Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia Rejowiec – Bug Hanna 6:5, wyniki chelmskiej okręgówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2019 r. o 01:30 Powrót do artykułu
Unia B grajcie tak dalej! ŁUKASZEWSKI znów strzela brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Suchawa w tym sezonie będzie mocna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie gra Unia Białopole. Cieszy że w większości to zawodnicy z regionu Białopola. Nowy trener fajnie poukładał zespół. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie zapeszyć powoli do przodu moja Unio Białopole ,a wójt Maruszewski trzyma kciuki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie godni reprezentanci powiatu włodawskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Unia jesteśmy "na czysto" z pogromami :), mogę sie założyć, że z taką grą będziecie walczyć o miejsca 1-3. Jedyna konkurencja na ten moment to Ogniwo i zawsze groźny Start.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Białopole stać na awans?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem na kilku meczach tego sezonu okręgówki i faktycznie agros może dołączyć do drużyn które warto oglądać, widać pomysł w grze (bardzo duże wzmocnienia jak na ten poziom), początek obiecujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...