Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Weronika Marczuk-Pazura po aferze z CBA wraca do telewizji

Utworzony przez ~gość~, 7 listopada 2009 r. o 21:31
Brawo Weronika,w pi**u z CBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna, skrzywdzona "ofiara" CBA i agenta Tomka! Kto by tam uwierzył w jej winę! Bo czy ta gęba może kłamać? Po co jej jakieś marne kilka milionów! Ona od kołyski brzydzi się kłamstwem, łapówkarstwem. Wierna jest swym zasadom - podobnie jak w miłości, co udowodniła w związku z Cezarym P. Nic więc dziwnego, że znani nie od dziś obrońcy prawdy i przyzwoitości, nieustraszeni tropiciele zbrodni reżimu PiS, redaktorzy Sekielski i Morozowski nie omieszkali zaprosić przed kamery uosobienia krzywd wyrządzonych porządnym obywatelom RP przez znienawidzonych Kaczorów. Niech młodzież patrzy i uczy się, kto w tym kraju jest kanalią, a kto autorytetem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest jeszcze jeden powód by nie płacić abonamentu ,bo jeżeli zatrudnia się takich ludzi to zostaje tylko zlitować się nad ludźmi zatrudniającymi takie osoby bo jaki ona ma autorytet kombinatorki ,hosztaplerki i ja mam uwierzyć w jej słowa na wizji że to czy tamto jest lepsze czy gorsze no nie robią z nas strasznie naiwnych i za głupków nas mają !żaden z niej autorytet i żadnego programu z tą ruską kłamczuchą oglądać nie chcę !.Jeszcze jedna niewinna i czysta jak lelija poszoł won z telewizji a najlepiej z Polski kombinatorów i,oszustów mamy swoich aż nadto obcy element jest zbędny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta niema wstydu? Jeszcze ofiare udaje!!! CBA bez podstaw nie zatrzymałoby tak znanej osoby!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mi wiadomo to abonament zasila wyłącznie konto TVP a nie prywatnych stacji telewizyjnych typu TVN czy Polsat więc Kur czerwony pisze głupoty. Prywatni nadawcy mogą sobie zatrudniać każdego, bo ryzykują swoimi pieniędzmi a nie kasą podatników. Troszkę się poduczyć i będzie dobrze kolego. Co do pozostałych wypowiedzi: Nie sądźcie a wtedy i Wy nie będziecie sądzeni:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Rutkowskiemu wrócić nie pozwolili Musi być dobra w tym i tamtym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łąjt napisał:
z tego co mi wiadomo to abonament zasila wyłącznie konto TVP a nie prywatnych stacji telewizyjnych typu TVN czy Polsat więc Kur czerwony pisze głupoty. Prywatni nadawcy mogą sobie zatrudniać każdego, bo ryzykują swoimi pieniędzmi a nie kasą podatników. Troszkę się poduczyć i będzie dobrze kolego. Co do pozostałych wypowiedzi: Nie sądźcie a wtedy i Wy nie będziecie sądzeni:)
Co do abonamentu - to prawda. Co do "sądzenia" - druga strona robi to częściej i, niestety, skuteczniej. Już "osądziła", że Marczuk to niewinna istotka, ofiara rzekomych prześladowań "reżimu". Z agenta CBA, czy jest okazja czy nie, robi się siepacza, wieszając na nim psy i odsądzając od czci i wiary. Czynią to ludzie, którzy nie znają prawdy a swą wiedzę opierają na prasowych, "jedynie słusznych" doniesieniach. Troszkę poczytać i pomyśleć, "kolego", a twój sąd na pewno będzie obiektywny. Poza tym czynienie z Marczuk ofiary, hołubienie jej, schlebianie dla doraźnych celów (dołożenie CBA i PiS-owi) jest draństwem, relatywizowaniem sprawiedliwości i szydzeniem z niej! Gdyby czyniono to w zaciszu gabinetów, nie kruszyłbym kopii, ale dzieje się to w świetle jupiterów, a to jest już mieszanie w głowach i tak skołowanym Polakom. Na to się nie godzę. P.S. Pozwoliłem sobie na osąd z innego też powodu. Nie prowadzę podejrzanych interesów, szanuję innych ludzi, nie opluwam ich, nie siedzę w gromadzie szyderców a nade wszystko dotrzymuję wierności (żonie od 30 lat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna weroniczka. Ciekawe dlaczego jeszcze media ją lansują,żałują itp. łapówkarstwo wyssała z mlekiem matki (patrz pochodzenie, tam wszyscy biorą) a może daje d... tym którym zależy aby kaucja poszła się p....ć. nie żałuj dziada, bo dziad ożyje i torbą cię zabije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Marczuk-Pazura zdradzi plusy i minusy poszczególnych miejsc, przestrzegając czego się wystrzegać i polecając sprawdzone hotele...." Nie chce byc wscibski, ciekawski, czy tez niegrzeczny...ale slyszalem z kol zblizonych do bylego meza, ze w sprawie hoteli jest Owa Pani wybitna ekspertka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur czerwony napisał:
I to jest jeszcze jeden powód by nie płacić abonamentu ,bo jeżeli zatrudnia się takich ludzi to zostaje tylko zlitować się nad ludźmi zatrudniającymi takie osoby bo jaki ona ma autorytet kombinatorki ,hosztaplerki i ja mam uwierzyć w jej słowa na wizji że to czy tamto jest lepsze czy gorsze no nie robią z nas strasznie naiwnych i za głupków nas mają !żaden z niej autorytet i żadnego programu z tą ruską kłamczuchą oglądać nie chcę !.Jeszcze jedna niewinna i czysta jak lelija poszoł won z telewizji a najlepiej z Polski kombinatorów i,oszustów mamy swoich aż nadto obcy element jest zbędny .
Jakiz to abonament placisz na TVN? Czyzbys nie wiedzial gdzie Twoje (podatnika) pieniadze ida? I Ty masz czelnosc komentowania takich idiotyzmow, jak zycie jakiejs pseudo gwiazdy, a sam nie wiesz na jakim zyjesz swiecie! Zastanow sie nastepnym razem, zanim sam sobie wystwisz cenzurke!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...