Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widzisz pirata? Dzwoń!

Utworzony przez kablarz, 4 marca 2008 r. o 08:35
Przydało by się,aby zgłaszać o piratach drogowych.W Kanadzie np.isnieje "obywatelski obowiązek" aby zgłaszać do policji czy też do pracodawcy o nieprawidłowo jeżdżącym lierowcy.Samochody należące do firm mają wymalowane numery telefonów gdzie można zgłaszać uwagi o łamiącym przepisy (wyrzucanie na szosę niedopałków,puszek po napojach czy nawet prezerwatyw). A u nas?Widziałem kilka samochodów z napisem ŹLE JEŻDŻĘ-zadzwoń i podany był numer telefonu. A jak postąpić w przypadkach podanych przez dziennik? Numerów telefonów ani żadnego instruktarzu nie podał autor natatki,nie podał też pan gliniarz. Czy np.gdy na drodze Kraśnik-Kielce zobaczę pirata to czy mam dzwonić do Lublina do p.Delekty (i skąd pochodzę) czy też mam dzwonić do Niska (bo akurat tam jadę).A może mam zapytać kierowcy-pirata gdzie on jedzie i zadzwonić tam dokąd się udaje? Jednym słowem ta notatka to tzw.zapchajdziura.Nie ma o czym pisać,to na poczekaniu są tworzone jakieś bzdety bez ładu i składu. ....Dzwoń i powiadom o piracie....... ale gdzie dzwonić?Kogo powiadomić?Jeśłi nie dzwonią,to gliny uważają że ludzie "nie chcą kablować". Bardzo częstoo jeżdże choćby po lubelszczyźnie.Nawet wieczorami.Jeżdżę na trasie Lublin-Zaklików.Wieczorami na gliniarniach na traie jest ciemno! (szczególnie w godzinach wieczornych nie uświadczy żadnego gliniarza!).Komu więc zgłaszać?A tamtą trasą jeździ dużo pier***ców z kraśnicką rejestracją.A TIRy w nocy jeżdżą środkiem drogi (nie kraśnickie),bo im tak wygodniej,gdyż widać białą linię na jezdni. Jednym słowem:gliniarz coś powiedział (a może nie),redaktór nie zrozumiał i napisał co zrozumiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam przy okazji pytanie - czy Panowie policjanci mogliby zrobic porzadek z kierowcami wymuszajacymi pierwszenstwo w okolicach przebudowywanego mostu na ul. Krochmalnej? Ja czasami i 20 minut grzecznie stoje w kolejce a tu ciagle jakies cwaniaki dojezdzaja z bocznych pasow i sie wpychaja. Az czasami sie chce wysiasc z samochodu, wyciagnac delikwenta za ucho i odprowadzic na sam koniec kolejki. Mi czesto spieszy sie tak samo jak jemu, ale to mnie (ani jego!) nie upowaznia do omijania calej kolejki!!! Jedynymi pojazdami ktore sa uprawnione do takiego ruchu sa pojazdy uprzywilejowae! Dlatego bardzo prosze panow policjantow o postawienie tam patrolow i wlepianie mandatow za takie wymuszenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...