Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widzieliście kiedyś Angielkę?

Utworzony przez jaguss, 20 lutego 2008 r. o 18:38
Super było to spotkanie, jestem uczennica gim i byłam na nim, ale chciałam powiedziec ze nie umiesciła pani tutaj jeszcze 3 innych pytan... ale i tak fajnie;] naprawde warto było zobaczysz KevinaxD super opowiada, wszyscy brecha az prawie płakalixD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jak on się znalazł tu w Lubartowie? Jestem jego fanem i też chciałbym go spotkać! Jak to zrobić?? czy ktoś ma kontakt do niego? Co trzeba mu powiedzieć, żebby przyjechał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zna tą nauczycielkę? jak to się dzieje, że ściąga ona całą plejadę czołowego show-biznesu? Co ona ma w sobie? Jak ona to robi? I co ona robi w takim lubartowie? Tacy ludzie nie powinni pracować gdzieś w wielkim świecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo halo, odczep się pan od tej nauczycielki. gdzie byśmy mieli takie atrakcje gdyby nie ona. niech się pani nikim nie przejmuje. oni tak tylko z zazdrości. szkoda im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale było SUPER!!!! Najlepsze spotkanie jakie było do tej pory!!! Oskara dla pani Edyty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...