Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gulaszowa dziadówa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czemu ku*** uciekal? Jemu wolno spier***ac przed policja a jej nie mozna go zatrzymac? Strzelac powinni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno mi, jak niewiele trzeba było, aby górnolotne słowa o solidarności, pomocy uchodźcom itd. okazały się pustymi sloganami. Jakim trzeba być człowiekiem, aby coś takiego zrobić, jeszcze facetowi z dzieckiem na ręku. Przecież większość tych ludzi, pewnie nie wszyscy, ale jednak większość, straciła cały dobytek, walczy o życie. Fala nienawistnych komentarzy w internecie ukazała ukrywaną prawdę, że tak naprawdę jesteśmy tylko chrześcijanami na pokaz. Ja wiem, że wśród tych uchodźców są również islamiści, ale czy mamy prawo odmawiać pomocy wszystkim jak leci? Mamy służby, których zadaniem jest infiltracja środowiska uchodźców i wyłapywanie potencjalnych terrorystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała ciekawe ujęcie i chyba oto jej chodził, ale to nie dziennikarka tylko hiena żerująca na nieszczęściu, bez sumienia, taka powinna mieć zakaz wykonywania zawodu. Ktoś kto nie wie co to strach o życie bliskich i swoje nie zrozumie tych ludzi. Dziecko i ten człowiek może przeszeły piekło ale co zapamięta i utkwi im na zawsze to tą chamkę. Mam nadzieje że temu dziecku nic się nie stało i nie znienawidzi Węgrów czy nawet Europejczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są nagrania w necie jak widac jak ją mało nie staranowali , więc się broniła, powinna za to awans dostać, niedługo nas będa lać muzułmanie zobaczycie i jeszcze będzemy ich za to przepraszać , NIE CHCE ICH W POLSCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jej dał kałasznikowa. Tak powinno się postępować z tymi, którzy 1) przekroczyli granicę nielegalnie 2) nie chcą opuścić państwa 3) wysuwają pod adresem państwa żądania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jest jakimś stworem wyzutym z czlowieczenstwa.Pomijajac calą otoczke problemu - czlowiek z dzieckiem na rekach jest nietykalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstawka i kasa, misiu - KASA, jest NAJWAŻNIEJSZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym osobiście napluć jej w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to mialo miejsce na putinowszczyznie, suke przedstawionoby do odznaczenia za "walke z terroryzmem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...