Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie i na Lubelszczyźnie zarabiamy najmniej w Polsce

Utworzony przez lubl_, 28 stycznia 2011 r. o 12:38
Też mi nowość...Inaczej Lublin by nie emigrował..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok, szok - normalnie szok !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w kraśniku fabryka płaci pracownikom po 1600 . To gdzie ta średnia krajowa co o niej piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z czego tutaj ludziom wiecej zaplacic jak wszyscy na kredytach jada a jedyne oferty pracy to media markt w zamosciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
denerwuja mnie takie artykuly ze zarabia sie w lublinie po 3000 wiekszosc moich znajomych dostaje 1200 z czego wiekszosc i tak idzie na opłaty za mieszkanie. ja po 7 latach pracy zarabiam i tak duzo bo juz 1500! moze za 30 lat dojde do tych 3 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to normalnie szok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sens ma porównywanie wynagrodzenia mieszkańców Lubelszczyzny do innych województw? Lublin do innym miast rozumiem, województwo lubelskie do innych województw - sprawa oczywista. Ale porównywać ziemie lubelską (Lubelszczyznę) do innych województw jest absurdem!!! Wykształceni inaczej... Lubelszczyzna to nie województwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - dziadostwo, dziadostwo, dziadostwo i tak do usr*nej śmierci będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...