Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga! TVN: Zadał matce 28 ciosów nożem. „Mówił, że jest Bogiem”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 sierpnia 2019 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Hola hola - o co tu chodzi ? Syn ma 38 lat tak ? "Pani Ewa kilkanaście lat mieszkała sama, rozwiodła się jeszcze w latach osiemdziesiątych. Gdy jej syn się usamodzielnił" - to teraz sprawdźmy. W roku 2000 syn miał 38-19 = 19 lat. Dajmy na to że Pani Ewa rozwiodła się w 85 roku, czyli 19-15 = 4 . Czyli rozwiodła się kiedy jej syn przestał robić w pieluchy. No pięknie, pięknie - kolejna ofiara samotnej matki. Tym razem sama matka padła ofiarą własnej bezmyślności, bo dzieci które wychowują się bez ojca mają duże problemy z adaptacją do społeczeństwa. Proste jak surowy makaron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bzdura, napisz jeszcze że sama się zabiła... To że się rozwiodła to napewno miało negatywny wpływ na jego psychikę jednak nie aż taki. Przypomnij sobie zbrodnie z Rakowisk, gdzie syn zabił oboje rodziców i nie miał zaburzeń psychicznych. I co Ty na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dobra - ja swoje wiem lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Sama znam dzieci, które wychowały się bez ojca i są normalne i nienormalne dzieci z pełnych rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kate - to wytłumacz mi dlaczego 70-80% gwałcicieli, pedofilii i morderców w polskich więzieniach to właśnie dzieci które wychowały się bez jednego z rodziców ? Sama sobie sprawdź. Zobacz w 2017 3000 tys samobójstw osób będących w stanie małżeńskim a u osób żyjących w konkubinacie to ledwie 280 osób. Widać wyraźnie że przemysł rozwodowy hula w najlepsze a że bronisz takiego stanu rzeczy - zamiast stanowczo potępić. Twoje postrzeganie świata jest najwyraźniej zaburzone dlatego miesza ci się normalność z nienormalnością. Jedno jest pewne - pierwsza rzecz po ślubie - to intercyza i rozdzielność majątkowa. Koniec tej babskiej, feministycznej paplaniny. Odchodzisz ? to z tym co ze sobą przyniosłaś. Żadnych alimentów ! Żadnego mieszkania ! KONIEC !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama z mamą mieliśmy przemoc domową i miałam to samo z ojcem.... instytucje miały w ***.....to powinno się zmienić w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto twojej matce kazał się wiązać z katem? to co ona nie wiedziała? Jak nie wiedziała to się nie powinna hajtać - ale wtedy ciebie by nie było. Ja też będę bił moją żonę jak mnie będzie wkurzać. Wy wszystkie myślicie tylko ***mi a nie sercem i dobrem dla dziecka. Chcecie kopulować z dzikami a jak brzuszek zacznie rosnąć to biegniecie potem z płaczem do jakiegoś miękkiego flaka co ma serce i jest na tyle naiwny że się nawet nie zorientuje że wychowuje nie własne dziecko ! Mówi że że 15-20 % facetów to kompletni frajerzy którzy nie mają pojęcia że ich żona to zwykła kłamliwa sucz która tylko czeka aby zgolić faceta do reszty i najlepiej żeby się po wszystkim zabił i nie wtrącał. Ja swoje wiem najlepiej. Nie zamydlisz mi oczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...