Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tych sklepach w Lublinie w niedzielę normalnie zrobisz zakupy [lista sklepów]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2018 r. o 13:50 Powrót do artykułu
W tych sklepach ludzie nie odpoczną,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpoczną w inny dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w innych w sobotę będą robić za dwóch. dobry plan. a w innych zakładach pracy też nie odpoczną i jakoś nie widzę lamentu, że nie wszyscy Polacy mogą "odpocząć" w niedzielę. poza tym to każdego prywatna sprawa, jak chce spędzać dowolny dzień tygodnia. może ja mam życzenie pracować w niedzielę, a "odpocząć" w poniedziałek? nic tym dziadom listopadowym do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu ma radochę. O co Wam chodzi ? O dobro ludzi czy o kasę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nienormalnie zrobią zakupy. W Niemczech dodatkowo w niedzielę nie umyje się auta, takie cuda tam mają. I nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia,bo sklepy zamknięte.Gdzie się szwendać całą rodziną?.Jak teraz żyć?.I co ze sobą zrobić w ten wolny dzień?. A nie lepiej było pogonić wszystkich do roboty w niedziele, z wyjątkiem jednej wolnej (tak się tyra w markecie) ?.A szczególnie tych co mają wszystkie weekendy wolne i teraz wrzeszczą,ze nie mogą iść na zakupy..Co za naród wiecznie nienażarty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olol napisał:
a w innych w sobotę będą robić za dwóch. dobry plan. a w innych zakładach pracy też nie odpoczną i jakoś nie widzę lamentu, że nie wszyscy Polacy mogą "odpocząć" w niedzielę. poza tym to każdego prywatna sprawa, jak chce spędzać dowolny dzień tygodnia. może ja mam życzenie pracować w niedzielę, a "odpocząć" w poniedziałek? nic tym dziadom listopadowym do tego.
wedle życzenia -  niech się spełni - firmy ochrony chętnie przyjmą na służby w soboty i niedziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość dzielnic odcięta od sklepów. Tak nie poeinno być. Trzeba zrobić referendum jak na Węgrzech i wrócić do tego co było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz to zakaz a nie walenie w bambuko ale jaki sejm taki zakaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSlamistów rozliczymy po wyborach - może wróci normalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to straszne buce, które myślą tylko o sobie. Sam ma wolne ale drugiemu wolnego nie da. Dlatego wrzeszczą na zamykanie sklepów. Buc jest pan i on musi kupować w niedziele, bo umrze z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u super kebaba coś zje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie w kółko o tym pisać. rzygać sie chce od tych tekstów. wielkie halo bo sklepy zamkniete na jeden dzień . Posr... ludzi ,przecież to nie wojna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie schudną ludzie, bo chleba nie kupią. OLABOGA......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi się skecz kabaretu Ani Mru Mru z relacji o wyłączeniu fecbooka no to teraz czekamy o zamkniętych sklepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci ludzie co otwierajo sklep w niedziele to jacyś zwyrodnialcy, bo nie chcą spędzić niedzieli z dziećmi, z rodziną tylko kasa, kasa i kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz mamusie będa lamentowac bo tak troche dzieci wyszły, chociaż po galeriach po latały, a teraz smartfon w łape, przed komputer, telewizor i bedzie lament bo nie chcą wyjśc. Naprawdę podziwiam Was za to, ale wszyscy w tym zapomnieli o jednym jedni musza pracowac, żeby inni kupowali i oglądali, a ci co oglądają i kupują przynajmiej z domu wychodza. Zresztą rodzice tez laptop io tyle będzie z tych rodzinnych niedziel. Chyba, że ksiądz wam pokute zrobi i zabierze laptopy i smartfony :P Sam się pobawi :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewiatan Jantarowa Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ci ludzie co otwierajo sklep w niedziele to jacyś zwyrodnialcy, bo nie chcą spędzić niedzieli z dziećmi, z rodziną tylko kasa, kasa i kasa
 nie każdy umie tylko naklepać bachorów i żyć z 500+ tak jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się cholery pisowskie przypieprzyły do sklepów, jak ktoś nie chce pracować w niedzielę to niech zmieni pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...