Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Izbicy eksperyment wypalił

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2019 r. o 12:03 Powrót do artykułu
I co z tego że grają swoimi wychowankami ? Skoro nie robią postępów ! Który z mlodych chłopaków ma propozycję gry w wyższej lidze?
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu przynajmniej tych 2-3 wspaniałych wychowanków nie pójdzie za miedze do Startu Krasnystaw spróbować swoich sił w 4 lidze?
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo oni wolą kręcić nosem na start i gwiazdorzyć w gminie Izbica
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolne chłopaki z Izbicy na co czekacie?? Teraz jest najlepsza pora żebyście spróbowali swoich sił poziom wyżej,a nie kopali się całe życie w okręgówce,nie słuchajcie waszych pseudo doradców tylko zróbcie krok w przód
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no jak mają nie słuchać najlepszego fachury od kierowania zespołem i karierą młodych piłkarzy.... Już Marcin wie jak ich pokierować 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę same wpisy z Krasnego. a artykuł jest o Izbicy.. jakie to przykre, prosimy skupić się na swoim zespole. niech klub pospłaca zaległości wobec zawodników i trenerów, bo jest tego sporo. a czy do Startu garną się chłopaki z innych klubów z powiatu : Fajsławic, Siennicy jednej i drugiej, Żółkiewki, Kraśniczyna.. ? pytanie dlaczego nie? może traktowanie wszystkich z góry , może kibice , może brak atmosferki ? a może wolą grać tam gdzie się ich szanuje i jest nie 11 na boisku a drużyna na placu i w szatni....
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę same wpisy z Krasnego. a artykuł jest o Izbicy.. jakie to przykre, prosimy skupić się na swoim zespole. niech klub pospłaca zaległości wobec zawodników i trenerów, bo jest tego sporo. a czy do Startu garną się chłopaki z innych klubów z powiatu : Fajsławic, Siennicy jednej i drugiej, Żółkiewki, Kraśniczyna.. ? pytanie dlaczego nie? może traktowanie wszystkich z góry , może kibice , może brak atmosferki ? a może wolą grać tam gdzie się ich szanuje i jest nie 11 na boisku  a drużyna na placu i w szatni....
 Czy piszesz o Krasnym z za Izbicy? 
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcinek leser i kombinator, wszyscy wiedza o kogo chodzi
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę jakiegokolwiek powodu, dla którego młodzi piłkarze z okolicznych klubów ( w tym również z Izbicy) mieliby przechodzić do Startu Krasnystaw. Co za różnica czy będą grali w Okręgówce czy w IV lidze- jedna i druga to ligi w pełni amatorskie, gdzie w piłkę kopię się dla przyjemności. Co ma do zaoferowania Start? Kolejne długi które powstaną z obiecanych pieniędzy dla nowych zawodników? Wdzięczność kibiców??? - przecież więcej osób ogłada weekendowe zmagania w Izbicy, Fajsławicach czy Siennicy niż w Krasnymstawie. Ten Klub nie ma żadnego realnego planu działania na najbliższe lata - chodzi o to by przetrwać tu i teraz!!!! W swoich Klubach ( w Ruchu, Frassati czy Zniczu) mają przyjemność z uprawiania sportu, bo o to w tym wszystkim chodzi bo przecież wiadomo, że nie będą mieli "chleba" - Kibice i działacze Startu w swoim zapatrzeniu nie widzą, że Ci najzdolniejsi ( również z ich podwórka czyli z UKS Jedynka) juz od paru lat zasilają szeregi klubów z Lulina. Prawda jest taka, że żaden szanujący się chłopak z okolicy nie pójdzie grac do Startu bo to w tej chwili wstyd!!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie - jaki krok w przód? Przecież to są ligi dla amatorów a zdecydowana większość chłopaków z Izbicy o których piszecie to studenci, którzy za rok lub dwa zrezygnują z grania w piłkę bo wyjadą, zaczną prace, ożenią się itd., itp. Dla nich gra w piłkę to zabawa. I proszę Was nie ośmieszajcie się pisząc, że przejście do Startu Krasnystaw do krok w przód - całe to krasnostawskie środowisko skupione wokół Startu to jest jakaś forma "patologi", przecież więcej kibiców w Krasnymstawie ma już Chełmianka (zresztą jest oficjalny FC w mieście). Ten klub dogorywa czego ani działacze ani kibice nie chcą chyba widzieć.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od lat śledzę co dzieje się na naszym lokalnym piłkarskim podwórku czyli ligach ChOZPN i musze powiedzieć, że jeśli ktoś ma rzeczywiście chęć by spróbować sił na wyższym poziomie niż okręgówka to kierunki są 2 - zamojskie kluby lub lubelskie. W naszym okręgu są tylko 2 dobrze poukładane kluby, w których chłopaki otrzymają możliwość rozwoju i ewentualnej dalszej gry w ligach wyższych jeśli okaże się że są ku temu predyspozycje - to Chełmianka i Kłos Chełm. Odradzam zdecydowanie przechodzenie do takich klubów jak Start czy Włodawianka - tam juz nie ma perspektyw. Wydrenują w ciągu sezonu chłopaków z całego zapału a sami zawodnicy wdzięczności za zaangażowanie nie otrzymają. Wystarczy pilniej śledzić co od lat dzieje się w takich klubach by dojśc do takich stwierdzeń. Smutne to ale niestety prawdziwe.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest niepojęte, że Klub z miasta powiatowego czyli Start Krasnystaw musi skomleć o zawodników z takich wiosek jak Izbica, Żółkiewka, Siennica czy Fajsławice by myśleć o równej rywalizacji w IV lidze - czyli lidze dla kompletnych amatorów, 5 z kolei!!!!!! WSTYD i jeszcze raz WSTYD dla działaczy Startu. To jest żenada co od lat robią. Nie mają żadnego planu na długofalowe działanie. Obudźcie się Panowie bo za kilka lat nie będzie tego Klubu!!!! Czytam ostatnio że szukają sponsorów - k....wa mają 2 razy więcej dotacji od samorządu niż kluby z okolicy i nie potrafią sobie za te pieniądze wychować dobrych zawodników???? To w Izbicy mają 30 000 zł!!!!! od Samorządu, w Fajsławicach 70 000 zł i mogą szkolić na każdym szczeblu - mają 4 drużyny młodzieżowe !!!!!! i to na takim poziomie, że kibicom Startu aż się oczy świecą jak o tym słyszą. Trzeba to głośno powiedzieć: BRAWA - BRAWA-BRAWA dla działaczy z tych Klubów bo widać, że dawno już zorientowali się jak w dzisiejszych czasach nalezy prowadzić kluby piłkarskie i jaki cel mają one spełniać. Start to już tylko nazwa - jeśli nie potrafią sobie wychować zawodników na poziom amatorskiej IV ligii to jaka przyszłość jest dla tego klubu???? W Krasnymstawie prawdziwe szkolenie prowadzą sekcje zapasów, taekwondo czy pływanie. Start to jedynie nieudolnie próbuje się w bawić w szkolenie!!!!
