Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik z Jastkowa uważa, że szef go mobbinguje

Utworzony przez gość, 12 września 2010 r. o 20:45 Powrót do artykułu
Brawo Panie Andrzeju trzymam za ciebie kciuki nie daj się temu pseudo wójtowi przez malutkie w. Dość już kolesiostwa i robienia co się podoba wójtowi czas aby się ktoś bliżej przypatrzył na jego poczynania w gminie może ten ciemny elektorat przejrzy na oczy podczas wyborów.Jeszcze raz moje poparcie dla Pana Andrzeja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wielce pokrzywdzony zapewne leniwiec. Sam przyznaje, że ma drobne potknięcia. Pewnie on tak określa zawalenie jakiejś sprawy, deprecjonuje jej znaczenie. Wójt może i wyolbrzymia, ale wiadomo, że jakby co to nie byle urzędnik tylko wójt będzie pod obstrzałem. Cierpliwości, panie Samoń. Do takich pracowników trzeba mieć niestety jej wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju wreszcie znalazł się ktoś co che rozwalić tę sitwę od środka . Niech mieszkańcy dowiedzą się kogo wójt zatrudnia ?komu obiecuje i przekształca działki ? komu buduje drogi i chodniki ? komu umożliwia wygrywać przetargi? niech się mieszkańcy dowiedzą ile zarabia wójt i kto wnioskuje o podwyżki ? ile zostało sprzedane majątku gminy? A miało być tak pięknie , pływalnia , autobusy MPK, niskie podatki , jawność i demokracja. A okazało się że Pan ,,doktor'' nie potrafi bezbłędnie odczytać pisma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie A. czy jesteś już spakowany? bo jak znam Zbyla to masz przechlapane. Zapewne niezastąpiony audytor prześwietli Cię do trzeciego pokolenia wstecz .Ale gratulację za odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Jastków bardzo źle się dzieje... Najgorsza jest sprawa zmiany planu zagospodarownia przestrzennego działek pod zabudowę. Mam w gminie Jastków działki o które staram się o odrolnienie od 3 lat. Działki są w pełni uzbrojone, przy asfalcie, przez płot z zabudowaniami a jak pojechałem do gminy spytać się co z odrolniniem bo chciałbym się budować to słyszę że przy wniosku o odrolnienie co prawda był plus ale teraz dostawiono w też i minus! Jasne i czytelne aluzje dla wnioskodawcy... Muszę powiedzieć, że jako petent miałem wielki "zaszczyt i przyjemność" obcować kilka chwil z PANEM Wójtem Jastkowa i nie dziwię się że nawet podległy mu pracownik rzuca mu wyzwanie i ma odwagę walczyć z nim w wyborach. WIELKA ODWAGA CYWILNA, Brawo Panie Hołod!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie znalazł się mądry wójt, który pogonił kolesiów byłego wójta. Pan Samoń więcej zrobił dla gminy przez cztery lata niż poprzedni przez 16 lat. A p. Andrzej niech się cieszy, że dopiero teraz go pogonił bo za jego pracę powinien dawno go zwolnić. Tak trzymać panie Wójcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Hołd wójtem, to ja prezydentem! Ha ha ha! Dobry kawał wyrżnął muzykant!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju! Pan chce być wójtem? To pogrzeb dla Gminy murowany. Zagra pan marsza żałobnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andzreju rozpoczął pan już kampanię wyborczą od skargi na wójta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
real napisał:
Nareszcie znalazł się mądry wójt, który pogonił kolesiów byłego wójta. Pan Samoń więcej zrobił dla gminy przez cztery lata niż poprzedni przez 16 lat. A p. Andrzej niech się cieszy, że dopiero teraz go pogonił bo za jego pracę powinien dawno go zwolnić. Tak trzymać panie Wójcie!
oho, już pieski Samonia ujadają ludzie bójta sie wójta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Samoń jest taki jest. Trzeba rządzić twardą ręką, szczególnie takimi obibokami. Powoli, konsekwentnie, nie obiecując złotych gór. Powodzenia, panie Andrzeju w walce o stanowisko, ale na razie to lepiej niech pan się swoją robotą zajmie, a nie gazety zwołuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś udzielić informacji ile kadencji ten S(g)amoń już siedzi na stołku? Takich samoni w całej Polsce jest pełno. To typowi koryciarze. Nikt poza nimi nie może kandydować, ponieważ tylko oni są namaszczeni. To wszystko przez brak kadencyjności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się bronię a kampanię prowadzę grzecznie. Pozdrawiam moich sympatyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju powinien pan dziękować Wójtowi że uchronił pana od przydrożnych rowów wysyłająć na odwyk, z pana Andzreja taki sam urzędnik jak i muzyk, trzeba troszkę mieć wykrztałcenia i rozumu a nie trwałą na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
Panie Andrzeju powinien pan dziękować Wójtowi że uchronił pana od przydrożnych rowów wysyłająć na odwyk, z pana Andzreja taki sam urzędnik jak i muzyk, trzeba troszkę mieć wykrztałcenia i rozumu a nie trwałą na głowie.
Zbyszek nie trać głowy , poproś Kostecką o nerwosal, wiem że miałeś fatalny poniedziałek , ale przygotuj się na grubszy kaliber lub ewakuuj się do kobiety jeśli jeszcze czeka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protokół z posiedzenia XIX Sesji Rady Gminy Jastków w dniu 30 grudnia 2008 r. Uchwała Nr XIX/205/2008 Rady Gminy Jastków z dnia 30 grudnia 2008r. w sprawie rozwiązania ?Straży Gminnej? w Jastkowie. Wójt Zbigniew Samoń o swoim rządzeniu: "Inne gminy nie mają straży i myślę, że bałagan jest nie mniejszy ani większy, tylko mniej więcej taki jak u nas."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...