Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Urząd Pracy? Zależy im tylko żeby zbyć petenta" (list Czytelniczki)

Utworzony przez franciszek, 20 marca 2013 r. o 16:08
biura pracy powinny być zlikwidowane bo i tak nie dają pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Czytelniczko Korona Ci z głowy nie spadnie jak sobie sama poszukasz... oczywiście najłatwiej iść na łatwiznę i na gotowe, ale jak urząd jest skłonny "dogadać się" z pracodawcą i sfinansować odbywanie twojego stażu to już samo w sobie jest dużym plusem bo bywają takie okresy lub urzędy, w których staże mogą odbyć tylko nieliczni, znajomi z układami. Taka prawda. Chcesz tak bardzo iść na ten staż to wysil się choć trochę i sobie poszukaj. Urzędnicy mają w tym przypadku rację i wbrew pozorom idą Ci na rękę, ale cóż królewno, najłatwiej z "pyskiem" i pretensjami udać się do gazety. Gorąco polecam odbycie stażu z wyższym wykształceniem w jakimś urzędzie, zobaczenie na własne oczy z jakimi pierdołami ludzie potrafią przyjść lub w kółko dzwonić, jacy są mili i jakich niestworzonych rzeczy na już od ciebie oczekują. Do tego poznasz wiele innych czynności, techniki parzenia kawy i herbaty itp...
Ostatnio edytowany 20 marca 2013 r. o 16:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TO NIC NOWEGO, ŻE W LUBELSKICH URZĘDACH SIEDZĄ PASOŻYTY UDAJĄCE, ŻE PRACUJĄ! Przecież w czasie pracy trzeba wypić 3 herbaty i 2 kawy, przejrzeć gazetę, poserfować min. pół godziny w internecie na Allegro no i oczywiście poplotkować i obmówić większość petentów. ACH BY SIĘ PRZYDAŁO ŻEBY KAŻDY LUBELSKI URZĘDAS PRZEZ CHOĆ TYDZIEŃ POPRACOWAŁ W HIPERMARKECIE. JESTEM PRZEKONANY, ŻE WIĘKSZOŚĆ TEJ LENIWEJ HOŁOTY WYLECIAŁA BY NA ZBITY PYSK PIERWSZEGO DNIA PRACY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co utrzymywac tych urzędasów co z nich i tak pożytku nie ma. Przecież każdy sam i tak sobie szybciej znjdzie prace niż przeż ten PUP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pani "gwiazda" (Celowo z małej) nasmarowała urzedniczego bełkotu, narzucała statystykami (wiadomo jaką statystyka ma w polsce wartosc. dzieki niej jestesmy przeciez zieloną wyspą na ktorej sie SWIETNIE zyje), nasmarowała ze sie staraja bla bla bla, a prawda jest taka ze ta baba ze 104 to pewnie zdewociała przed-emerytka ktorej prace o wiele lepiej i chętniej wykonywałby ktoś młody i zdolny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na pewno... młodzi bez pracy owszem mają zapał, który z reguły szybko mija Spójrz chociażby na autorkę listu - chce, ale sama sobie znaleźć miejsca nie potrafi. A to, że Urzędy pracy są bezużyteczne i w niczym nie pomagają - jak najbardziej popieram, niestety.
Ostatnio edytowany 20 marca 2013 r. o 16:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć istnieje legenda, że ktoś kiedyś znalazł pracę dzięki Urzędowi Pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA LIKWIDACJĄ URZĘDÓW PRACY W POLSCE.A ZAOSZCZĘDZONE PIENIĄDZE PRZEKAZAĆ AGENCJOM PRACY ,KTÓRE DAJĄ MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WODNIK napisał:
JESTEM ZA LIKWIDACJĄ URZĘDÓW PRACY W POLSCE.A ZAOSZCZĘDZONE PIENIĄDZE PRZEKAZAĆ AGENCJOM PRACY ,KTÓRE DAJĄ MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA.
