Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie poznała Bułgara. Dlaczego oddała swojego syna bułgarskiej rodzinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2018 r. o 13:50 Powrót do artykułu
I tak postąpiła dużo lepiej niż rodzina Ś.p. Szymona z Będzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reżim jak sobie nie radzisz to potrafi zniszczyć psychicznie człowieka nakazami i zakazami ale jak już potrzebujesz  naprawde pomocy bo ci się podwinęła noga to okazuje się że wokół ciebie nie ma nikogo i kacyki umywają rece - albo zabierają ci dziecko do ośrodków takich jak ten w Lublinie gdzie jest gwałcone a szefostwo próbuje to ukryc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie mi żal tej kobiety.. po co jest Kościół skoro w praktyce nie ma kto pomóc ludziom w potrzebie ? XXI wiek, środek Europy - a brzmi to jak jakaś przypowieść biblijna sprzed wieków..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo ,wystarczy sie rozmnażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Strasznie mi żal tej kobiety.. po co jest Kościół skoro w praktyce nie ma kto pomóc ludziom w potrzebie ? XXI wiek, środek Europy - a brzmi to jak jakaś przypowieść biblijna sprzed wieków..
 wystarczy, że księża nie zajmują sie swoimi dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mysle ze kazdy normalny rodzic tak by nie postapil jak mozna oddac wlasne dziecko obcym pod tkz opieke no latwowiena wariatka poznala Bulgara na targu i juz tak mu zaufala; Wiem ze najlatwiej jest kogos oceniac ale w tej sytuacji zawsze mozna oddac dziecko do adopcji inni chca a nie moga miec dzieci;a tu od razu wina kosciola ja na miejscu PIS wyrazilbym zgode na aborcje niech sie piep..... i pozniej skrobia jak im na to pozwala sumienie;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W główce masz to co w nicku ( fggffg). Było księżom nie dawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dziecko. Przez durnych dorosłych te dzieciny tylko cierpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bułgarzy, dobrzy ludzie nauczyli by chłopca żebrać, może w Polsce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł o kobiecie pozostawającej dziecko, a jak zwykle ostatnio na DW w komentarzach - atak na Kościół, poziom komentarzy tragiczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tu samych ekspertów. Pewnie po psychologii? Wymagacie od kobiety po podstawówce racjonalnego myślenia? To gratuluję wam "rozwiniętego" mózgu. Mogła tak wykombinować, bo wbrew opiniom "kłaców z PO.N" 500+ nie rekompensuje w pełni kosztow utrzymania dziecka. Samotna kobieta bez wsparcia rodziny ma ciężko. Ale po to wlaśnie powstał program 500+, by do takich sytuacji nie dochodziło. Pytanie, ile obecnie pobiera opiekunka do dziecka 800-1000zł. Czyli ta opcja odpada. Pozostaje przedszkole, do ktorego cudem jest oddanie dziecka. A gdy osoba pracuje na nocki? Czy przedszkole przyjmie dziecko na noc? I tutaj jest problem. Szczerze jestem po studiach i nie potrafię znaleźć rozwiązania. Znamy zarobki w lubelskiem, 70% mieszkanców zarabia minimum lub nawet poniżej tego minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...