Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uprzejmie donoszę, że sklep na rogu sprzedaje przeterminowany ser

Utworzony przez AGA, 7 lutego 2010 r. o 06:37
Przy pomocy Sanepidu zwalcza konkurencję właścicielka"Delikatesów" Justyna z Szafirowej 15 w Lublinie oczywiście.A w sklepie brudno,ta sama waga do ważenia wędlin/niezbyt świeżych/,serów....itd.Warzywa i owoce piątej świeżości a ceny jak za towar w gatunku lux.Kiedyś ,to nawet sklepy GS były elegantsze i czyściejsze,chociaż asortyment miały bardzo rozbudowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez ok. pół roku kupowałam mięso i wędliny w sklepie wędlinka na kalinie i na wadze do ważenia kurczaków ważono wędlinę - bywało że ekspedientka maszerowała z kurczakiem na dział mięsny żeby go zważyć bo inne wagi były zajęte nigdy nie widziałam żeby myła ręce na moją uwagę w tym temacie dostałam reprymendę no i co mogę poradzić teraz chodzę do sklepu dalej ale zasady sprzedaży mięsa są tam zupełnie inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w sklepie w gdańsku w sklepie sprzedaje pasztetową starą ostanio kupiłam surowke w pojemniczku okazało sie ze przeterminowana jak jej to powiedziałam to zaczeła sie wydzierać grzecznie jej zwróciłam uwage ciastka leża nieprzykryte,wiecej tam nie kupię.niemal ze oni stare sprzedają to jeszcze wydziera się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bareja wiecznie żywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...