Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PYTANIE DO REDAKCJI: Czy czaty będą przeprowadzane ze wszystkimi liderami list wyborczych? Jeżeli nie to dlaczego i kto decyduje z kim przeprowadzić wywiad a z kim nie? Bo wydaje mi się, że komitetów wyborczych jest sporo więcej. Czyżbyście za czytelników zadecydowali - wybierając grono partii spośród których czytelnicy będą mieli wybierać? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tą ulką to bym się chętnie spotkał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIE DO REDAKCJI: Czy czaty będą przeprowadzane ze wszystkimi liderami list wyborczych? Jeżeli nie to dlaczego i kto decyduje z kim przeprowadzić wywiad a z kim nie? Bo wydaje mi się, że komitetów wyborczych jest sporo więcej. Czyżbyście za czytelników zadecydowali - wybierając grono partii spośród których czytelnicy będą mieli wybierać? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
Pies Cię lizał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ona ma coś wspólnego z Janem Burym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co ta dziewczyna poza wyjściem za mąż za bogatego i starego gościa oraz urodzenia dziecka i młodzieńczego życia na koszt tatusia z Zamościa, wie o życiu, o gospodarce i społeczeństwie. Otóż nic nie wie. "    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jej mąż pochodzi z podkarpacia i ma coś wspólnego z mafią z PSLU p. Janka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich Burych pozamykać bo we krwi mają działania przestępcze. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie: Z wcześniejszych wypowiedzi wynika że główne cele Pani to zahamowanie odpływu młodzieży z lubelskiego i współpraca z biznesem. Można prosić jakieś konkrety, jak chce pani zatrzymać ludzi w województwie? Zakuje ich Pani w kajdany? Nakaże dekretem pracodawcom zatrudniać ich na lepszych warunkach (wyższa pensja, stałe umowy)? Pytam poważnie bo jako świeży 30-latek wiem jak wygląda "pomoc" młodym w naszym województwie. Druga sprawa to jest współpraca nauki z biznesem. Jak chce Pani zmotywować lubelskich profesorów do współpracy z przedsiębiorcami? Lub na odwrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zamierza pani pomóc osobom trwale bezrobotnym powyżej 35 r. ż.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech raczej dołaczy do Jana Burego z gumo filcowych i razem niech ich zamkną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ona się pcha do tego szamba ? zamiast bawić dziecko (przepraszam - brzmi to szowinistycznie) to udaje polityka z nudów (domniemuję).. Ktoś napisał trafnie wcześniej - jak osoba, która nigdy nigdzie nie pracowała może mówić cokolwiek na temat pracy ? przecież nikt normalny nie będzie jej poważnie traktował. Partia ludzi wzajemnej adoracji - nie szkoda Wam kasy ? Nawet myśląc logicznie jak partia której sympatycy siłą rzeczy bogacą się na m.in taniej sile roboczej (ogólnie mówiąc) mogą sprawić żeby np. wzrosły pensje najgorzej zarabiających ?? przecież sami by na tym stracili :) - więc chyba jednak kiełbasa wyborcza. Przyglądam się tej szopce i nie rozumiem po co Pani to robi pani Urszulo.Chętnie zadam parę pytań i uprzedzam że odpowiedzi typu: "bo chcę coś zrobić dla tego kraju" mnie nie zadowolą. Polityka jest prosta albo są konkrety albo człowiek robi z siebie pajaca. Inna sprawa że dla większości polityków pajacowanie to żaden wstyd.. niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie to kto właściwie jest liderem list PiS w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedzcie się najpierw co ta pani robi a potem plujcie jadem pisowcy. Popatrzcie na swoich wlascicieli drukarni wydawnictw skokow i innych biednych pisowcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy urodzi pani następne dziecko i kto będzie ojcem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież każdy kandydat bez wątpienia chciałby, aby wszyscy byli wiecznie młodzi, bogaci, zdrowi ,piękni, szczęśliwi...!!! Tyle tylko ,że to tak samo możliwe, jak życie wieczne ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy urodzi pani następne dziecko i kto będzie ojcem?
NA  PIERWSZE NIE WIEM NA DRUGIE JA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego podatek Vat ma być wyższy? Przecież żywność ma 5% i 8% a nowoczerska proponuje 16%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIE DO REDAKCJI: Czy czaty będą przeprowadzane ze wszystkimi liderami list wyborczych? Jeżeli nie to dlaczego i kto decyduje z kim przeprowadzić wywiad a z kim nie? Bo wydaje mi się, że komitetów wyborczych jest sporo więcej. Czyżbyście za czytelników zadecydowali - wybierając grono partii spośród których czytelnicy będą mieli wybierać? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
na czaty zaprosilismy liderow wszystkich list redakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła laska,szkoda tylko,że dała się wcągnąć do partii wyzyskiwaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...