Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Radzyniu będą produkować krzesła. Nowy inwestor zatrudni ok. 100 osób

Utworzony 26 marca 2016 r. o 18:56
Oby było spokojnie i należycie płacowo. Zewsząd mnie usunęli, bo mnie nie znają. Nie będę ich ścigał, bo nie mam możliwości posłać bydlaków do Św. Piotra. Jest pewne, że tylko agenci służb antypolskich to mnie czynią. Uważam, że Wiles nawet nie zbliżył się do dowodu WTF, a otrzymał Medal Abela. Król Norwegii wręczy więc Nagrodę Nobla oszustowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkadziesiąt lat temu wsiadłem do pociągu w odwrotnym kierunku i wysiadłem w Radzyniu Podlaskim. To było podczas Świąt Wielkanocnych. Cisza w nocy, nie wiadomo co robić i gdzie iść. Poszedłem do pierwszego zabudowania, gdzie przenocowałem. Ciekawe jest to, że zostałem zaakceptowany, zanim do pomieszczenia wszedł człowiek, którego znałem ze szkoły. Graliśmy w szachy prawie do rana i słuchaliśmy muzyki, która rozbrzmiewała na całym dworcu PKP. Dziękuję. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Furineo to jeden wielki kanał i przekręt. Firma nie płaci składek za pracowników a w działającej już hali produkcyjnej nie ma warunków do pracy, szefostwo pogrywa z pracownikami jak tylko się da. Przykre , że Burmistrz Rębek chwali się nowymi miejscami pracy a nawet nie pofatygował się aby sprawdzić wiarygodność firmy i wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Radzyniu chcę następnych radzynian wpuścić w kanał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałem ogłoszenie że szukają ludzi na 2 zmiany, docelowo chyba, zmiana trwa 11 godzin. Z tym że nie wiem płacą na godzinę czy stawka stała miesięczna najniższa krajowa. Jeśli to drugie robol sam zarobi na ZUS i podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...