Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiadomo od kiedy bez wiz do USA. Jest data

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2019 r. o 12:08 Powrót do artykułu
ja sie do tego kraju 3 świata nie wybieram ,wypad ,najlepiej bedzie ,jak sie od nas oni i kacapy odpier..lą na dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tam jechać ?, ameryka jest u nas tylko trzeba pracować . Jak będziesz pracował jak w ameryce to i u nas cos będziesz mial. Co innego do rodziny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego donald stchórzył ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁYCHAĆ LEWACKIE WYCIE ?!  ZNAKOMICIE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dyplomatolki" ogarnęły temat, którego "profesor maturzysta" latami nie potrafil zrealizowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej by było jam byśmy od... Lili się od Unii Zjednoczonych Lewackich Republik Europy i oni się od nas od... lili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzycie jak by wam ktoś kilofem w łeb przyjebał. Nie chcesz nie jedź, jak ci tu tak dobrze. Ja moze w wakacje skorzystam, zobaczyć jak to wygląda na żywo, a nie w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁYCHAĆ LEWACKIE WYCIE ?!  ZNAKOMICIE !!
 Nie wiem czy wiesz baranie, ale dalej będzie obowiązywała promesa, czyli mogą Cię z granicy cofnąć. w skrócie nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzięki Tuskowi: wystarczyło, że zadeklarował brak chęci powrotu do polskiej polityki i następnego dnia mamy ruch bezwizowy do USA. Naród dziękuje ci Tusku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest mi to zupełnie obojętne bo i tak tam nie polecę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...