Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Białymstoku kolejki, jak za komuny (wideo)

Utworzony przez b, 3 grudnia 2009 r. o 11:46
ludzie to idioci. Niech tak dalej czekają cały dzień to złapią jakąś infekcję, i swoje zdobyte 100 zł przeznaczą na antybiotyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pewnie dostana bony 100 za zakupy tylko w tej aptece a ceny pewnie 3 x wyższe niż w innych aptekach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czytania tytułu i tekstu, można by wysnuć wniosek, że za "komuny" biedni emeryci też stali w kolejkach do tanich aptek, bo nie mieli pieniędzy na leki? Dobrze kombinuję? Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Nowy pomysł Ministerstwa Zdrowia. Krytykują go zarówno aptekarze, jak i pacjenci. I znów dostaniemy po kieszeniach 33 '' www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...IAT02/487353929 na paragonie znizka na lek 50% ale faktycznie jest ustalona jakaś niska kwota refundacji -- dlaczego więc jest zakłamanie. Wszystkie leki powinny miec ceny urzedowe ,bo chory nie jest w stanie obejsc wszystkie apteki gdzie najtaniej .APTEKARZE ROBIA FORTUNE NA BIEDNYM CHORYM, CZY PIIH KONTROLUJE APTEKI ODOSNIE CEN LEKOW ? ŁATWO IM PRZEJŚĆ PO BAZARZE I SPRAWDZIĆ OCENOWANIE TOWARU , GDZIE KLIJENT ZNA CENE I SIE TARGUJE --------ABSURDALNE .. KONTROLA CEN LEKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Ostatnio edytowany 3 grudnia 2009 r. o 13:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwszych sto klientów otrzyma złotych 100 zł na zakupy leków, a kolejnych 500 po 10 zł." co to za narzecze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahha, głupi moher "jeszcze powinno noże rozdać za to stanie..." Normalnie głupi, pusty naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam gdzies taka władze która pozwala cwaniakom łupić mnie po kieszeni , jak to jest że leki w Polsce sa najdrozsze w Europie , kto kradnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pitolę - jakby kazali im stać z żarówka w odbytnicach to też by stali - co za tępaki - nic dziwnego, że przez 300 ostatnich lat robimy co nam każą bez szemrania - a już Kartezjusz mówił, że trzeba być zawsze krytycznym i myśleć samemu - co za naród, co za naród!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katka86 napisał:
Ta pewnie dostana bony 100 za zakupy tylko w tej aptece a ceny pewnie 3 x wyższe niż w innych aptekach
I tak najkrócej można ten fenomen bonów wytłumaczyć -bo w biznesie nie ma czegoś takiego jak strata, w przyrodzie nic nie ginie choć może to być najwyżej planowana strata ale bilans musi być na zero a że idzie tu o specjalne dobra konsumpcyjne to strat apteka mieć nie będzie nawet gdyby wszyscy tam obecni otrzymali bony po 150 zł a czemu no wystarczy tylko pomyśleć zamiast stać przez całą noc pod apteką ale widać że w społeczeństwie sporo jest jeszcze naiwnych i niemyślących .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...