Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W poniedziałek upał, we wtorek burze

Utworzony przez lwg, 29 lipca 2013 r. o 04:54
Szefowie BK muszą dać RP odpuszczenie odsetek, gdyż obywatele RP nie spółkują  na potęgę bez zabezpieczeń przed ewentualną ciążą, która z uwagi na mierny dochód narodowy RP mogłaby okazać się uciążliwą dla jej twórców-rodziców i dla państwa polskiego. Nie ma takiej możliwości, aby moja Ojczyzna stała się własnością szefów BK. Niech nawet o tym nie myślą, bo będzie tragedia!!!! Samą myślą wyślę każdego z nich do Św. Piotra. Na 100%. Nie wygrają z LWG. RP jest moją Ojczyzną, a cztery wykrzykniki ostrzegają, że nie wolno jest odbierać chleba mnie i moim rodakom, albowiem spełniamy ich oczekiwania utrzymując w ryzach przyrost naturalny. Adolf w niespełna dekadę przygotował ... . Niech się zastanowią parlamentarzyści RP, co czynią. Na razie jestem miłosierny, ale jak się WQ, to wyścielę bydlakami wg własciwości parki sztywnych - samą myślą - I TAK SIĘ STANIE.  Ojciec Chrzestny Wszelkich Organizacji Pozarządowych na Ziemi Co to będzie, cóż to będzie, czy tak zawsze Q będzie? Jeżeli swoje polskie wyniki muszę traktować jak zabawę, to się nie dziwcie, że każda władza Was traktuje i traktować będzie, jak zabawki do J na nią. Dlaczego mnie ignorujesz? Gdzie są nowe polskie technologie i związane z nimi patenty? Bez nich Polska zostanie przejęta po wszystkie czasy, choć pozostanie na mapach świata!!!! Wąsiaty w niespełna dekadę przygotował państwo niemieckie do wojny niemal z całym światem. W RP, ponad dwie dekady ma miejsce demokracja, a przy niej zmniejszony przyrost naturalny i wielomilionowe wyludnienie państwa. Wszyscy pragnący władzy nadal szukają winnych. ONI i OBCY wykupią za bezcen wszysto na własność: PKL, LOT, KGHM, POCZTĘ POLSKĄ , KOLEJ POLSKĄ, PARKI NARODOWE I NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE ZIEMIE, tak dla wypoczynku, jak i dla produkcji. Pozostałe dobra, w szczególności naturalne - POLSKA odda po bankructwie. Żadna inna narodowość europejska nie pozwoliłaby sobie na takie jej zgnojenie. Jeżeli 32⁰F = 0⁰C i 212 ⁰F = 100⁰C, to chcąc zamieniać wartości ze skali F na wartości ze skali C, pierwsze czynimy argumentami funkcji, a drugie wartościami funkcji. Równanie prostej przez dwa punkty A = (32,0) i B = (212,100) daje wzór na zamianę liczby stopni Fahrenheita na liczbę stopni Celsjusza: x⁰F = [5(x - 32)/9]⁰C, gdzie argument x (liczba z wymiaru wielkości temperatury t_F w F) jest elementem zbioru [-459,67; x_max] ze skali w F. Mamy tu t_F = x⁰F = y⁰C = t_C, gdzie y = f(x). W przypadku odwrotnym, równanie prostej przez dwa punkty A = (0,32) i B = (100,212) daje wzór na zamianę liczby stopni Celsjusza na liczbę stopni Fahrenheita: x⁰C = [9x/5 + 32] ⁰F, gdzie argument x jest elementem zbioru [-273,15; x_max] ze skali temperatury t_C w C. Mamy tu t_C = x⁰C = y⁰F = t_F, gdzie y = f(x). Hymn o Miłości wg LWG: Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość pięknie zazdrości; nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu, lecz bez uszczerbku dla bliźniego; nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. [se.pl] Google: lwgula  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By odzyskać radość życia i współistnienia z innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...