Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceprezydent USA zacytował Lecha Wałęsę na konferencji z Andrzejem Dudą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2019 r. o 11:47 Powrót do artykułu
A już myślałem że chodziło o pałowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki ktoś to powinien od razu być no grate w naszym państwie i zakaz wjazdu! Polacy oddawali krew za USA i inne a teraz plują na caly naród! My nie jesteśmy durnie, co to będą im na usługach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Duma Narodu co na to? Nic! Bo nie wiedział że to cytat z Wałęsy. Jednym słowem: - Wyszłem więc jestem. (A to czyje? Kto wie niech napisze.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam lepszy cytat: "Przeczytałem tylko jedną książkę, tą którą sam napisałem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu nas obrażają w chamski sposób i to za sprawą tych niedojdów z pis ,widać wyraznie ,że duda ,broszka morawiecki sprzedali nas tym nikczemnym sqrwielom ,jeszcze kupujemy od tych ch... superdrogi sprzęt wojskowy psu na bude zdatny .kiedy koniec kaczynski tej twojej bandy w myckach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto by pomyślał,że w administracji trumpka pracuje tylu durni utytych błaznów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zydowskie przydupasy chcą się naszym kosztem obłowić ,najpierw szwabska okupacja ,zniszczenia, kacapska okupacja ,a teraz jaknkieskożydowska okupacja?,może wystarczy tych uciech,duda wstydz sie ,co z ciebie za prezydent,no ,na wyborach sie podziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta ku....a polską krwią okupiona iracka ropa naftowa ? Gdzie zniesienie wiz do jałtańskich,techerańskich zdrajców.Myckowy von Morus załatwił prawie 3 krotnie droższy gaz niż zapluty waldi załatwił.Idź kup se w myckowym sperm...ecie zestaw do samoobże...a i zacznij udawać pejsa nim zostaniesz obywatelem 4-ej kategorii przewidzianym do ekonomicznej eksterminacji ! Myckowcy żondzom Światem ,a na tylko dług napi....a szybciej niż dadzą radę drukować geszeftowcy.USIN TACHE SŁOCH !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no od cholery jest na co zwracać uwagę ....... a nikt nie przypomniał innych słów tego dumnego mędrca kiedy to w amerykańskim Kongresie powiedział do żydostwa - "Przyjeżdżajcie do Polski robić interesy bo na nędzy i głupocie można całkiem nieźle zarobić " . Jakim trzeba być idiotą żeby tego idiotę cytować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest ,że na każdym zdjęciu maliniak tak cymbałowato wygląda? może dla tego ,że brak jarmułki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytować Bolka który nigdy nie rozumiał co mówił to dopiero żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam że izraelczycy wysysają antypolonizm z mlekiem matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytować Bolka który nigdy nie rozumiał co mówił to dopiero żenada
 jankesi to głupkowaci umysłowi analfabeci,najlepiej to zduraczenie widać ,jak naćpani wpadają do naszych wspaniałych rowów wedle drogi,żeby nie zydzi ,to durnie nie mieli by czego do garnka włożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...