Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uber Eats od dziś w Lublinie. Jedzenie można zamawiać ze 100 lokali w mieście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2019 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Przypomina się, że jazda rowerem (skuterem czy samochodem także) po chodnikach i przejściach dla pieszych jest zabroniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę lubelskich politologów na rowerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Straż Miejską i Policję o systematyczną walkę z nielegalną jazdą rowerami po chodnikach i przejściach dla pieszych! Śródmieście, Krakowskie Przedmieście, al. Racławickie... Trzeba edukować gości z zagranicy jakie w Polsce obowiązują przepisy, a tym którzy się boją lub mają niewielką wiedzę pouczać, pouczać, pouczać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę policjantów i straż miejską o szczególny nadzór nad rowerzystami poruszającymi się po ulicach Śródmieścia, Krakowskiego Przedmieścia, Lipową, al. Racławickimi - tam gdzie brak ścieżek rowerowych. Agresywne zachowania kierowców samochodów stanowią bardzo poważne zagrożenie życia i zdrowia ludzi na rowerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zes....cie sie nagle z tymi przepisami. Nie ma ścieżek rowerowych. A jadąc ulicą zaraz byście krzyczeli, że blokują ruch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś? Bo ja na Czechowie widziałem jednego typka już w niedzielę, i drugi raz wczoraj. Chyba że to były dopiero testy, ale patrząc po tym jak się gubił to słabo to widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A jadąc ulicą zaraz byście krzyczeli, że blokują ruch" - ruch blokują właśnie samochody, więc jeżeli mają na kogoś krzyczeć to na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś? Bo ja na Czechowie widziałem jednego typka już w niedzielę, i drugi raz wczoraj. Chyba że to były dopiero testy, ale patrząc po tym jak się gubił to słabo to widzę...
 Dokładnie wczoraj krążył jeden w okolicach ulicy Górskiej...  Tak się zastanawiam...  I nawet pomysł dostaw rowerowych mi się podoba. Na pewno krótszy okres w oczekiwania... Bo mniejsze opłaty za dowóz...  Nie ma kosztów związanych z OC i paliwem jak za auto. Ale mogli chociaż pomyśleć o tym żeby torby zamiast obciążania pleców montować na bagażniku rowerowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padnie to jak większość prób przeszczepienia tego typu pomysłów na gruncie Koziego Grodu - miasta 1.500. Budki z kebabem są co krok i nikt nie będzie dopłacać parę ładnych złotych, żeby mu go uberowiec przytargał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum nigdy nie będzie dróg rowerowych. Może kiedyś będzie zakaz wjazdu dla osobówek. Ale póki co to jeżeli ktoś się boi jechać jezdnią, to niech nie jeździe rowerem po chodniku, bo wtedy piesi boją się chodzić po chodniku. Miejsce dla pieszego to bezpieczny chodnik, wolny od rowerów. A miejsca rowerzysty to jednia, w przypadku braku drogi rowerowej. Nie można swoim problemów przenosić na innych, tak samo jak ktoś kto nie ma gdzie zaparkować nie może zaparkować na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oferta w sam raz dla absolwentów kulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest rozdzielenie ruchu rowerowego od samochodowego, ale gdy na to nie ma miejsca to musi się on odbywać wspólnie. Chodnik jest dla pieszych i dzieci na rowerkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tym lękiem przed samochodami. Teraz w weekendy to więcej ludzi jeździ rowerami niż samochodami, więc jeżeli ktoś blokuje ruch, to prędzej samochód rowerzystom niż odwrotnie. Rowerzysta rowerzystę wyprzedzi jednym pasem, samochody wyprzedzić w ten sposób się nie da - wtedy to on utrudnia ruch. Samochód utrudnia ruch, więc niech jedzie chodnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasyłać na tą patologię policję że jeżdżą po chodnikach i po paru mandatach samo się ukruci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem dziś super zbieracza na takim rowerku, zmienił branżę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega-wyzysk, ale w spauperyzowanym Dewelo-City o desperatów nietrudno. Trudniej za to będzie o chętnych na tego typu usługi, ale kto wie? Korposzczur nawet mając
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbiorowy pier...olec rozszerza się jak zaraza - srajfon i aplikacje jako sposób na życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedałowanie jest męczące i grzeszne. Zamiast robić w POcie czoła POlecam załatwić sobie rentę. Ja mam taką PO znajomości. Wpada trochę grosza. Dzieci nie POsiadam więc starcza do pierwszego. Moim POdstawowym zajęciem stało się więc monitorowanie POczynań lubelskich Deweloperów. Moje komentarze znajdziecie POd większością artykułów na DW. Jest renta, jest sPOro wolnego czasu, trzymam więc rękę na pulsie. A łysy Dewelo Cwaniak z Ratusza z niePOkojem czuje mój oddech na plecach. POświęcam dla Was Drodzy Lublinianie i dla zielonego Lublina wolnego od betonu. POzdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy po zjedzeniu trzeba w aplikacji kliknąć że kupka była? Może jeszcze odznaczyć jaką miała konsystencję? Czy w kiblu był plusk czy ćlapnięcie? Chore ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy startuje uber dziwka? Będą dowozić rowerkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...