Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W końcu szacunek dla osób pracujących w handlu zostanie przywrócony, a cwaniaki będą mieli utarte nosy. Pomału, małymi kroczkami doganiamy zachód, nie tylko w stopie życiowej ale i w szacunku dla człowieka, jego rodziny i prawa do wypoczynku w niedzielę. Brawo Solidarność !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie Państwo powinno się wtrącać!!!! Bo pracodawca nie ma szacunku dla pracownika!!!! Jak by mogli to by jeszcze kazali sobie płacić za to że zatrudniają!!! To co zostało zrobione i w jaki sposób została ustawa o zakazie handlu ominięta powinno być sprawdzone i winni ukarani i to solidnie żeby takie idiotyczne pomysły nie przyszły inny do głowy!!! NIE DLA OTWARTYCH SKLEPÓW W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z handlem podobnie jak z aborcją wypowiadają się ci, którzy NIGDY nie pracowali w niedzielę i się urodzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
….bardzo dziwne rzeczy próbują nam wmówić... że do kina to się musi akurat w niedzielę chodzić, a po telewizor nie musi.......... że do restauracji to się musi akurat w niedzielę chodzić, a po mięso to już nie..... że na basen to się musi akurat w niedzielę chodzić, a po wodę to już nie........... że z internetu muszą korzystać akurat w niedziele, a po nowy laptop iść to już nie…………. że na karuzelę z dzieckiem muszą iść akurat w niedzielę, a po zabawki to już nie….. że na mecz piłkarski muszą iść akurat w niedzielę, a po buty sportowe to już nie……….. że do teatru muszą akurat w niedzielę chodzić, a po książkę to już nie……. Skoro według popierających zakaz wszystko można kupić w sobotę lub w tygodniu przy dobrej organizacji, to przy dobrej organizacji NIE MUSZĄ też tego wszystkiego robić akurat w niedzielę......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wszędzie nam zaglądają. Do łóżka; chcą idtoktrynować nasze dzieci. Chcą mówić co mamy oglądać i jak myśleć. Komuna jak u czerwonych kmerow. Może zrobią spotkania koredukacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z handlem podobnie jak z aborcją wypowiadają się ci, którzy NIGDY nie pracowali w niedzielę i się urodzili.
 Ależ właśnie to wszystko - sprawa przerywania ciąży i zamykania sklepów (nierodzinnych) w niedzielę - to jest robione za wezwaniem przywódców KRK czyli ludzi, którzy najwięcej pracują w niedzielę i sprawami płci zajmują się z prawdziwym podnieceniem (zwłaszcza po czasach p. Wojtyły, który wciąż obracał się w kręgu tych zagadnień). Inna rzecz, na ile zajmują się igraszkami płciowym, by tak rzec - "organoleptycznie".... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli faktycznie takie kasjerki jak wspomniana w artykule (która chce pracujących niedziel) istnieją i jest ich odpowiednio dużo, to niech założą swój własny związek zawodowy i walczą o "swoje". Mam nawet proP0zycję nazwy takiego związku: "Solidarni z wyzyskiwaczami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałam i w niedziele, i w handlu. jestem przeciwko zakazom. zakaz nie wpływa na "szacunek do pracodawcy do pracownika". nie ma różnicy, czy orają nas w niedzielę czy wtorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu szacunek dla osób pracujących w handlu zostanie przywrócony, a cwaniaki będą mieli utarte nosy. Pomału, małymi kroczkami doganiamy zachód, nie tylko w stopie życiowej ale i w szacunku dla człowieka, jego rodziny i prawa do wypoczynku w niedzielę. Brawo Solidarność !
Co ty pierdaczysz? Ja ludzi pracujących w handlu szanuję, bo wiem, jaka to ciężka praca. Ale jednocześnie widzę zachowania wielu klientów, głównie popieraczy PiSu, roszczeniowych, jak cholera, którzy osób pracujących w handlu nie szanują, a wręcz mieszają z błotem przy pierwszej lepszej okazji. Przestań oglądać TVPiS, wyjdź do ludzi, to może przekonasz się, jaka jest rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z handlem podobnie jak z aborcją wypowiadają się ci, którzy NIGDY nie pracowali w niedzielę i się urodzili.
Następny mundrołek. Chłopcze, chcę ci zwrócić uwagę na fakt, że w niedziele i święta pracuje się w bardzo wielu zawodach, nie tylko w handlu. Dlaczego Kościół i PiSmani czepili się właśnie handlu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli faktycznie takie kasjerki jak wspomniana w artykule (która chce pracujących niedziel) istnieją i jest ich odpowiednio dużo, to niech założą swój własny związek zawodowy i walczą o "swoje". Mam nawet proP0zycję nazwy takiego związku: "Solidarni z wyzyskiwaczami".
