrazić. Od razu doszukujecie się w tym jakiegoś spisku. Nie wiem ile razy można to pisać: Profesor nie pierwszy raz obraziła kogoś (było to zgłaszane), nie jedna osoba przez nią płakała. Jeden dureń zgłosił to do kuriera lubelskiego (a to nie był nikt z judaistyki, tylko z innej specjalizacji kulturoznawstwa). Podejrzewam, że zgłosił to, bo wiedział, że tego już jej płazem nie puszczą. Osoba wykształcona nie powinna (a zwłaszcza na TAKIM kierunku) wygłaszać antysemickich haseł. Bo antysemitką i rasistką jest, chodziłam na jej wykłady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie wychodź mi tu proszę z jakimiś antyżydowskimi hasłami. Czytałam takie artykuły nie raz. Tacy jak ty powinni studiować judaistykę. Spojrzał byś na wiele spraw z innej strony. Ta sprawa w ogóle nie powinna była być opisywana w gazetach. Co za kretyn to zgłosił to nie wiem. Przez niego Żydzi domagali się ukarania pani profesor, a tacy jak ty twierdzą, że to kolejny dowód na to, że Żydzi rządzą światem. Ludzie czytając artykuły widzieli tylko słowa "Ty żydówo", ale to co dalej powiedziała już nie. Szkoda, że osoba która zgłosiła sprawę do kuriera nie słyszała wszystkiego co powiedziała profesor. Jak profesor doprowadziła panią doktor do płaczu. Ale ciebie i tak to gówno obchodzi, bo przecież profesor została skrzywdzona. Ty oczywiście nie widzisz w tym chamstwa tylko żydowski spisek. A studenci którzy całą sprawę widzieli odebrali to właśnie jako brak kultury, podłość i złośliwość pani profesor. Ludzie którzy ją znają wiedzą, że ona taka jest i nie pierwszy raz afery z nią były. Tylko nie nagłaśniane przez media, ale skargi studentów już były. Doszukuj się, doszukuj, bo to żydowski spisek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcecie zrozumieć, że powiedzenie "Żydówo" jest taką samo obelgą jak powiedzenie Niemcowi - TY szwabie! Ta pożal się boże wykładowczyni powiedziała Żydówo - co jest zdefiniowane nawet w odpowiednim słownikiem jako sformułowanie pogardliwe i obelżywe. Czy powiecie do anglika - TY Angolu? Za taką wypowiedź dałby w twarz. Niemcy mówili na Polaków Polnische swaine raine, jeśli dobrze pamiętam. Jakbyście się czuł antysemito jakbym ci powiedział TY polsko świnio? Obrażona kobieta nie jest żydówką, z wykształcenia zajmuję się kulturą żydowską i arabistyką. Zatem swoje kołtuńskie wypowiedzi sobie zostawcie dla swoich rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...