Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UE: Zwroty "Pani" i "Pan" są zbyt seksistowskie

Utworzony przez marian, 16 marca 2009 r. o 20:52
No i racja teraz nie trzeba bedzie z kazdym wodki pic,zeby byc na ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym pedałom w brukseli to już całkiem odbiło, totalna żenada jeszcze imiona powinni ujednolicić aby nie zdradzały płci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak ja mam od dzisiaj wołać na swojego psa, żeby zachować poprawność unijną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czy to nie jest powrót komunizmu tylnymi drzwiami? Za komuny mówiono do nas per "wy", bez względu na płeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że nie mają co robić i z nudów i dostają głupawki, jeszczechwila i zakażą jazdy na kocie ==== w takim razie biurokraci przekonali mnie i zagosuje na jakiegos euro sceptyka moze nawet na tego od konkursow o absurdachjak mu tam chyba Piotrowski, mimo ze nie lubie pisiorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratyfikujmy traktat z Lizbony, to będziemy mieli takie kwiatki na co dzień. Nawet będą nas karać jak się nie zastosujemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PEDALSKO-JEWRIEJSKIM EUROKIBUCU ROBI SIE CORAZ WESELEJ. TERROR TEGO FASZYSTOWSKIEGO POTWORA WIDOCZNY JEST JUZ NAWET DLA NAJWIEKSZYCH PRZYGLUPOW - ZWOLENNIKOW TEGO TOTALITARNEGO CZERWONEGO MOLOCHA. NAJWYZSZY CZAS POWIEDZIEC NIE DLA EU!!! CO TAK W POLU SMIERDZI ROWNO? CZY TO UNIA ,CZY TO GOWNO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 63 lata i nie życzę sobie, aby jakiś dwudziestoparoletni gówniarz zwracał się do mnie po imieniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej na temat UE, prawdziwych kosztow jakie Polska ponosi, anomalii , mozna przeczytac na stronach polskiego portalu informacyjnego www.naszawitryna.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BADZ ANTYSEMITA ! WYBIERZ UNIE! BRUKSELA TO NIE SAME PEDALY I ZYDY! SA JESZCZE LESBIJKI, PEDOFILE, NEKROFILE I INNI "NORMALNI" LUDZIE. NIECH ZYJE UNIA JEWROPEJSKA, ALE NA WLASNY KOSZT!!! WIECEJ INFORMACJI NA TEMAT UNII NA STRONACH WWW.NASZAWITRYNA.PL www.naszawitryna.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...