Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wbiegła prosto pod koła i przeleciała w powietrzu. Moment wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2017 r. o 17:23 Powrót do artykułu
Ja tu widzę drastyczne złamanie przepisów przez kierowcę. Zapamiętajcie sobie raz na zawsze: NIE WOLNO OMIJAĆ POJAZDÓW, KTÓRE ZATRZYMAŁY SIE PRZED PRZEJŚCIEM. I co za policjant dał mandat kobiecie? Nie powinna przyjmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie kierowca nie zachował ostrożności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WALENTYNKI, WIOSNA SIĘ ZBLIŻA - ZAKOCHANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wyraźnie jest napisane że kierowca miał zielone światło... Inni piesi czekali na czerwonym a ona przebiegła... Jak dla mnie nie ma tu winy kierowcy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inne pojazdy stały. Powinien przewidziec, że cos/ ktoś może byc na pasach. Mandat dla kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła nie zwalniają kierowcy z zachowania szczególnej ostrożności. Dla mnie wina kierowcy jest ewidętna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostałe samochody mogły poczekać, tylko jeden p..... się wyrwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Światła nie zwalniają kierowcy z zachowania szczególnej ostrożności. Dla mnie wina kierowcy jest ewidętna.
"EWIDĘTNIE" powinnoś dziecko zajrzeć do słownika języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ją czerwone światło to nie obowiązuje? Bo nie bardzo rozumiem... Kobieta przebiega przez pasy na czerwonym świetle... Bezmyślnie i głupio.... Jej decyzja, jej wina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, co Wy pieprzycie... właśnie takie zachowania pieszych są przyczyną większości wypadków z ich udziałem... co mówi KRD? po przejściu pieszy ma przechodzić, a nie przebiegać i stosować się do sygnalizacji. Ale w Polsce już się wszyscy nauczyli, że pieszy ma zawsze pierwszeństwo - ot święte krowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówicie, że to wina kierowcy to rozumiem, że od dziś kierowca musi myśleć za wszystkich? rozumiem, że od dziś przechodnie to święte krowy, które mogą przechodzić gdzie chcą i kiedy chcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstala i pobiegla dalej. taka szewinska 21 wieku. pijana albo nacpana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jakos biegla jakby chyba chciala wbiec pod ten tramwaj... ... naprawde miala bardzo duzo szczescia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne tylko, że wszyscy stali na zewnętrznych pasach a ten wariat z jaką predkością wjechał??? chyba skoro inni stoją to jasne że coś sie dzieje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierujący miał zielone światło do jazdy na wprost, pozostali kierowcy stoją bo mają czerwone do lewo i prawoskrętu .... Boże co za bieda umysłowa wśród komentujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kretynow co nie znają przepisów i potem wbiegaja, na wprost gość miał Zielone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miala debilka sporo szczescia,duzo jezdze i czesto widze podobne zachowania ze strony pieszych jak i rowerzystow.A efekty sa porazajace a statystyki nie klamia.Wzrost aut na naszych drogach nie idzie w parze ze zrozumieniem,ze kosci czlowieka lamia sie szybciej od uszkodzen karoserii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze w tym wszystkim że kierowca był trzeźwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jesteś mądrzejszy od Policji. Ten pas był do jazdy na wprost a pozostałe do jazdy w lewo i prawo. Te samochody nie zatrzymały się przed przejściem tylko na czerwonych światłach. Może powiedz mi dlaczego ludzie stoją a tylko ona biegnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daje jej notę 18,5 bo nie było telemarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...