Może i ty weź się do jakiejś normalnej roboty, a nie tylko siedzisz na forum? Nic nie wiesz o handlu. Ja miałem okazję pracować w firmie handlowej, detalicznej. W niedziele dziewczyny na potęgę brały robotę - bo płacone było więcej, niż za dzień powszedni, a do tego miały za to dzień wolny. Więc zanim zabierzesz głos - poznaj temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu szacunek dla osób pracujących w handlu zostanie przywrócony, a cwaniaki będą mieli utarte nosy. Pomału, małymi kroczkami doganiamy zachód, nie tylko w stopie życiowej ale i w szacunku dla człowieka, jego rodziny i prawa do wypoczynku w niedzielę. Brawo Solidarność !
 Twój głos nie spodoba się Lewiatanowi. Szykuj się na proces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doganiamy zachód stopą życiową? Co za pisowskie brednie! Chyba tko budżetówka gdzie są 13-tki i 14-tki,ze o nagrodach i premiach nie wspomnę. Cała masa państwowych spółek obsadzona jest pisowskimi rodzinkami i ta część społeczeństwa faktycznie ma się dobrze. Zobaczcie co się dzieje z cenami dosłownie wszystkiego. To jest dramat a będzie jeszcze gorzej dopóki krzywousty szef ministerialny i reszta pisowców będą wciskać ciemnotę, że jest coraz lepiej zamiast brać się do roboty.
 Przypomnij sobie, jak to było kiedy rządziła PO i PSL, a wtedy nie było żadnej zarazy. Jak wtedy żyli ludzie? Ile głodnych dzieci chodziło do szkoły? Nie piernicz głupot, tylko popatrz, jak ceny na całym świecie idą w górę, a w Polsce nikt głody nie chodzi. Wyłącz TVN, idź do sklepu, porozmawiaj z ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z handlem podobnie jak z aborcją wypowiadają się ci, którzy NIGDY nie pracowali w niedzielę i się urodzili.
Ależ właśnie to wszystko - sprawa przerywania ciąży i zamykania sklepów (nierodzinnych) w niedzielę - to jest robione za wezwaniem przywódców KRK czyli ludzi, którzy najwięcej pracują w niedzielę i sprawami płci zajmują się z prawdziwym podnieceniem (zwłaszcza po czasach p. Wojtyły, który wciąż obracał się w kręgu tych zagadnień). Inna rzecz, na ile zajmują się igraszkami płciowym, by tak rzec - "organoleptycznie"....
 Masz dowody i możesz zacytować? To dawaj! Bo w tej chwili jesteś dla zwykłym ubowskim śmieciem, co można stwierdzić oczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu szacunek dla osób pracujących w handlu zostanie przywrócony, a cwaniaki będą mieli utarte nosy. Pomału, małymi kroczkami doganiamy zachód, nie tylko w stopie życiowej ale i w szacunku dla człowieka, jego rodziny i prawa do wypoczynku w niedzielę. Brawo Solidarność !
Co ty pierdaczysz? Ja ludzi pracujących w handlu szanuję, bo wiem, jaka to ciężka praca. Ale jednocześnie widzę zachowania wielu klientów, głównie popieraczy PiSu, roszczeniowych, jak cholera, którzy osób pracujących w handlu nie szanują, a wręcz mieszają z błotem przy pierwszej lepszej okazji. Przestań oglądać TVPiS, wyjdź do ludzi, to może przekonasz się, jaka jest rzeczywistość.
 Co ty pierdaczysz? Ty nie szanujesz nikogo, kto ma inne zdanie niż ty. I masz rentgen w oczach i widzisz, który klient z PiS, a który nie. Bo ten z PZPR "jest mniej awanturujący się". Znam jednego takiego z dawnych służb - nawet jego żona wstydzi się być z nim w jakiejkolwiek kolejce, bo to obciach na całego. A może to ty????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli faktycznie takie kasjerki jak wspomniana w artykule (która chce pracujących niedziel) istnieją i jest ich odpowiednio dużo, to niech założą swój własny związek zawodowy i walczą o "swoje". Mam nawet proP0zycję nazwy takiego związku: "Solidarni z wyzyskiwaczami".
Może i ty weź się do jakiejś normalnej roboty, a nie tylko siedzisz na forum? Nic nie wiesz o handlu. Ja miałem okazję pracować w firmie handlowej, detalicznej. W niedziele dziewczyny na potęgę brały robotę - bo płacone było więcej, niż za dzień powszedni, a do tego miały za to dzień wolny. Więc zanim zabierzesz głos - poznaj temat.
 O joj joj! A świastak siedzi i zawija te sreberka:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli faktycznie takie kasjerki jak wspomniana w artykule (która chce pracujących niedziel) istnieją i jest ich odpowiednio dużo, to niech założą swój własny związek zawodowy i walczą o "swoje". Mam nawet proP0zycję nazwy takiego związku: "Solidarni z wyzyskiwaczami".
