Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uznany za zmarłego trafił do zakładu pogrzebowego. Żyje

Utworzony przez cartman, 2 stycznia 2010 r. o 21:00
"... znajdować się w stanie w stanie..." Czy Wy w ogóle czytacie co piszecie??? Co drugi artykuł z błędami, co dziesiąty wiarygodny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem co za upierdliwy koleś przy... się do każdego artykułu na tej stronie. Pewnie musi być z jakiejś konkurencji czy żal mu du... ściska za to że go nie zatrudnili. Literówki zdarzają się kaqżdemu, to nie wyborcza, że nie ma błędów. Taki budżet i tyle bałwanie. Sam spróbuj napisać coś, a nie tylko każdego krytykujesz. Gazeta, jak gazeta, jedna lepsza druga gorsza. Ja tam wszystkie teksty rozumiem i wiem o co chodzi głąbie. Jak Ci się nie podoba to nie czytaj i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuu... Ciarki po mnie przeszły... To na pewno nie pierwsza taka historia, aż strach pomyśleć czy też nie daj Boże znaleźć się w takiej sytuacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zawsze zastanawia gdy czytam o takich pomylkach ile osób ocknęło się po pogrzebie... w grobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...