Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Romek z tym cytatem u Sowy&Przyjaciól to nie do końca było tak jak opisałeś oj nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby Romek przeczytał odpowiedź na pierwsze pytanie to by może darował sobie Karpińskiego w tych "swoich wypowiedziach". Dzięki Karpińskiemu Lubelszczyzna poszybowała w rozwoju, nikt z PiS by w żuciu nie dokonał co widać po ich działaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że autor tego pożal się boże wpisu, tworząc go, był pod silnym wpływem dopalaczy albo jakiegoś innego ustrojstwa?
  "Czy można nie pomóc matce z dziećmi?" Panie Karpiński. A czy można tak nie pier***ić?https://youtu.be/jAf79Wd1Pn0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=jAf79Wd1Pn0&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE KARPIŃSKI JEST PAN PRAKTYKUJĄCYM KATOLIKIEM TO DLA JAKICH KORZYŚCI GŁOSOWAŁ PAN ZA IN VITRO I ZMIANĄ PŁCI. DLA DRGIEGO MIEJSCA NA LIŚCIE BYŁO WARTO ŁAMAĆ SUMIENIE.
A dlaczego miał nie pomóc rodzinom nie mogącym mieć dziecka? W bibli nie widziałem, żeby pan Bóg zakazał invitro. Dziwię się, że pis które deklaruje się jako partia prorodzinna głosowało przeciw. Dziwię  się też, że Kruk jako kobieta, wiele razy głosowała przeciwko w prawom kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo to, że jest za przyjmowaniem pseudo-uchodźców i udaje, że nie widzi o kogo chodzi jest decydujące, żeby tego faceta NIE popierać. Jak ktoś ma ochotę żyć w kalifacie to niech wyjeżdża a nie sprowadza to tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadłużyli, bo plan należało zrealizować. Plan prosty, jak proste są te słowa h… d… .i kamieni kupa, a zegarek dla Nowaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie region jest zacofany tylko jego mieszkańcy . Ale widać ze postęp idzie jeszcze niedawno jak kogoś piorun poraźił to go zakopywali po szyję żeby ziemia wyciągnęła a dzisiaj wzywają karetkę to dobrze wróży na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie się wszyscy chodzi o tu wywlekanie wyimaginowanych afer czy o to co kto robi dla regionu. Kto z pozostałych zdobywał fundusze UE na rozwój Lubelskiego. Kto się udzielał w sprawie Bogdanki wcześniej a kto zaczął na dwa tygodnie przed wyborami. Pomyślcie czy chcecie żeby reprezentowali nas Kruk, Michałkiewicz, którzy nie wnoszą nic czy Karpiński, który jest skuteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne trolle z PO. Dajcie już spokój z agitacją na rzecz PO. Fakty są oczywiste -25.10 PO przechodzi na śmietnik historii. Jeżelintego nie widziecie, zapraszam PO okulary do mojego salonu optycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadłużyli, bo plan należało zrealizować. Plan prosty, jak proste są te słowa h… d… .i kamieni kupa, a zegarek dla Nowaka.
Zadłużyli, bo plan należało zrealizować. Plan prosty, jak proste są te słowa h… d… .i kamieni kupa, a zegarek dla Nowaka.
Krótko i na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Krawiec: Ale słuchajcie, nie chciałem przy nim gadać. Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napierdalał. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, kurwa, to paliwo może być nawet i po 7 zł [śmiech] Włodzimierz Karpiński: Nie no, tak było, nie? […] Były rozmowy inne i nie. Ja w tych finalnych nie uczestniczyłem. Wszystkie chwyty dozwolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle z PISU i innych dziwnych ugrupowań , Palikotowo, Lewicowo , korwinowo, kukizowych- mozecie sobie pisać, narzekać i nie wiadomo co jeszcze. Prawda i fakty sąpo stronie Karpińskiego i jak nie ma się jak walczyć, to walczy się na insynuacje i wylewanie pomyj , na bazie wyrwanych słów z całej rozmowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bla bla bla Karpiński i tak wygra, bo jest najlepszym kandydatem na posła. BYł świetnym posłem i ministrem, dbał o sprawy regionu i dzięki niemu tak nasz region się rozwinął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne trolle z PO. Dajcie już spokój z agitacją na rzecz PO. Fakty są oczywiste -25.10 PO przechodzi na śmietnik historii. Jeżelintego nie widziecie, zapraszam PO okulary do mojego salonu optycznego.
Szanowne trolle z PO. Dajcie już spokój z agitacją na rzecz PO. Fakty są oczywiste -25.10 PO przechodzi na śmietnik historii. Jeżelintego nie widziecie, zapraszam PO okulary do mojego salonu optycznego.
Szanowne trolle z PO odpowiadacie, a nie przeczytaliście tekstu. Spróbujcie lub dajcie komuś do odczytania na głos, jeżeli jad zalewa Wam oczy i czytać nie możecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie widzi Pan kolejne inwestycje w naszym regionie, które będą pchać lubelskie do przodu? 
  kupie se złoty zegarek i do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszkę przerobiłem  :lol:  :lol:  :lol:
  przerobić to możesz swojego klocka w toalecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne trolle z PO. Dajcie już spokój z agitacją na rzecz PO. Fakty są oczywiste -25.10 PO przechodzi na śmietnik historii. Jeżelintego nie widziecie, zapraszam PO okulary do mojego salonu optycznego.
Ty nie bądź taki pewny siebie, bo jak przyjdą pisuary i ci ten biznesik przetrzepią żeby uszczelnić ściągalność VATu to jeszcze zapłaczesz za PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma gorszego ............ od włodka Karpińskiego, taki z niego chemik jak z koziej d.... trąba
  no nie trąba jest lepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie trąba jest lepsza
typowe dla PiSuarczyków tylko obrażać potrafią, ale merytorycznie to już nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...