W hipermarkecie na umowę zlecenie po najniższej stawce? :/ Do tego wyłącz Caps Lock lub ściągnij paluch z Shift'a, ot kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do abc JUDE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz ponad 2lata UP wita mnie pytaniem....czy Pan już znalazł sobie pracę ??? Negatywna odpowiedź nikogo nie dziwi, a wręcz przeciwnie przyjmowana jest z zadowoleniem !!! Ja z kolei pytam o szkolenia i zwiazane z tym przekwalifikowania zawodowe....odpowieź jest taka sam.....na początku roku(styczeń) - limit przyjęć został wyczerpany a na koniec roku(grudzień) - nie znamy jeszcze rodzai szkoleń ???? A może należałoby przyjmować interesantów powiedzmy trzy dni w tygodniu.....a pozostałe dni ruszyć zaa biurek urzedników niech szukaja pracodawców !!!!! Chyba po to ten urząd jest stworzony, tylko ostatnio ktoś o tym zapomniał !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc a ty to nie z PUP-y? tak mi trochę zalatuje PUP-a szukała mi pracy przez 2 lata , za każdym razem jak ich odwiedzałem to była ta sama śpiewka „ jest praca? Nie ma , a kiedy coś będzie? Nie wiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie krótkie wytłumaczenie?Trzeba lać wody jak najwięcej.Papier wszystko przyjmie.Siędzą tam paniusie bezczynnie,o 14.00 już nie załatwiają interesantów,a od 15.00 juz trzymają torebki na kolanach. Tak jest w Międzyrzecu i wszędzie.Rozgonić to towarzystwo od przekładania makulatury,ciekawe czy znajdą zatrudnienie jako niezbędni fachowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie z PUP i również jestem za ich likwidacją rękami i nogami. Wiem, że pracy tam nie ma, podobnie jak po takim stażu :| Chodzi mi tylko o to, że co niektórzy łatwo sobie krytykują to i tamto, a jak przyjdzie co do czego to pracować się nie chce. Krzyczą i robię wielkie halo o kawę czy herbatę, a sami kopcą fajki jedna za drugim i się obijają... Takie jest życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to PUP czy MUP oni tam nic nie robią, siedza i pierdza w stołki Wiadomo ze prace maja tylko po znajomości (rodzinka komuchowata to robisz) ale sa wyjątki tylko strasznie mało takich ludzi jest niestety kto ci pomagac chce reszta tylko kozaczy jacy to oni sa specjaliści a tak naprawde są tam tylko z polecenia kogoś z góry tak jest w ratuszu jeśli chcesz pracować w mpwik czy lpec czy bogdanka lub inne firmy oczywiscie bez pomocy urzędasa bliskiego przyjaciela rodziny nie masz nawet co składac aplikacji. wiem to bo mam znajomych znajomych którzy tam tak pracują nawet jeśli w szkole nie wie ile to jest 5 x 7 ale żebyś TY sie dostał na stanowisko to są takie wymagania że głowa boli. Mama robi w sądzie zaraz cała rodzinka będzie robiła po sądach. Jak ma w POLSCE być normalnie jak kazdy jest tylko po znajomości czy to polityk czy policjant czu urzednik a na studiach leciał tylko z semestru na semestr. wyjechałem za gramanice i tu praca sama przyszła do mnie czekałem na nia 4 dni i jeszcze mnie szanują jako specjaliste tylko serce mi sciska bo nie jestem w OJCZYŻNIE. wiec nie wiem do czeko politycy chca doprowadzic w polsce ale jak narzie im sie to udaje ale jak widac tez i nasza wina to jest jak jest bo trzebaby wyjsc i zrobić to co niby zrobił Wałęsa tylko szkoda ze potem rozjeba.i cała polske i teraz właśnie ludzie co walczyli z komuną sami okradli kraj widac kasa przewraca w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@wyjechał za chlebem - masz niestety bardzo dużo racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MÓWI SIE TYLE ŻE TYLKO PRACA PO ZNAJOMOSCIACH CZEMU NIKT NIE ROBI Z TYM.POLICJA, CBA ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? PRZETARGI SĄ Z PRZEKRĘTEM WTEDY NAGŁASNIAJA SPRAWE TU WSZYSCY SIEDZĄ CICHO:) ) WIADOMO CZEMU BO SAMI TAM SIEDZĄ ZA DZIADA PRADZIADA. BLLLEEEEEEEEEE POLSKO BLEEEEEEEEEE OJCZYZNE LOVE OBYWATELI NIE BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie krzycz, tylko jak jesteś taki mądry sam coś zrób. Od Caps Lock'a na forum i kilku znaków zapytania wiele się nie zmieni.
Ostatnio edytowany 20 marca 2013 r. o 17:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież wszyscy o tym od dawna wiedzą, że UP walczy z bezrobociem dając pracę tylko znajomym króliczka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, w pełni zgadzam się z listem od czytelniczki ale dodam że ja osobiście zarejestrowalem się w Miejskim Urzędzie Pracy przy ul Niecalej i sytuacja tam jest całkowicie identyczna jak w tym z listu czytelniczki, złożyłem chęć podjęcia kursów"robionych" za pośrednictwem tej oto instytucji i jak byłem ostatnio na wizycie, pod pytałem się co jest z tymi kursami, oto odpowiedz urzędniczki"musi pan sam na własną rękę szukać i pytać w pokojach obok" po tak satysfakcjonującej odpowiedzi uznałem że nawet nie warto się rejestrować, stać przepraszam siedziec i oczekiwać na cokolwiek dodam że to byla moja druga a zarazem ostatnia rejestracja jako bezrobotny w tym oto"urzędzie". Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...