Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Norwegii złowił halibuta giganta. Ryba ważyła 196 kilogramów

Utworzony przez WoW, 28 sierpnia 2010 r. o 16:55
O kurczaczek Bycza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w czym ci bęcwale ta ryba przeszkadzała ? Bohater sie ku*** znalazł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja cie ciociu.... ale okaz ! Choć przy jedzeniu pewnie miała bym opory. Taka wypasiona ta rybka, jakby ja karmili ruskimi sterydami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wszystkim wędkarzom życzę, aby Was złapał ...rak i odholował na brzeg życia z którego już nie wrócicie. Chorzy sadyści ze średniowiecza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
A ja wszystkim wędkarzom życzę, aby Was złapał ...rak i odholował na brzeg życia z którego już nie wrócicie. Chorzy sadyści ze średniowiecza...
za kabaretem moralnego niepokoju w jednym z ich skeczy: "adam - to pedał". I tyle w temacie. PS. nie jest to personalna wycieczka, skojarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia_13-nie pisz tak późno po nocach, po do gimnazjum zaśpisz dzieciaku. Przychylam się do opinii Adama, to jest czyste barbarzyństwo. A dziennikarz z lubościa rozpisujacy się jak to wielki wojownik tak wbijał osęki w łeb bestii, że się połamały, leczy kompleksy damskiego boksera. W tym miejscu przypominam,że nie tak dawno Polak złapał ponad dwumetrowego suma, skadinad redaktor Wędkarza, i nie zakończyło się eksterminacja Ryby, lecz zważeniem, ucałowaniem pyska i wypuszczeniem. Można inaczej, panowie maczo z bożej łaski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam ma rację, wędkarze to psychole, którym zabijanie sprawia przyjemność. Życzę im wszystkim niedalekiej śmierci w męczarniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekny okaz, gratulacje!!! Sama wedkuje i wiem, ze to jest super uczucie wyciagnac taka ryyyyyybe!!! A tym wszystkim co napisali komentarze przede mna to ich zazdrosc zjada i dlatego sa tacy negatywni, male czlowieczki i nie stac ich nawet na wetke, a co mowic o wyjezdzie gdzies na wielkie wody... Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ wuj_halibuta ryby słodkowodne wypuszcza się, owszem, ale morskich już NIE mądrala internetowy specjalista się znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ze barbarzynstwo, przeciez jestesmy drapieznikami zabijamy zeby jesc i tyle nic w tym dziwnego, jak lew zabija antylope to nikt sie nie unosi. Ryby gratuluje, piekny okaz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna napisał:
Piekny okaz, gratulacje!!! Sama wedkuje i wiem, ze to jest super uczucie wyciagnac taka ryyyyyybe!!! A tym wszystkim co napisali komentarze przede mna to ich zazdrosc zjada i dlatego sa tacy negatywni, male czlowieczki i nie stac ich nawet na wetke, a co mowic o wyjezdzie gdzies na wielkie wody... Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zje potem tą rybę to żadne barbarzyństwo tylko dobry obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
A ja wszystkim wędkarzom życzę, aby Was złapał ...rak i odholował na brzeg życia z którego już nie wrócicie. Chorzy sadyści ze średniowiecza...
od kiedy to wedkarze sa sadystami wedkarz moze rybe wypuscic natomiast mysliwy upolowana zwierzyne raczej nie reanimuje to nas rozni i prawdziwy wedkarz czesto wypuszcza zlowione ryby wiec wiec nazwa sadysta to troche przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak rybak zlowi piekny okaz to sadysta, ale jak wpieprzacie tunczyka z puszki to juz jest ok? co za idioci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypuszczanie złowionej ryby to barbarzyństwo. Namęczyć, naszarpać, poranić, a potem wypuścić, bo to wszystko było tylko dla zabawy? Rybę należy zjeść. Tylko takie postępowanie może być uzasadnieniem polowania. Zabija się dla pożywienia, nie dla zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna rybka pozazdrościć.... wielkie gratki...na jakie haki lub kotwice,jaka gruba plecionka????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...