Może i ty weź się do jakiejś normalnej roboty, a nie tylko siedzisz na forum? Nic nie wiesz o handlu. Ja miałem okazję pracować w firmie handlowej, detalicznej. W niedziele dziewczyny na potęgę brały robotę - bo płacone było więcej, niż za dzień powszedni, a do tego miały za to dzień wolny. Więc zanim zabierzesz głos - poznaj temat.
O joj joj! A świastak siedzi i zawija te sreberka:):):)
To, że nie masz o czymś pojęcia nie oznbacza jeszcze, że to nie istnieje. Bo gdyby tak było, to 99,999% wszechświata musiałoby zniknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu szacunek dla osób pracujących w handlu zostanie przywrócony, a cwaniaki będą mieli utarte nosy. Pomału, małymi kroczkami doganiamy zachód, nie tylko w stopie życiowej ale i w szacunku dla człowieka, jego rodziny i prawa do wypoczynku w niedzielę. Brawo Solidarność !
Co ty pierdaczysz? Ja ludzi pracujących w handlu szanuję, bo wiem, jaka to ciężka praca. Ale jednocześnie widzę zachowania wielu klientów, głównie popieraczy PiSu, roszczeniowych, jak cholera, którzy osób pracujących w handlu nie szanują, a wręcz mieszają z błotem przy pierwszej lepszej okazji. Przestań oglądać TVPiS, wyjdź do ludzi, to może przekonasz się, jaka jest rzeczywistość.
Co ty pierdaczysz? Ty nie szanujesz nikogo, kto ma inne zdanie niż ty. I masz rentgen w oczach i widzisz, który klient z PiS, a który nie. Bo ten z PZPR "jest mniej awanturujący się". Znam jednego takiego z dawnych służb - nawet jego żona wstydzi się być z nim w jakiejkolwiek kolejce, bo to obciach na całego. A może to ty????
Fajnych masz znajomych... :-) Tak, wiem, kto głosował na PiS. Co więcej - to widać wyraźnie, bo to bardzo roszczeniowi ludzie. Wam się teraz wszystko należy i paniska się w was obudziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doganiamy zachód stopą życiową? Co za pisowskie brednie! Chyba tko budżetówka gdzie są 13-tki i 14-tki,ze o nagrodach i premiach nie wspomnę. Cała masa państwowych spółek obsadzona jest pisowskimi rodzinkami i ta część społeczeństwa faktycznie ma się dobrze. Zobaczcie co się dzieje z cenami dosłownie wszystkiego. To jest dramat a będzie jeszcze gorzej dopóki krzywousty szef ministerialny i reszta pisowców będą wciskać ciemnotę, że jest coraz lepiej zamiast brać się do roboty.
Przypomnij sobie, jak to było kiedy rządziła PO i PSL, a wtedy nie było żadnej zarazy. Jak wtedy żyli ludzie? Ile głodnych dzieci chodziło do szkoły? Nie piernicz głupot, tylko popatrz, jak ceny na całym świecie idą w górę, a w Polsce nikt głody nie chodzi. Wyłącz TVN, idź do sklepu, porozmawiaj z ludźmi.
Typowo TVPiSowska papka. Pali wam się koło dupska z powodu tej inflacji, więc rzucacie wszystkie ręce na pokład. Ale to wam nie pomoże. Szkoda tylko, że PiS rozpieprzył gospodarkę, nadrukował kady, rozbujał inflację, osłabił złotówkę - będziem to wszystko odbudowywać z PiSowskiego kryzysu przez wiele lat. A najgorsze, że pewnie z kilkanaście procent Polaków i tak nie zrozumie, czyja to wina i komu "zawdzięczamy" to, że Polska znowu odstaje od krajów Europy Zachodniej w tak dużym stopniu. Tak, to wina PiS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli faktycznie takie kasjerki jak wspomniana w artykule (która chce pracujących niedziel) istnieją i jest ich odpowiednio dużo, to niech założą swój własny związek zawodowy i walczą o "swoje". Mam nawet proP0zycję nazwy takiego związku: "Solidarni z wyzyskiwaczami".
Może i ty weź się do jakiejś normalnej roboty, a nie tylko siedzisz na forum? Nic nie wiesz o handlu. Ja miałem okazję pracować w firmie handlowej, detalicznej. W niedziele dziewczyny na potęgę brały robotę - bo płacone było więcej, niż za dzień powszedni, a do tego miały za to dzień wolny. Więc zanim zabierzesz głos - poznaj temat.
O joj joj! A świastak siedzi i zawija te sreberka:):):)
To, że nie masz o czymś pojęcia nie oznbacza jeszcze, że to nie istnieje. Bo gdyby tak było, to 99,999% wszechświata musiałoby zniknąć.
 Świstaka już rączki bolą od zawijania sreberek:) A w każdym sreberku twoje kłamstwo zamiast cukierka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...