Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michałkiewicz: Koalicja PiS z PO w Lubelskiem to był dobry rok

Utworzony przez Guest, 21 października 2015 r. o 21:00 Powrót do artykułu
pytanie pierwsze: kiedy wspólnie z panią Kruk wycofacie się z polityki? Czy nie uważacie że blokowanie list wyborczych na pierwszych miejscach jest nieetyczne, czy nie czas na ludzi młodych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę odnieść się do następującego faktu: pani Kruk skompromitowała się publicznie w Sejmie będąc pod wpływem alkoholu i bełkocząc do mikrofonu głupstwa. Taka osoba jest teraz jedynką na lubelskiej liście. Co muszą czuć wyborcy PiS? Czy to są te standardy o których mówi prezes Kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michałkiewicz dlaczego na pańskim facebookowym profilu zablokował pan komentarze? Jak widać nie wszystkim, bo wybrańcy mogą komentować. Boi się Pan wyborców czy uważa, że nie ma z nimi o czym rozmawiać. Jak pan chce dać radę izolując się od wyborców? Zamieszczam scrin wpisu sprzed kilku godzin gdyby jakimś cudem ze środy na czwartek komentarze się odblokowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michałkiewicz, ma Pan jakieś ciekawsze pomysly na inwestycje w Lubelskim ? Lepsze od tych które wpiera i realizuje Pan Karpiński? - Myślę, po tym co widzę, co sie dzieję, że jednak nie. Jak Pan chce przekonać do siebie wyborców, skoro Pan nie realizuje żadnych działań ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzi Pan o partii KORWiN? Nie wiem czy Pan chce pamiętać, ale w 1994 roku startował Pan do rady miasta Lublina z listy UPR (ówczesnej partii Janusza Korwin-Mikkego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1983 r. wyemigrował pan do Australii po to żeby powrócić w 1992. Gazeta Wyborcza oceniając pracę posłów posadziła pana na ''oślej ławce'' a za największy pana sukces w mijającej kadencji uznała domaganie się od III RP zadośćuczynienia w wysokości 200tys. zł za to, że w stanie wojennym komuniści przetrzymywali pana przez 9 miesięcy. Czy zechciałby pan to skomentować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już pana trzecie podejście w duecie z Elą Kruk. Co takiego zdarzyło się w dwóch poprzednich, co miałoby mnie nakłonić do głosowania na którekolwiek z was?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie, czy nie czas dać szansę młodym wykształconym osobom, żeby "powalczyli" w Parlamencie o rozwój naszej Lubelszczyzny? Ps. byłem pod wrażeniem Pana podsumowania debaty w radio eR szczególnie dot. sylwetki pana dr Pawła Janulewicza, czy uważa Pan go za godnego reprezentanta Lubelszczyzny? Wiem, że pytanie jest trudne, bo obaj Panowie reprezentują inne organizacje, ale odniosłem wrażenie, jakby go Pan chwalił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kim PiS wyklucza koalicję po wyborach? Ma Pan mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ch-uj tam z PiS i Krzysiem. A ch-uj tam z PO. A ch-uj tam z PSL. A ch-uj tam z SLD. A ch-uj tam z Kukizem. A ch-uj tam z Nowoczesną. A ch-uj tam z Narodowcami. A ch-uj tam z nimi wszystkimi. Banda świń do koryta, która po wybraniu ich i tak nic nie zrobi poza zajęciem i pensją na 4 lata. Pie-rdole wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janulewicz i Michalkiewicz moze reprezentuja rozne organizacje polityczne, ale ten sam marniutki poziom zaangazowania w losy lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie propozycje ma PiS dla kobiet w przedziale wieku 21-39? Konkretnie chodzi o to, czy przewiduje wprowadzenie zmian zmierzających ku zaprzestaniu dyskryminacji kobiet w wieku reprodukcyjnym na rynku pracy? Czy przewiduje zmiany idące w kierunku obowiązkowych urlopów ojcowskich, dzielonych z matką dziecka 50:50?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieją programy walki z bezrobociem wśród absolwentów, jednak wiele osób 30+ czy 35+ również pozostaje bez pracy, bez szans na "załapanie się" na staże, które pozwoliłyby im zaprezentować się pracodawcom w praktyce. Jakie propozycje ma dla nich PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako partia prawicowa, PiS jest za rodziną, ale przeciwko in vitro. Tymczasem problem niepłodności i bezpłodności w Polsce jest ogromny. M. in. trudna sytuacja ekonomiczną młodych ludzi powoduje, że decyzje o założeniu rodziny odkładane są na później (często grubo powyżej 30 r. ż.). W jaki sposób PiS planuje wspierać małżeństwa walczące z niepłodnością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Michałkiewicz będąc przez 8 lat w Sejmie i nic nie robiąc poza braniem diety, pokazuje się wyborcom tylko przed wyborami? Dlaczego znika zaraz po wyborach? Nie widziałam ani jednego jego wystąpienia w Sejmie! Nie widziałam ani jednego z nim wywiadu, poza lokalnymi stacjami i to też tylko przed wyborami! Pan Michałkiewicz tak jak Pani Kruk uaktywniają się tylko przed wyborami! Nie dam się więcej nabrać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co zamierza pis lokalny zrobić:uczelnie to klany rodzinne i słowo ,,nauka ,,jest obce,sądy to wyroki i opinie o ich stronniczości,Lublin nie ma żadnej fabryki co byłaby marką na Polskę(oprócz raczkujacego ursusa z pólnocy polski)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja go nie lubię. Bo mnie lata temy oszukał. Więc sie pewnie juzik nie zmienił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tym pisuarom tak źle z twarzy patrzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę odnieść się do nagrań z SOWA&PRZYJACIELE : cyt:"Piotr Wawrzynowicz mówi: "Dwie niezależne forpoczty badały Włodka, czy on nie spęka przy podejmowaniu decyzji. Posłałem Stasiu Gawłowskiego, to jest sekretarz w Ministerstwie Ochrony Środowiska i Kaziu Plocke, sekretarz w Ministerstwie Rolnictwa, to jest jego kumpel. No i tam przy wódeczce gdzieś, chodzili go pytali, ale czy ten Włodek, który jest jebany w Platformie, nie spęka, żeby Jankowi sprzedać Ciech. I powiedział, że absolutnie nie spęka, że to jest w ogóle transakcja taka jak powinna być. Nic takiego się nie dzieje". [...] " Co zamierzacie zrobić z korupcją PO.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan nie robi w sejmie absolutnie nic, no może poza piciem kawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...