Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceprezes Tesco: Polak to nadal trudny klient (wideo)

Utworzony przez pracownik, 3 października 2013 r. o 20:12
A angolskie tesco to nadal trudny pracodawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki powinien być , jeżeli w Tesco paier toaletowy w opisie jest po 0,67 za rolkę paczka zawiera 24rolki. Napis nad stertą tego produktu promocja  i cena  16,99         .     Dlatego pytam Pana Wiceprzesa dla kogo ta promocja  gdyż według mnie za 24 rolki pani na kasie powinna mi naliczyć kwotę 16.08 INNY PRZYKŁAD  PROMOCJA 50 % w Tesco cena towaru 80 zł a przy tego typu promocji w kasie naliczą 50 zł  . Czy to jest 50 % . Jezeli ja jestem trudnym klientem przy takich wyliczeniach to kim Pan jesteś, bo  Polakiem nie jesteś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki powinien być , jeżeli w Tesco paier toaletowy w opisie jest po 0,67 za rolkę paczka zawiera 24rolki. Napis nad stertą tego produktu promocja  i cena  16,99         .     Dlatego pytam Pana Wiceprzesa dla kogo ta promocja  gdyż według mnie za 24 rolki pani na kasie powinna mi naliczyć kwotę 16.08 INNY PRZYKŁAD  PROMOCJA 50 % w Tesco cena towaru 80 zł a przy tego typu promocji w kasie naliczą 50 zł  . Czy to jest 50 % . Jezeli ja jestem trudnym klientem przy takich wyliczeniach to kim Pan jesteś, bo  Polakiem nie jesteś .
Wyznają starą zasadę " GŁUPI JAK POLAK " żydy myślą że to jeszcze działa i nadal chcą kręcić Polakami,myślę ze to się już powoli,ale kończy. Myślę że Polacy też nie będą pracować za cztery razy niższe wynagrodzenie jak w innych krajach Unii. Dość ciemnoty,fałszu,zakłamania,wyzysku i obłudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...