Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W błocie po lesie. Bieg "Chęć na pięć" w Starym Gaju w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2017 r. o 18:22 Powrót do artykułu
a to ten bieg bez modlitw i umartwiania się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie deptac mi Starego Gaju, nie możecie sobie na bieżni pobiegać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to Stary Gaj jak zostały tam wybudowane szosy zamiast pieszych traktów. Po to wybudowano szosy w lesie, żeby wjechał tam ciężki sprzęt i wyciął kilkaset tęgich wiekowych dębów. W okresie budowy szos w lesie i wycinki dębów Ministrem Ochrony Środowiska nie był Pan Szydło. Nie słyszałem o żadnych protestach ekologów na temat budowanych szos oraz wycinanych dębów. Widocznie Ekogłupki byli na wycieczce w Abramowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowobogacka cholota zabawia się w chamerykanskim stylu! Ciekaw jestem ile to kosztowało normalnego podatnika zmuszanego do niewolniczej harówy przez takich nowych Polaków! Jeśli to można nazwać Polakami z prawdziwego zdarzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po kiego tak sie męczyć? Ja tam wole w kapciach przed telewizorkiem i browarka obalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jak by się głupie tłumoki narobili gdzieś na budowie za marny grosz to by się tak nie wygłupiali. To już chyba tylko odpadki z PO-matolskiego chamstwa tak sobie na koniec dogadzają! ale koniec niedługo nadejdzie, jak się Żuka na boczny tor odstawi! Rubta co chceta a dzieci i młodzież jeszcze w to wciągają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest odprysk nudy jakie spowija to towarzystwo, że sobie zaadoptowali nowe hobby bieganie, bo to modne teraz, w gazecie napiszą, w telewizji pokażą, jeden z drugim by znaleźli robotę co innym coś da: grabić liście, posprzątać ulice, przekopać rowy czy zasiać rośliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...