Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urodziła martwe dziecko. Sama zmarła chwilę po porodzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2018 r. o 09:15 Powrót do artykułu
Szpital Pyskowice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Później jest ogólne zdziwienie, że kobiety idą rodzic do wybranych większych szpitali i tam jest natłok, a w tych małych tyle miejsc wolnych. Tyle, ze w tych mniejszych personel jest nieobyty z sytuacjami, w których nie wszystko idzie tak jak napisano w książce, a w razie czego to ani sprzętu ani fachowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej... Wielka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od niedawna jestem mieszkanką Pyskowic i z kim nie rozmawiam to mówi, że ma w rodzinie albo wśród znajomych osobę poszkodowaną przez ten szpital. Coś więc jest pewnie na rzeczy... Sama planuję ciążę i już wiem, że od tego szpitala jak najdalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie wspomina o tym że mimo wskazań do cesarki rodząca uparła się na poród siłami natury! To była jej decyzja! A teraz winni lekarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież "matczyne kółko wzajemnej adoracji" zakazało jej cesarskiego cięcia mówiąc, że są to wydobyciny, że przez cesarskie cięcie nie stanie się prawdziwą matką. Prawdziwa matka ma przeć, czuć ból podczas porodu siłami natury! Inaczej nie będzie matką. To rodzącej w głowie namieszało. Sama nie chciała cesarskiego cięcia i nalegała na poród siłami natury.  Przesyłam kondolencję dla córeczki oraz męża. Ogromna tragedia, której można było by uniknąć, gdyby nie nawiedzone "madki" z internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...