-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich komentujących. Szanowni kibice łatwo jest komentować a za nic nie odpowiadać,łatwo pisać o pieniądzach jak się nie ma z nimi do czynienia. Ale z ogromna chęcią chciałbym żebyście przyszli na najbliższy trening(wtorek hala mosir godz.18) Startu i przedstawili swoją wizje funkcjonowania klubu pilkarskiego na poziomoe 4 ligi. 
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma piernik do wiatraka???? Jeśli drużyna gra wychowankami to z urzedu ma grać w lidze wyższej???? Prawdziwa piłka zaczyna się od III ligi więc po co takie drużyny jak Ruch maja pchac się do IV ligii. Wiadomo, że jedyną różnicą jest większy koszt jaki trzeba będzie ponieść. Po co zawodnicy mają pchac się do innych klubów jeśli np. dobrze czują się w swoim klubie - na tym poziomie bardzo często są ważnym ogniwem nie tylko drużyny ale całej społeczności zgromadzonej wokół klubu. Trzeba szanować i dopingować takie drużyny bo to dzięki tamiemu podejściu nasza młodzież chce trenować piłkę nożną. W takich właśnie małych miejscowościach gdzie jest paru działaczy/trenerów zapaleńców miejscowa młodzież ma możliwość uprawiać sport - jedni obronią się talentem i może pograją ciut wyżej ale większośc całość "kariery" spędzi w tych klubach ciesząc się grą w piłkę. Sport ma bawić i wtakich własńie Klubach jak Ruch to rozumieją i chwała im za to!!!
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie dlatego ci chłopcy kończą grę w wieku 22 lat w takim Ruchu...bo siedzę wybrzydzaja 4 ligowym Startem czekając na ofertę Barcelony ewentualnie Legii Warszawa 
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdź, pomóż wyrwać się klubowi z tej patologii 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa w Krasnymsyawie są kibice Chełmianki... Już jeden był taki co na mieście został w biały dzień przekopany i koszulka chełmianki zdarta z ciała, poszedł osmarkany z gołym torsem do domu.ha ha ha
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejny artykuł o klubie z powiatu krasnostawskiego na forum, którego trwa dyskusja o Starcie Krasnystaw. Nie wiem z czego to wynika - jakieś kompleksy czy co?? To jest artykuł odnoszący się do Ruchu Izbica więc wielbicieli i hejterów Startu proszę o "przeniesienie się" na forum dotyczące Startu. Odnosząc się do treści artykułu należy pogratulować i docenić, że są ludzie i drużyny, które realnie potrafią ocenić swoje możliwości ( w tym głównie finansowe) i zamiast na siłę forsować ideę "armii zaciężnej" skupiają się na wychowywaniu swoich zawodników i graniu na tym poziomie na jaki pozwala aktualna forma tychże zawodników. Sport amatorski jest dla lokalnej społeczności i jeśli kibicom z Izbicy daje satysfakcję to trzeba im tego pogratulować.
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy to, że w takich małych społecznosciach jak Gmina Izbica wciąz chcą bawić się w piłke nożną z nastawieniem na szkolenie swoich zawodników. To głównie dzięki takim klubom ten sport wciąz będzie się rozwijał. Wiadomo, że większość zawodników z takich klubów zakończy granie w wieku 22 - 25 lat - to naturalne gdyz w tym wieku człowiek zdaje sobie sprawe że sa rzeczy ważniejsze i bardzo często trzeba podjąc decyzje o wyjeżdzie, pracy czy rodzinie. Nie ma w tym nic złego. Zawsze istnieje natomiast szansa, że 1 na 100 trafi się z większym talentem i ten pójdzie wyżej ale jeśli nie będzie takich druzyn jak właśnie Ruch to szansa na wyłapanie takich talentów będzie mniejsza. Nikt nie twierdzi, że beda oni trafiac się co roku ale wydaje mi sie, że takie właśnie kluby jak Ruch swoją działalnośc już kilka lat temu nastawiły na taki model więc cierpliowości do ciągłości pracy tam nie zabraknie. Pozdrawiam serdecznie kibiców z Izbicy oraz okolicznych miejscowości. Sport ma łaczyć nie dzielić!!!
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widać jak chłopaki z Jedynki grają w klubach z Lublina,bramkarz ze zdjęcia który grał w Widzewie gra w Starcie,a reszta w Myszkowie czy innych Niepołomicach...
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.