Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michałkiewicz: Koalicja PiS z PO w Lubelskiem to był dobry rok

Utworzony przez Guest, 21 października 2015 r. o 21:00 Powrót do artykułu
Panie Krzysztofie co Pan myśli o zastosowaniu w leczeniu medycznej marihuany? Marihuana zawiera kanabinol CBD, który skutecznie rozróżnia komórki zdrowe od rakowych po czym je eliminuje stanowiąc skuteczną alternatywę dla tradycyjnej Chemio i Radio terapii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!!! Ci co nie sa religijni ( jak ja ) ale ktorzy nie chca wiecej przekretow PO i ZSL i zdecydowali sie na oddanie glosu na PIS z uwagi na to iz to jedyna ( najprawdopodobniej ) szansa by odstawic obecnych skorumpowanych politykow od wladzy. Po dluzszych przemysleniach wybieram Lecha Sprawke - to czlowiek pracowity i skromny, nie kretacz, byly nauczyciel szkol zawodowych i technicznych z Vetterow, obecny juz sprawdzony posel ( nie to co len i kretacz Michalkiewicz). Nie glosowac na pijaczke Kruk, kretacza Michalkiewicza, obludnika Sobonia, tailba Tulajewa czy specjaliste od wszystkich tematow komunikacyjnych Muszynskiego. Co do innych kandydatow z PIS- nie znam wiec sie nie wypowiadam. Moim zdaniem glos oddany na Lecha Sprawke nie bedzie glosem zmarnowanym nawet dla niewierzacego ale swiadomego naszych polskich interesow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niechęć PiS-u do uchodźców (także wypowiedzi pana prezesa, że mogą rozsiać epidemię choró B) ma się do nauki Kościoła, na którą tak często się powołujecie? Papież przecież prosił kraje o przyjmowanie islamskich uchodźców...
  Co za durne pytanie - Kaczyński podał fakt, który zaraz potem został potwierdzony np. przez GW czy Newsweek (vide przypadki wybuchy gruźlicy). Proszę sobie nie wycierać brudnej buzi ani chrześcijaństwem, ani Papieżem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi pan o godzeniu macierzyństwa z pracą zawodową. A jakie rozwiązania proponuje PiS w kwestii łączenia ojcostwa z pracą zawodową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownicą naukową jednej z lubelskich uczelni. Mąż pozostaje bez pracy stałej, pracuje na nieregularnych zleceniach. Mimo wieku bliższego już 40scte nadal nie mamy dzieci, chociaż bardzo chcemy. Zwyczajnie nas na nie nie stać. Dlaczego powinniśmy zagłosować na PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawka to wtyczka PO. Kampanię robi mu uciekinier z PiS Kowalczyk a finansują jego kampanie ludzie z PiS. Żonę zatrudnia prezydent z PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prawie 30 lat, ukończyłem studia prawnicze, ale nie posiadam aplikacji (zdawałem egzamin 2 razy, bez skutku), więc żadna kancelaria nie chce mnie zatrudnić, a stanowiska urzędnicze obsadzane są wg mnie z klucza. jestem obecnie na utrzymaniu żony. Jak żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wspomnieć jaką rolę , Włodzimierz Karpiński ''dobroczyńca Lubelszczyzny ', wypełnił jako Minister Skarbu na korzyść Jana Kulczyka, podczas prywatyzacji CIECH u. vide artykuł w Google News. A tak na marginesie to Guest godz. 13.53 i 13.44 ma rację,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PiS ma konkretny plan ukarania winnych rozkradania Polski i niszczenia polskości, uskutecznianych przez ekipę rządzącą w ciągu ostatnich 8 lat? Jeśli tak, kiedy zostanie on wdrożony i jakiego efektu można oczekiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać swoich nowych pomysłow Michałkiewicz nie ma, tylko te które już są rozpoczęte przez innych. szczerze mówiąc nie spodziewałem sie fajerwerków po tym wywiadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz to zadumany bufon, który mało robi dla lubelskiego. Jak już mam wybierać PIS, zagłosuję na młodych wilków jakimi są Tułajew albo Wojciechowski, to widać na ich profilach na facebooku, młodzi i reprezentatywni do Sejmu. A posłowi Michałkiewiczowi radzę pójść do dentysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Krzysiek z Ryk" post="1106473" timestamp="1445514935"]Panie Michalkiewicz czy Pan nawołuje do koalicji z PO mówiąc że dobrze się rządziło z Platformą ???. Co na to prezydent Duda, Kaczyński i Szydło ? Michalkiewicz nic nie zrobił dla wzmocnienia siły PIS w regionie. I dlatego chwali się czymś co mialo miejsce w 2006 r. bo niczym innym nie może się pochwalić. Zrezygnuj z szefowania lubelskiemu PISowi. Wtedy PiS pod nowym przywództwem zacznie wygrywać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur Soboń na lidera PIS w regionie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą zmiany Panie Michałkiewicz. Soboń jest za Pana plecami. Z 9 miejsca zdobędzie lepszy wynik niż Pan!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur Soboń na lidera PIS w regionie !! JESTEM NA TAK KTO ZA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PiS ma konkretny plan ukarania winnych rozkradania Polski i niszczenia polskości, uskutecznianych przez ekipę rządzącą w ciągu ostatnich 8 lat? Jeśli tak, kiedy zostanie on wdrożony i jakiego efektu można oczekiwać.
Wiele miesięcy zastanawiałem się,  czy dokonać tego wpisu , ale powiem krótko !!! Od 2008 roku mamy do czynienia nie z budowaniem globalnej wioski , ale bezwzględną wojną finansową na świecie i w tej wojnie nie istnieją systemy gospodarcze, polityczne czy społeczne !!! Mam nadzieję , że kandydaci mają tego świadomość , bo jeśli nie , to niech Bóg ma ten naród w opiece !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lubelszczyzny prawdopodobnie będzie 15 posłów z PiS, pytam się kto na nich głosuje? Przecież to kompromitacja! Ci ludzie nic sobą nie reprezentują. Michałkiewicz przez 10 lat nic nie zrobił! I on ma mnie reprezentować! Jedyne co PiS potrafi to vetować wszystko co nie jest z PiSu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z p osła ;"Na pewno należy walczyć o budowę elektrowni przy kopalni w Bogdance, ...." Poseł... Najlepiej jak wasze partyjne łapy będą jak najdalej od Bogdanki, jak najdalej od załogi. Wiadomym jest,że tzw zw. zaw. solidarność jest z pisem w jednej komitywie i jest to ewenement na skalę światową by związek zawodowy razem z partyjniakami próbowali budować gospodarkę, szczególnie z partią o charakterze socjalistycznym jaką jest pis. Im dalej wasze łapy tym bezpieczniejsza będzie Bogdanka. A jeśli mowa o elektrowni to gdzie by le s poseł gdy chciano budować ale przeszkody w postaci zielonych okazały sie mocniejsze. Gdzie byłęś pośle, gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie pośle, pańska koleżanka "coś tam, coś tam" wydawała się, jakoś niedysponowana w godzinach pracy w najbardziej ważnej firmie, jaką jest Sejm. Czy pan odpisał jej dniówkę i ukarał tak jak to się robi w normalnej firmie czy jako koleżankę po prostu poklepał pan po ...ramionach i "nic się nie stało pani K, nic się nie stało" ...Każdemu p osłowi zdarza się nachlać....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ waść Michalkiewicz, wstydu oszczędź. Nie nadajesz się na posła. Tułajew i Wojciechowski to dobra nowa zmiana PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...