Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W sprawdzianie generalnym przed ligą Pszczółki powalczą o Puchar Rektora

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2018 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Zgoda - na mecz z Ostrowem ta najwyższa forma nie będzie potrzebna, ale od 2 do 7 kolejki gramy z czołowymi zespołami ligi (po kolei: Gorzów, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Polkowice i Toruń) i dobrze byłoby wygrać 4 (minimum 3) z tych 6 pojedynków z ligową czołówką, jeśli celem drużyny ma być 4 miejsce po rundzie zasadniczej. Nikt nie wymaga wygranej z Polkowicami, zwycięstwo z Wisłą może być bardzo trudne do zrealizowania, ale w pozostałych 4 meczach Pszczółki powinny powalczyć o wygraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieram się na ten turniej i ze szczególną uwagą będę - po raz kolejny - przyglądać się grze Vrancić. Dlaczego? Dlatego, że oprócz podstawowej piątki w każdej drużynie istotną rolę będzie odgrywać też postawa na parkiecie ławki rezerwowych. Vrancić to zmienniczka dla Kiesel i jej zadaniem ma być kreowanie gry przez 10 do 15 minut w meczu, zatem będzie w tym czasie pełnić kluczową rolę w drużynie. Widziałem ją w meczach z Siedlcami, później był turniej w Toruniu i póki co, jej gra mnie nie przekonuje. Mam nadzieję, że dziś, jutro i pojutrze pokaże na tyle solidną grę, że zmienię zdanie co do jej umiejętności koszykarskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na marginesie tematu, ale też o lubelskiej koszykówce (o turnieju rozgrywanym przez Start na hali Globus). TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 71:66 TBV Start: Washington 20, Dutkiewicz 10, Gospodarek 8, Mirković 8, Dziemba 6, Szymański 6, Upson 5, Borowski 5, Morris 3 MKS: Davis 18, Wojciechowski 13, Wołoszyn 9, Melvin 8, Richardson 7, Zębski 5, Gabiński 4, Łukasiak 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...